reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
Paulina no piekna ta kia ale jaka cena... :p
My to bedziemy tak powoli rocnzikowo mlodsze kupowac, wiec teraz tak z 2002 rocznik by sie nam marzyl ;-) mi sie podoba toyot Rav a czworka to cudna jest :) Hyundai IX35 tez cudny ale kurde to za kilkanascie lat chyba :laugh2::sorry::-D

lenia mam frytki dzis na kolacje ;-)
 
sanrda ślicznie córa wyglądała na chrzcie:) Mam nadzieje że będzie coraz mniej nieprzespanych nocek:)

Co do aut to w moim przypadku przydaloby się najpierw prawko zdać hehe:) Może kiedys sie odważę, chciałam zaraz po skonczeniu szkoły ale zaszłam a ciążę i odlożone pieniądze miały w sumie czekać ale na co innego były potrzebne:)
 
madzialena a ja ze wzgledu na ciaze prawko zdawalam w ciazy :p i kurde egzamin teor. mialam we wrzesniu chyba 5ego, a praktyczny o miesiacu czyli 5 pazdzirnika :D 3 tyg przed urodzeniem Corki :-D wyrobilam sie i zdalam i to juz 8 rok jak mam prawko :tak: :-) zlecialo....
 
Czesc wam. My standardowo mamy zawalona krtań ;/
Co do spania 20-21 choc czasem w weekend u Sz idzie nieco pozniej i w sumie zawsze wstaje 6-7 . no ale sa wyjatki :)
Co do aut mi sie podoba wlasnie honda civic , o drozszych nie mysle heheh :)
A obecnie jezdze sobie VW bora , oczywiscie Sz nie moja :) jakos sie nie boi ze cos pukne , no ale prawko mam juz cale 6 dni :) a domowe mamy matiza ( babcia sie przywiazala i zmienila 1998r na 2000 ;))
 
No i mały mi się rozchorowal:/ kaszel straszny i katar... najbardziej boje się ataku duszności przy chorobie... boje się iść spać.
Dostaliśmy wezwanie na badania dotyczące astmy. Jutro będę dzwonić umówić termin:/
Milena -zdrówka
 
Maciejkaa
Pati 17 ,października skończy 6 miesięcy . Ja nie wiem czy to łóżeczko parzy czy jak od tygodni próbuje by spała w łóżeczku najpierw jest krzyk później padachwile , i co 10 min popłakuje i lecę jak głupia całować po policzkach i po główce teraz do latałam 6 razy za 7 prawie mnie szlak trafił więc wysłałam P myślałam że już śpi a ten znowu leci , brak mi już ,sił na nią . Wszystko przez ten cholerny bujak . :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Mnie się marzy BMW X5 i BMW serii 3 z 2012 roku oraz
2012 Dodge Challenger SRT8 392

indeks.jpg
 

Załączniki

  • indeks.jpg
    indeks.jpg
    8,2 KB · Wyświetleń: 31
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry