reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Dziekuje dziewczyny e imieniu Zu za zyczonka ;* i macie moja spiaca roczna krolewne ;D

Ja dzisiaj posprzatalam troche porobilam i jestrm troche padnieta xd w sklepach ludzi a ludzi a pogoda do bani jutro dziadek zabiera Zu do kosciolka na swiecenie koszyka wiec zaraz musze wyszykowac jej koszyczek ;p
 

Załączniki

  • 1397837971243.jpg
    1397837971243.jpg
    17,9 KB · Wyświetleń: 28
reklama
Hej dziewczyny:) Dennis już w łóżku i mam nadzieje ze szybko zasnie:) jakoś mi smutno:( kolejne święta tutaj z dala od bliskich... jakaś część mojego życia ucieka mi przez palce... kolejne śluby, narodziny i święta....wszystko znam tylko z opowiadań rodziny:(
 
Hej.


Magda wszystkiego naj naj dla Majci :)

Mi chlopaki dziś pobudke o 6.30 zrobili. bo " złoz mi zyczenia i juz chce prezent ".
 
Hejka:)
olcia mój synek już od wczoraj chodził z koszyczkiem tak chce iść święcić hehe
magda,renata Wszystkiego Najlepszego dla Waszych dzieciaczków!! Dużo zdrówka przede wszystkim:-)
Dużo tutaj dzieci urodzonych w kwietniu:)
happymum ja na Twoim miejscu też tęskniłabym za rodziną, a kiedy wybieracie się do PL?
Mnie czeka dzisiaj robota, wczoraj zrobiłyśmy z mama sałatkę ziemniaczaną, a dzisiaj będe piekła jabłecznik i oczywiście babkę :-) Muszę jeszcze kupić coś dla synka chrzestnej P. bo pojedziemy w święta

Nie wiem czy wejdę jeszcze na forum więc życzę Wam dziewczyny Wesołych Świąt Wielkanocnych, smacznego jajka i oczywiście mokrego Dyngusa:*
 
Witajcie
My po 17 jedziemy do tesciow, Ł do 16 w pracy mial byc do 17 ale kierowniczka powiedziala ze moga skonczyc o 16 w zamian za przyjscie we wtorek na 8.
Renata, Magda wszytskiego najlepszego dla dzieciaczkow:tak:
Olcia wczoraj mnie wychodzilam na bb wiec dzis zycze Zu wszytskiego najlepszego:tak:
Dzis juz pewnie nie wiejde wiec zycze Wam Wesolych Świata i smaczniego jajka;-)
 
Hej:) my już wstslismy.
Madzialena-mieliśmy lecieć w maju na komunie moich braci ale nie jedziemy bo nie wyrobimy finansowo. Wiec w tym roku znów w domu siedzimy.
Renata, Magda-100 latek fla waszych dziecisczkow.
 
Hej. U nas zawital kryzys w zwiazku. Konkretny. A. odkad jest w PL jeden dzien byl trzezwy. Tak to od popoludnia chleje. Dzis poszedl z mloda do swiecenia ledwo przyszedl i juz piwsko w rece. Zygac mi sie chce jak na niego patrze...


MAGDA sto lat dla Majki!!


I tak apropo, to wesolych swiat i smacznego jajca ;)
 
Hej. Korzystam z okazji ze czeka nas 2,5 godziny w aucie bo jedziemy do moich rodzicow zycze wam dziewczeta i waszym bliskim wesolych swiat :)


Olcia spoznione ale szczere zyczonka dla twojej gwiazdy :)

Paulina musisz zadzialac od razu i nim wstrzasnac bo z czasem moze byc tylko gorzej. Z naduzywaniem alkoholu nie ma zartow.

EDIT.
Masakra, prawie mielismy wypadek w Lubiniu. Debil wjechal na czerwonym na skrzyzowanie i prawie w niego wjechalismy. Tylu wariatow na drodze jak dzisiaj to ja dawno nie widzialam.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry