reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
Czesc dziewczyny :)
My juz od godziny na nogach, ciezko sie przestawic gdy przez ostatni tydzien mlody spal do 9.

Magda alez ta twoja cora fajna :)

Happy ale super Dennis ma ta kurtke. Sama podobnej szukam dla mlodego ale albo cena zabojcza albo to nie do konca to co chce.

Zuzkon witaj. Mama 21miesiecznego lobuza. I powodzenia na usg.

U nas w koncu pogoda jest ladna wiec pewnie wiekszosc weekendu spedzimy na dworze :)
 
Witajcie,
My na nogach od 5:eek:wlasnie wrocilismy z miasta musialam Bartkowi wymienic sandaly bo zle kupilismy. Kupilam fsolke szpragowa maly lubi wiec na szybko zrobie. U nas goraco jak nic bedzie burza.
Bartek przez 1 miesiac byl grzecznym dzieckiem jadl i spal a pozniej zaczely sie kolki, a jeszcze pozniej po kazdym mm mial problemy z kupka i ulewal, przeszlo przed roczkiem ale wtedy przestal dobrze spac.. Nikt nam nie pomagal bo sami mieszkamy poza tym nie chcialam pomocy nie lubie gdy ktos sie wtraca i robi po swojemu.
Happy super kurtka:tak:
Magda ale pannica Ci rosnie, Bartkowi by sie spodobala bo lubi dziewczynki w tym wieku :-pzawsze chce calowac i pilnuje zeby sobie krzywdy nie zrobily:-D
Ketchu super blog, fajnie sie czyta. Bartek ma kaszkietowke taka jak Twoj synek, mial z tamtego roku fajna z reportera na wyprzedazy kupilam ale krzyczal ze be, wybral wlasnie taka i nie wychodzi bez niej, zaklada nawet gdy nie ma slonca:-p
 
Ostatnia edycja:
Prosze mój FB jakby ktoś chciał.
https://www.facebook.com/elwira.roginska

mam chwilkę przed powrotem dzieciaków ze szkoły a Bartek własnie w farbach mi grzebie. Ech ogólnie nic mi się dzisiaj nie chce.
Byliśmy z S na zakupach i jako ze Marek ma dzisiaj urodziny szukaliśmy klocków Lego lub Cobi a tu w Lidlu natknęliśmy się na mini bilarda, wiec na nim zaprzestaliśmy poszukiwania. Mam nadzieje że będzie zadowolony.

Happy Przystojniaczek z Denniska.
Magda Świetne zdjęcie.
 
happymum to super że Dennis pójdzie do przedszkola:) Pewnie jestes zadowolona że udało Ci sie załatwić:) Ja w przyszłym roku postaram sie zapisać P. do przedszkola, może w międzyczasie znajdę jakąś pracę:)

Dzisiaj jezdziliśmy trochę rowerem i prawie cały dzien byliśmy na dworze, jutro ma być jeszcze cieplej:)
 
Madzialena-ciesze się a x drugiej strony się boje bo on ma dopiero 2latka. W poniedziałek i wtorek będe jeszcze z nim ale od środy zostanie już sam, będzie chodził 11h/ tydzień bo tyle mamy za darmo. W środy 13-17, czwartki 13-17 i w piątki 13-16. Więc będzie chodził mało ale myślę że na początek wystarczy
 
Ostatnia edycja:
reklama
happymum wydaje mi sie że na początek wystarczy tyle godzin, zobaczysz jak synek zachowuje sie w towarzystwie innych dzieci, będzie miał się z kim pobawić i Ty sobie odpoczniesz:)
 
Do góry