reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

kasiek88kasiek - dziękuje ;)
Maciejkaa - a no fakt, nie wiadomo. Ja małego musiałam odstawić od cycka, bo szłam od września do szkoły, więc nawet jakbym chciała to nie miałabym jak. Z córcią mam zamiar troszkę dłużej pokarmić, choć nie wiem jak to będzie... bo i do pracy bym chciała szybko pójść, bo w sumie sytuacja będzie mnie zmuszała. :confused::confused:
 
reklama
Kolejny wieczór nie udało się z butelką i był znów cyc :-(

Madzialena o przypomniałaś mi że muszę synkowi prócz trampek jeszcze kalosze kupić.

Paulina.oo dłużej czyli ile? ;)

Gosia hej :-)
 
Hej

Liza pewnie jestem chetna xd

Macieja ja bym sprubowala lulania miziania moze przy butlki potrzebuje takiej bliskosci
Papitka gratulacje pracy

Nie wiem jeszcze co komu ja sie zbieram do zlobka i pracy

Aaaa paulina zaszalalas na maxa xd

Witam nowe stary mamy :)
 
Hejka:)

U nas w końcu słonecznie! Ale rano i tak zimnica była jak D. wstawał:-)

gosia witam:-)
maciejka my od małego kładliśmy P. od razu do łóżeczka ,sam zasypiał i tak jest do dziś:) Wiadomo jak jest chory to pozwalamy mu zasypiac u nas w łóżku a ostatnio właśnie przed snem chce chwilę ze mną poleżeć, śpiewamy piosenki, opowiadamy bajki i po chwili sam idzie do swojego łóżka:)
 
Olcia :-D
Gosia witaj :-)
Maciejka ja uczylam dzieci same zasypiac cos kolo 8-9 mies jak mieli. w swoich pokojach, czasem bylo latwiej czasem trudniej ale potem mieli te 1,5 roku a ja je kladlam spac i oni zasypiali sami juz wyuczeni :-)


U nas dzis tez cieplo, rano chlodno ale teraz fajnie, zjemy obiad i idziemy spacerowac, place atakowac ;-) trzeba korzystac, od pn szkola wiec juz tyle czasu nie bedzie :tak:
 
I jak zwykle weekend już zaplanowany, jedziemy do K. ciotki do Poznania to przy okazji dzieciaki mają obiecane zoo.Przyznam, że średnio mi się chce. Wolałabym posiedzieć w domu

U mnie dzieciaki na butelce się chowały. O. z przymusu bo cyca nie mogła chwycić przez rozszczep. Młody na cycu był bardzo krótko bo się nie najadał, zaczęłam dokarmiać i po pewnym czasie całkowicie przeszliśmy na butlę

Gosia91 witaj:) jak samopoczucie?

Maciejka młody od początku w swoim łóżeczku śpi. Oczywiście czasami się zdarzy, że zasypia z nami jak jest chory ale ogólnie jak już jest śpiący to sam wchodzi i się kładzie do łóżeczka.
 
reklama
Macieja a jakie masz butelki moze smoczek ksztalt jej nie asuje? Moja spi sama od 8msc klade muzyka i spi :) wiesz musisz byc konsekwentna daj butelke jak nie chce to ja np dawalam przez sen cos za cos cyx wygoda bo od razu usypia a yu musisz poprobowac moja jezzcze przed samym spaniem lubiala jak jej masuje tyleczek lub plecki :) pozniej juz jej sie odechcialo masowanka
 
Do góry