reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Tez podawalam młodemu broncho vaxom jak mial okolo rok i w zeszlym roku w wakacje ale jakos nie specjalnie pomógł niestety moja pediatra mówiła ze musi być iles tam lat odstępu, a Ty jak go podawalas ze taka poprawa nastapila?
 
reklama
SANDRA moj mial tu prace pewna tylko na 3 msc. Do polski nie mial do czego wracac bo przed wyjazdem musial sie zwolnic. I co, teraz ma najwyzsza stawke na godzine w calej firmie. Moze warto zaryzykowac.
WAMPI ja tez jem regularnie, kupie soboe jeszcze herbate zielona bo ponoc poprawia trawienie. Dzisiaj maz zaprasza mnie do restauracji, wiec musze sobie popuscic pasa haha ;p w tygodniu odrobie ;-)


Moja infalacji nigdy nie miala. Jakos nie bylo potrzeby. Teraz sie tak zdarzylo ze miala antybiotyki dwa, chociaz uwazam ze gdybysmy byli za pierwszym razem tutaj to by go nie dostala.
 
Tak bedzie Wiktoria chociaz moj chce zeby pisalo sie Victoria a mi sie to nie widzi wystarczy ze synek ma bardzo oryginalne imię:p
 
PAULINA ja wlasnie przezucilam sie na zielona herbate i nawet mi smakuje:) teraz troche przeziebiona jestem to kupilam sobie zielona z malina jest pyszna:)
 
ANIA czy ja wiem czy Xavier takie wymyslne.. znam 4 latka Xaviera nie dobry jak fiks :p ja chcialam Victorie ale za duzo wkolo, pozniej stanelo na Nicole ale bardzo mila pani w urzedzie sie nie zgodzila i jest Nikola. Dla dziewczynek podoba mi sie Nathalie ;-)
 
reklama
Ja sie nasluchalam w jednej przychodni i urzedzie jakie to ja imie wybralam i raczej wszyscy z otoczenia mojego patrzyli na mnie jak na wariatke jak powiedzialam ze bedzie Xavier wiec moze dlatego mam takie nastawienie ze to raczej nietypowe imie. To chyba Xaviery co do grzeczności maja cos wspolnego:)

Tez chciałam imie Nicole dac ale wyczytalam ze moga sie nie zgodzic bo nie ma na koncu litery A a wszystkie żeńskie imiona w polsce musza kończyć sie na A wiec wymyśliłam inne żeby potem sie nie wkurzyc ;)
 
Do góry