reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

KECHU 0,5l wodki na glowe, wychodzi 300 flaszek ale ze zapas jakis chcemy miec to kupujemy 350. Bo to brama, to kamerzyste i orkiestrze do domu trzeba dac... No i okolo 70 butelek wina. Jak liczylam to wyszlo mniej wiecej 9.760zl :p
 
reklama
Paulina nawet nie myslalam ze na glupi alkohol tyle kasy idzie :) dobrze ze ja wrazie czego bede miala ze znizka bo moj tata pracuje w hurtowni alkoholi bo inaczej kredyt juz na sam alkohol musieli bysmy brac ;P
 
paulina o matko tyle kasiory na sam alkohol :) Ale będzie udane weselicho:-)

Ja już wykapałam synka, na kolacje zjadł naleśnika z serem, mozna powiedziec że na dzisiaj mam juz wolne :p Marzę o tym żeby już sie położyć padnięta jestem jak nie wiem
 
Madzialena nalesniki!!! ale mi smaka zrobilas. Co prawda z serem nie lubie ale z domowej roboty dzemem bym zjadla. Jutro bede musiala tez zrobic :)
 
Ja mialam nalesniki przedwczoraj :p

KECHU ile tej znizki? 2/3zl na butelce? Uwierz mi, robiac takie wesele to tysiac w ta a tysiac w ta roznicy nie robi :p
 
Heja wieczornie :)

Co do urody modelek. wiecie, nie to ladne co ladne tylko to co sie komu podoba. zresztą.. modelka nie musi być ladna tylko fotogeniczna i musi umiec chodzić jak szkapa.
A Rubikowa dla mnie samej malo kobieca jest. odraza mnie jej wiecznie otwarta buzia. jak ptrzy przesnietym migdalku.

Paulina u mnie chlopaki z kupa problemow nie mieli. Ja za to jak sie zblokowalam to zycie mi uratowaly glicerynowe czopki.

Kechu ja w tym roku 2 wesela mam. Moze chcesz isc jako osoba towarzyszaca mojego chlopa\ twego samca wezmiemy jako mego towarzysza.. dziecia sie upchnie gdzies tez.. on maly jest to i malo widoczny :) obie imprezy na ok 250 osob kazda. wiec i duzo picia bedzie :D

My dziś u rodziców moich. Chlopaki kota w butach oglądają. Ja sie obzarlam sledzi po krolewsku. Boziu jakie pyszne :D
 
Narazie mi mama pomoze bo ja splukana jestem, a przelew dostaniemy pod koniec nastepnego tygodnia dopiero... az mi glupio, bo uslyszala jak gadalam z A. na ten temat ze narazie nic nie kupimy bo kasy brak, to sie zaproponowala ze nam da, a jak bedziemy miec to oddamy... mam tylko nadzieje ze przyjdzie troche wiecej bo chcielismy juz alko kupic na wesele, a to koszt 10tys:banghead::banghead::banghead::banghead:
Kochana jak mama moze Wam pomoc to nie odmawiajcie honorowo, komu ma pomoc jak nie Wam? Poza tym pozyczy, nie da, a nawet jakby dala to przeciez daje dzieciom a nie obcym :-)

Paulina kurde, alkoholu za 10 tys. to gruba impreza bedzie. Za mna juz od roku chodzi chec wybrania sie na jakies wesele i dupa. Nikt jak na zlosc nie chce sie chajtac.

Skodzia moze i cos w tym jest co piszesz. Ale dziwi mnie ze ludzie tak slepo `kupuja` wszystko co im jacys geje projektanci wmowia. A potem cala masa ludzi poprzebierana chodzi po ulicach. Wazne ze metka jest a to ze wygladaja jak pajace to nie wazne.

Dokladnie niewazne ze figura nie taka, ale trzeba sie lansowac bo to modne ;-)

Co do alko wow, imponujaca kwota, jeszcze Wam pewnie zostanie, ale przyda sie na kolejne imprezy, my jeszcze flachy dalismy najblizszej ekipie meza z pracy, jego kierownikowi. Ja to praktycznie wodki nie pije (pomijajac ciaze w sensie ze w ciazy nie pije, a poza praktycznie wcale), maz tylko od wielkiego dzwonu na imprezach rodzinnych.

Nam sie szykuje w czerwcu wesele ale raczej nie pojdziemy z noworodkiem, zlozymy zyczenia w kosciele damy prezent - mysle ze fajnej poscieli nigdy za wiele ;-)
 
Paulina w moim przypadku to troche wiecej niz 2-3 zl na butelce. Z reszta wychodze z zalozenia (i to nie tylko w kwestii alkoholu) ze lepiej miec nawet to glupie tys. zloty w kieszeni niz nie miec. Szczegolnie gdy to nie wymaga jakiegos wielkiego zachodu :p ale ja narazie wesela nie planuje wiec pozostaje mi czekac na zaproszenie do kogos innego ;) a podobno mlodszy brat Z. kupil pierscionek zareczynowy dla swojej dziewczyny to moze juz niedlugo :p
 
SKODZIA kochana jestes :*
KECHU WAMPI w normalnej kwestii 1000zl to dla mnie takze bardzo duzo, ale w kwestii wesela ze calosc wychodzi nas w granicach 60tysiecy to tysiac sie juz naprawde nie liczy ;)
 
reklama
Renata to ja sie pisze, to duzo picia mnie przekonalo :p gorzej z moim Z. bo on jest chory jak musi ubrac cos innego niz t-shirt i bluza w rozmiarze xxl :)

Skodzia no dokladnie, sami sie krzywdza takimi ubraniami i jeszcze gruva kase za to placa :confused:

wampi no wlasnie, tysiaki na ulicach nie leza a szkoda :D

Paulina no niby tak ale mimo wszystko jak mozna zaoszczedzic to ja zawsze z tego korzystam :)
 
Do góry