reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

renata, maciejka u mnie bywało podobnie zrób mi to, podaj mi to, a może napiłbym się malinowej herbatki:-) Ale odkąd pokazałam mu gdzie jest nasza półka z lekami to potrafi sam sobie cos poszukać, jedynie jak trzeba wysmarować plecy czymś rozgrzewającym to nie odmówie bo wiadomo sam tego nie zrobi:p
 
reklama
Cześć dziewczyny,
zawitałam na tym forum już po raz drugi i mam nadzieję, ze tym razem uda mi się tutaj zadomowić i zostać na dłużej.
Nazywam się Paulina i jestem mamą 5 letniego Szymonka,a za kilka dni przywitam na świecie swojego drugiego maluszka.
Pozdrawiam ;)
 
Madzialena tak 3maj!
Witaj Paulina.oo :) jaka płeć drugiego malucha? Będziesz miała taka sama różnice między dziećmi jak ja :)

Moje dziecko zrobiło sobie drzemkę przy cycu po kapaniu i teraz wariuje :/ oczywiście znów butelki nie chce tylko cyca :/
 
Będzie córeczka, także ziściły się marzenia o parce ;) Mam termin na 30 sierpnia, ale przy ostatniej wizycie gin stwierdził, że mała wyjdzie na dniach, bo wszystko już luźniutko u mnie i nawet małe rozwarcie się pojawiło, ale jak na razie o porodzie ani widu, ani słychu ;)
Maciejkaa a jak jest u Ciebie z maluszkami? Chodzi mi o różnice wieku, synek nie zazdrosny? Dba o siostrzyczkę? :-)
 
Będzie córeczka, także ziściły się marzenia o parce ;) Mam termin na 30 sierpnia, ale przy ostatniej wizycie gin stwierdził, że mała wyjdzie na dniach, bo wszystko już luźniutko u mnie i nawet małe rozwarcie się pojawiło, ale jak na razie o porodzie ani widu, ani słychu ;)
Maciejkaa a jak jest u Ciebie z maluszkami? Chodzi mi o różnice wieku, synek nie zazdrosny? Dba o siostrzyczkę? :-)

To super. Mam nadzieję że na dniach się coś ruszy :)
Jest kochanym bratem :) opiekuńczy i bardzo kocha siostrę. Czasem go denerwuje i bywają momenty zazdrości ale widać że jest dla niego całym światem :)
 
witam sie porannie.

witam tez nową mame :) Gratuluje bobasa. i strasznie zazdroszcze. u mnie roznica miedzy synami jest 4 lata i zazdrosc byla. ale dopiero od momenty kiedy mloodszy nauczyl sie szybko przemieszczac i zabierac zabawki dla starszego.
po za tym byla wielka milosc.


u nas pada. okropnie jest.. tak listopadowo. Z ł do logopedy. ja sie autobusem nie wybieram nawet w ten deszcz. Tym bardziej ze musze kupić ksiązki dla i dla braci bilety miesieczne.
 
Hej
Wczoraj jakCo wieczór to samo i walka z mlekiem. Mała mi nie potrafi inaczej zasnąć jak przy cycu. Ratujcie! na wesele raczej nie pójdziemy bo nikt jej spać nie położy. Wpada w taki szał że tylko piers ja uspokaja. Macie jakieś trafne sposoby żeby przestawić z zasypiania przy piersi na zasypianie przy butelce ?????
 
Hejka:)

U nas pada i jest strasznie zimno;/ normalnie jesień! Jak na razie posiedzimy w domu więc zabieram się za chwile za sprzątanie:)

paulina.oo gratuluje drugiej ciąży :) I życzę szybkiego rozwiązania:) Ja jestem mama 3,5letniego Piotrusia:)
maciejka jak karmiłam synka do 10 miesiąca i przewaznie wieczorami zasypiał przy cycu:) ale pomagał nam smoczek zaraz po karmieniu dostawał mośka i od razu zasypiał:) a z karmieniem z butelki nie mięlsmy problemu bo od początku zdarzało sie że był karmiony moim odciągniętym mlekiem z butelki jak jechalismy gdzies na zakupy i zostawał z moja mamą:) a jak córa pije herbatke z butelki to tez tak panikuje? Może spróbuj zmienic butelkę :)

Mam pytanie do mam starszych dzieci: czy istnieje cos takiego jak bóle wzrostowe u dzieci? Na szczęście na zdaża się to codziennie ale czasem P. budzi się w nocy z płaczem że bola go nóżki, biorę go do nas do łóżka, opieram jego nogi o swoje żeby miał wyżej, ,masuje i po paru minutach zasypia. Siostra miała to samo z córą to jeden ortopeda powiedział że to właśnie z tego że dziecko rośnie a inny powiedzial z kolei że ni istnieje coś takiego... niedługo bilans to na pewno sie zapytam:)
Miłego dnia:)
 
Madzialena ja synka też karmiłam 10 miesięcy. Teraz jest trudniej.
ona piję z butelki wszystko mleko też tylko w dzień. Tu nie chodzi o butelkę jaka ona jest tylko o to że chce pierś do zasypiania :( mam naprawdę problem :(

Są takie bóle, oczywiście. Minie. Dobrze że masaże robisz. Okłady ciepłe też pomagają czy ciepła kąpiel. Amol też koi ból :)
 
reklama
Paulina witaj i gratuluje maluszka, niedlugo juz na swiecie bedzie hehe ;-)

U nas dzis tez pochmurno :/ pada, a ja zaraz polece do ksiagarni bo wreszcie ostatnia ksiazka doszla dla corki i odbiore zanimim mi ktos sie na nia rzuci :dry: czekalam tydzien od zamowienia :sorry:No i dzis kurier tez ma byc z proszkiem bokupowalam na necie rurki i w rabacie moglam kupic proszek nieiecki za 39zl 9kg :d zobaczymy jak bedzie dobry, ponoc odpowiednik persila :tak:
 
Do góry