reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Mnie tez rubikowa nie zachwyca choc jest mega zadbana :-) w ogole modelki sa niezgrabne, za to fotomodelki apetyczne choc bez make up wszystkie to paszczury i smoki :-D ;-)

I w sumie cieszy mnie to ze Polka zrobila miedzynarodowa kariere no chyba ze to tylko takie rozdmuchane przez Polakow jest jak ta pusta Dzoana ;-)
 
reklama
Paulina ja tez nie pomoge bo nie stosuje niczego dodupnego bo mnie to przeraza i moje dziecko jest dziewicze w tym temacie :)

happy szybkiego powrotu do zdrowia ^^

skodzia moze i sie wybila ale to nie zmienia faktu ze jest brzydka i nie rozumiem dlaczego takie paskudy robia taka kariere. Kiedys te top modelki byly ladniejsze.
 
happymum dużo zdrówka dla Was!:*
paulina ja z czopkami nie pomogę bo również takich nawet nie mam:) Jedyne czopki jakie mam to Paracetamol, synek dostał je od lekarza po szczepionce w razie gdyby gorączkował, nawet ich nie otworzyłam :) ale glicerynowe są dobre jak dziecko ma problem z kupką więc może dobrze by było gdybyś zaopatrzyła sie w takie przed wyjazdem w aptece na pewno Ci doradzą:)

My już po kontroli, synek dostał jeszcze antybiotyk na 3 dni, bierze sie go raz dziennie i działa po odstawieniu jeszcze tydzień, jeszcze troche kaszle i mam nadzieje że po tym całkowicie przejdzie:)
 
MADZIALENA no wlasnie bo dzis Nikola miala konkretny problem z kupa ale wkoncu wymeczyla...


Jutro albo w niedziele jade na wielkie zakupy typu pampersy bo okazalo sie ze kolega jedzie do SE w poniedzialek duzym autem i zabierze mi wiekszosc rzeczy ktorych nie mielismy brac bo mamy za male auto... oszczednosc bo tam 86sztuk pampkow 199kr a 42sztuki 109kr.
 
Skodzia ale Dzoana ma przynajmniej ma normalną figurę a nie same kości
ciało ok, ale w głowie przeciąg :-D

skodzia moze i sie wybila ale to nie zmienia faktu ze jest brzydka i nie rozumiem dlaczego takie paskudy robia taka kariere. Kiedys te top modelki byly ladniejsze.
Dlatego, że generalnie większość projektantów jest homo i kobiety mają mieć chłopięcą urodę, ich to kręci i tak się utarło.

My już po kontroli, synek dostał jeszcze antybiotyk na 3 dni, bierze sie go raz dziennie i działa po odstawieniu jeszcze tydzień, jeszcze troche kaszle i mam nadzieje że po tym całkowicie przejdzie:)
oby oby :*

Jutro albo w niedziele jade na wielkie zakupy typu pampersy bo okazalo sie ze kolega jedzie do SE w poniedzialek duzym autem i zabierze mi wiekszosc rzeczy ktorych nie mielismy brac bo mamy za male auto... oszczednosc bo tam 86sztuk pampkow 199kr a 42sztuki 109kr.
no to się kalkuluje, fajnie :happy:
 
Narazie mi mama pomoze bo ja splukana jestem, a przelew dostaniemy pod koniec nastepnego tygodnia dopiero... az mi glupio, bo uslyszala jak gadalam z A. na ten temat ze narazie nic nie kupimy bo kasy brak, to sie zaproponowala ze nam da, a jak bedziemy miec to oddamy... mam tylko nadzieje ze przyjdzie troche wiecej bo chcielismy juz alko kupic na wesele, a to koszt 10tys:banghead::banghead::banghead::banghead:
 
reklama
Paulina kurde, alkoholu za 10 tys. to gruba impreza bedzie. Za mna juz od roku chodzi chec wybrania sie na jakies wesele i dupa. Nikt jak na zlosc nie chce sie chajtac.

Skodzia moze i cos w tym jest co piszesz. Ale dziwi mnie ze ludzie tak slepo `kupuja` wszystko co im jacys geje projektanci wmowia. A potem cala masa ludzi poprzebierana chodzi po ulicach. Wazne ze metka jest a to ze wygladaja jak pajace to nie wazne.
 
Do góry