reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Wow wampi wielki szacun :O podziwiam Cie jestes 'wielka'

Paulina no niska nie jestem mialam kiedys kompleks przez to bo bylam najwyzsza z dziewczyn ale pozniej mialam gdzies to bo jak koledzy mowili ze fajna figura dlugie nogi to 'puszylam sie' jak paw :p

Maga mam to samo z cycami push up i szukaj chlopie jak masz czas haha :D
Ale za to pupcie mam zajebiaszcza :p
Nid moge wyjsc z podziwu Wampi Zu usnie i lece ujedrniac moje cialko :D do wakacji bede boska ;D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Wampi moim problemem właśnie sa chaotyczne i nie przymyslane posilki myslalam ze w ciąży sie uteperuje z regularnym jedzeniem ale cienko mi to idzie bo raz mam ochote jesc a raz mnie mdli na mysl o jedzeniu..:/ mam nadzieje ze zostanie mi to ze nie bede jadla na noc ostatnio nie mam w ogóle na to ochoty bo zgaga mnie meczy wieczorami.
Tez ćwiczyłam z mel b i tifany i chwile przed zajściem w ciaze znalazłam tez natalie gacka ona tez miala ciekawe ćwiczenia np tabate miala fajna po porodzie zabiore sie z powrotem za siebie ostatnio słuchałam program o tym ze 2 tyg po porodzie można juz zaczac ćwiczyć wiec nie bede miala wymowki :p
Chodakowska mnie nudzila z nia wytrzymalam pare dni;)
 
Hej
Podziwiam Wam za siły na ćwiczenia ;)

Wczoraj tyle zostawiłam kasy w aptece, że do dziś mnie to boli :p
Czy Wasze dzieci też tak bardzo nie lubią inhalacji?
 
Maciejkaa moj maly dostaje inhalacje odkąd skończył rok i wtedy to byla wielka mordega zeby go zinhalowac ale po czasie sie przyzwyczaił teraz bardziej sie wkurza ze to trochę trwa ale wie ze musi i jego marudzenie nic nie da;)
 
On zawsze duzo chorowal bo jest alergikiem a teraz jak zaczal zerowke to 2 tyg max do szkoły pochodzi i chory wiec znam ten ból zostawiania pieniedzy w aptece niestety:/
 
DZIEWCZYNY !! Z okazji walentynek zycze Wam duuuuuuzo miłości, sexu ;) wsparcia Waszych partnerow w kazdej sytuacji :) i w ogole wszystkiego co sobie wymarzycie:D
 

Załączniki

  • 1423899614910.jpg
    1423899614910.jpg
    7,5 KB · Wyświetleń: 58
Osobna wypłata na leki być powinna, albo jakaś specjalna karta bez limitów :D

Ja mam samotne walentynki :(((( ale i tak jestem już na to za stara :p
 
No dokładnie przydalo by sie jakies dofinansowanie ale pomazyc mozna niestety o takim pomysle ;)

Ja tam z przymrużeniem oka patrze na te walentyki ale jak kwiatka mi nie przyniesie to sie wkurze:p nie obchodze ale kwiatka mógłby kupić:p
 
reklama
Hej . Dziewczyny
Z tym wyjazdem P mam taki mętlik w głowie aż z tego wszystkiego mnie boli
Chodzi o to ze te 2 tyg może być mało i musiałby zostać na dłużej. Ale żeby nie było tak pięknie odrazu z miejsca traci pracę tu. Niby filip mówi ze ja dostanie na pewno. I tu jest to czy oby na pewno. Nie wiemy co mamy robić. Teraz jest wszystko abo nic.
 
Do góry