reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

skodzia ja piersi mam badane prawie przy każdej wizycie u ginekologa, a USG kontrolne piersi muszę robić co roku bo 6 lat temu miałam wycinanego włókniaka z piersi, nic groznego, ale wolę dla świętego spokoju to kontrolować:) A po porodzie nie martw się tak od razu wszystko się nie zacznie, będziesz miała na pewno czas na odpoczynek :p
młoda mama dużo zdrówka dla Ciebie :) Fajnie że masz gdzie zostawić synka żeby się nie zaraził czasem
kechu ja też muszę się przyznać że oglądam czasem, te ,,bzdety,, jak to mój D. mówi:-) A teraz wkręciłam się w Szpital co leci na TVN :p
 
reklama
Hej laski:*
Młoda mama-zdrówka i zazdroszczę ze tesciowie ci pomagają. Mój Dennis dziadków właściwie nie ma bo jedni w pl a drudzy(S. Rodzice) mieszkają blisko bo autem jedzie się 20min ale odwiedzają go raz na 2 miesiące albo rzadziej.

Paulina-będziesz miała chociaż chwile dla siebie:)
Co do seriali nie oglądam żadnego. Kiedyś oglądałam "pamiętniki wampirów" ale tylko pierwszy sezon. Jedynie dr.House ubustwiam ale nie oglądam Codziennie tylko jak mnie najdzie
Zapraszam na nowy post
Mama-Zadumana: Jak wychować jedynka?
 
Ostatnia edycja:
heja.

Mloda zdrowiej.Fajnie ci ze masz komu podeslac malucha. U mnie tescie odpadają.. jedynie czasami rodzice.


co do seriali to ja polsatowyc nie oglądam. wole na tvn. Lekarze, Agate, jak dotrwam to i Sama słodycz. A no i muzyczne te progamy.
Ostatnio co rano oglądam chirurgów.
 
Skodzia ja tam niby sie nie boje ale gdy jestem sama to jakis tam lekki niepokoju jest. A znowu jak Z. jest obok to burza tylko mnie podkreca. Nie wiem czemu ale burza dziala na mnie jak najlepszy afrodyzjak :p
haha i dobrze :-)

SKODZIA tatus zostaje z N. a ja przylatuje na nie cale 24h do PL :)
Aaaaaa
skodzia ja piersi mam badane prawie przy każdej wizycie u ginekologa, a USG kontrolne piersi muszę robić co roku bo 6 lat temu miałam wycinanego włókniaka z piersi, nic groznego, ale wolę dla świętego spokoju to kontrolować:) A po porodzie nie martw się tak od razu wszystko się nie zacznie, będziesz miała na pewno czas na odpoczynek :p
Nie no pewniej lepiej zapobiegac niz leczyc. Mam nadzieje ze to byl epizod i tak zostanie :-*

Co do seriali ja ogladam wszystko co sie da, nie ogladam programow muzycznych i tanecznych na zywo, smiejemy sie z mezem ze Ci wszyscy ludzie do roboty by sie uczciwej wzieli a nie :-D bo spiewac kazdy moze troche lepiej lub troche gorzej :-D
 
Witam z rana. Ja juz na nogach od godziny ponad :)

Ostatnio tez przezucilam sie na tvn i tam ogladam lekarzy i sama slodycz. Niestety na pamietniki wampirow nigdy nie doczekam ale kiedys ze 2 sezony w internecie obejrzalam. I jedyne co ogladam z tych wszystkich talent show to project runway :) chociaz ta kobieta kon (anja rubik) strasznie mnie irytuje ;)
 
Witam:)

Ja juz wróciłam od lekarza, na szczęście wszystko w porządku, następna kontrola za rok:-) A tak zmarzłam że do tej pory zagrzać się nie mogę:-D Synek zrobił mojej mamie pobudkę juz po 8:-) Na 13 lecimy do kontroli i mam nadzieję że będzie juz koniec wizyt u lekarza:)

Miłego dnia:)
 
Madzialena super ze wszystko cycolami wporzadku :)

Skodzia to fakt sarah tez jest konska ale mimo wszystko wydaje mi sie sympatyczna i jakos ja lubie a ta rubik to koszmar jest. Nie rozumiem tych zachwytow nad jej uroda, dla mnie jest paskudna. I jakas taka zmanierowana w tym programie...bo co to nie ona?! I to jej feflunienie jak gada, sluchac sie nie da :p
 
Hej laski. Jak dla mnie Anja Rubik to zadna pieknoscia nie jest. Nie wiem czemu wiekszosc ludzi sie nie zachwyca. Wszedzie wystajace kosci oblecha.

MADZIALENA dobrze ze wszystko ok!;)

Laski, w domowej apteczce macie pewnie czopki glicerynowe, wiec moje pytanie jakie? Wstyd sie przyznac ale ja ich nie mam w domu, ani nawet na liscie zakupow do SE ich nie uwzglednilam...
 
reklama
Hej:)
Madzialena-dobrze że wszystko okey.
Jeśli chodzi o Anje Rubik jak dla mnie jest po prostu brzydka!

My jesteśmy chorzy(czyt. Ja i Dennis) mały ma gorączkę i kaszel ja podobnie
 
Do góry