reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

HEj.

Co do figur i wag. Waze ciagle tyle co przed ciaza 55kg ani grama mniej ani wiecej.. Do porodu szlam 67kg. Mierze 173cm a moj T 198cm wiec to dopiero wielkolud :p
Jedyne wady dla mnie to male cycki- czyt ich brak po ciazy haha. W ciqzy takie super byly i poki karmilam a teraz hmmm trzeba ich szukac w staniku, dobrze ze sa push-up hahahaha a drugi moj minus to brzuch... Wiele razy sie zbieralam zeby go jakos ujedrnic ale za kazdym razem siadam robie sobie cappucinko i biore ciasteczko hahahha..

Renata- suuuper ze wszystko oki i oby tak do konca ;) teraz przynajmniej wiesz ze w ciazy jestes ;)

Mnie tez gardlo boli i glowa... Teraz u nas padaaa....

A w ogole wczoraj moje genialne nieusluchane dziecko poparzylo palca o kuchenke.. tzn polozyla sobie yo na plycie obok garnka w ktorym gotowala sie woda na makaron... Doslownie na.chwile sie odworcilam a ta wlazla na krzeslo i trach.... Dzis ma babla a juz znowu tam wlazila... Chyba ja przywiaze sobie do nogi.. ;/ dobrze ze tylko palcrm sprawdzala czemu to jest czerwone pod tym garnkiem a nie cala dlonia....
 
reklama
Wampi! Podziwiam Cię normalnie moje odchudanie konczylo sie zawsze po okolo 2 tyg ale po porodzie wezme się za siebie. Bo jak ktos czegoś bardzo chce to jest w stanie to osiągnąć:)

jak to uczynilas jakas dieta? Ćwiczenia?
 
Wampi wlasnie ty tylko na rowerze jezdzilas dobrze pamieram? Czy pozniej cos dorzucilas? Moge zapisac twoje zdjecie? Jak mi sie du.py ruszyc noe bedzie chcialo to se wlacze!


Edit
Wygladas pieknie! I naprawde nie tak jal ja teraz!
 
Wampi.. gratulacje. Ja musze swoje zdiecia znalezc.. jak wazylam 80 kg.. i rok pozniej.. 60. ale wez i znajdz jak obecnie skleroza u mnie kroluje :)
 
Wampi- woooooowwww ;) Chodakowska nawet tobie podskocxyc nie moze :p Extraaaaaa ;)

Renata- hahahha tez mialam w ciazy skleroze jakas :p I zostalA mi dalej hehehhe
 
WAMPI super przemiana! :) normalnie napatrzec sie nie moza ;):)

A ciasto to biszkopt przekladany masa budyniowa o smaku malinowym:) z biszkoptu ktory idzie na gore wycina sie serducha i w te miejsca wlewa galaretke:)

Troche krzywe wyszlo:)
 
reklama
W tej ciazy tez dopadla mnie skleroza:D najlepiej jakbym wszystko co mam zrobić zapisywala duzymi literami na kartce i przyklejala to na lodówkę:p nawet mowilam mojemu gin to ostatnio to sie śmiał ze mnie i chyba mi nie uwierzył:p
 
Do góry