reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
Hej:)
Kechu- ok. 18 miesiąca zaczyna się "bunt dwulatka"
MlodaMama-Dennis miał 9 miesięcy jak wyszedł mu pierwszy ząbek a w wieku 18 miesięcy miał już wszystkie. Tylko trzonowe wchodziły z płaczem inne lekko:)
Papitka-zdrowa dla Kubusia.
Magda- &&&&& za wyprowadzke:)
 
mloda mama no ja bym sprobowala cos dosypac i obserwowala czy mu lepiej czy gorzej. W kazdej chwili mozesz z tego zrezygnowac a moze akurat to przez glod tak marudzi i to mu pomoze :)

happy no tak mi sie wlasnie wydaje ze to juz ten bunt sie zaczyna. Eh...oszaleje jak mi tak non stop bedzie krzyczal :(
 
Mloda mama mozesz juz mleczko zageszczac np kleikiem ryzowym czy kukurydzanym a dajesz mu juz obiadki?
Ketchu u nas od zawsze bylo ciezko bo Bartek to straszny uparciuch ale te pol roku to byla masakra, nadal nie jest idealnie ale o niebo lepiej. Bartek tez ostatnio beksa na maxa aby bylo nie po jego mysli placze, o byle co ciagle placz Ł sie smieje ze wyje jak baba:-Da krzyk niestety u nas jest do dzis i nie wiem co z tym zrobic, zwykle mowie ze gdy juz sie wykrzyczy moze przyjsc, raz przejdzie szybko klejnym razem drze sie bez konca:sorry:
 
U nas tez byl ryk, wrzask, bunt, histeria trwająca nawet i 3 godziny. Czasami nie powiem nerwy puszczaly. ja strasznie nerwowa jestem wrzasnelam nie raz, zdazyl sie klapsior, ale czesciej nie reagowalam. Najpierw ostrzegalam.. bo najczesciej na moje Nie zaczynal sie koncert. Z F trwalo to krocej. on jakis taki latwiejszy byl w obsludze, bardziej ugodowy.a Oskar?? O boziu najdrozsza. I teraz zdarza sie mu zrobić koncert taki ze mam ochote zamknąć go gdzies.
 
No u nas sa wrzaski i placze. Czasami to on ryczy tak o, dla praktyki chyba bo nic mu nie robie a on chodzi z kata w kat i sie drze. Oszalec mozna...ale pociesza mnie to ze nie ja jedyna to przechodze.

Renata oj ja tez nerwowa jestem i latwo mnie z rownowagi wyprowadzic i chociaz staram sie ignorowac te jego histerie to czasem mi sie zdarzy podniesc glos. Matka Teresa z Kalkuty nie jestem co by miec swieta cierpliwosc dla tego awanturnika.
 
Witamy sie xd
Happy szkoda ze zrezygnowal ze staranek ale moze przemysli decyzje i dojdziecie do kompromisu

Magda trzymam kciuki za mieszkanko

My dzisiaj pierwszy raz wyszlusmy od soboty bo wialo lalo wiec nici ze spacerkow ale dzisiaj juz 12 st bylo ;p Zuzi 5zavek wychodzi wiec jest placz smiech i tak w kolko ale minie jak wyjdzie zebol xd w koncu mam blat i karnisze firany powieszone okna pomyte dobrze ze mama mi plyn ze okna bez smug sa a ti najwazniejsze bo nienawidze tego w piatek jade do Rasziwki wypiore dywan i bedzie juz wsio xd
Mala jz spi mam nadzieje ze do rana bo przez tego zebucha zas sie zazela przebudzac

Sandra szybciucho zleci nie boisz sie ze cora bedzie zazdrosna ? Bo wiadomo takiemu maluszkowi wiecej czasu sie poswieca

A co do rozmowy z poprzednia wlascicielka no co zlodziejka bo zaczela wymyslac i nie oddala kaucji a kij hej w oko po zlosci pojde do skarbowki ze nie placi podatku za mieszkabie i tyle akurat mi po dridze bo i tak musze pity zaniesc i jutro ide zlovek zalatwiac no i ur chyba bede przekladala na maj troche glupio bo juz pozamawialam no ale niestety ten to tamten tamto a chcialabym zeby najblizsza rodzina byla no nie wiem przemysle to jeszcze
 
My juz nie śpimy ale jeszcze z łóżka nie wstalismy:) Dennis bajkę ogląda:)
Olcia-współczuję problemu z poprzednia właścicielką.
Kechu-u nas też zdarza się ze mały krzyczy i płacze... myślę że każde dziecko jest inne i trzeba znaleźć na nie sposób... u nas są trzy ostrzeznia i później kara czyli mały siedzi na schodach az się uspokoi, czasem jest to 5min. A czasem 40. Ale u nas skutkuje:)
 
Hej.
Mala dziś wstala przed 7, ale nawet nie slyszalam kiedy się obudzila, dopiero poczułam na własnej glowie :D

Ja jeszcze leze, lenia mam a musze isc do sklepu bo chce dziś zrobić krokiety ze szpinakiem ;)

Pogoda brzydka... wieje..
 
reklama
Hejka:)
olciaa współczuje problemów z byłą właścicielką;/ masakra;/
kechu mój synek też ma humorki:) U nkego trwa bunt 3latka, wszystko jest na nke a jak cos mu tłumaczę to on krzyczy do mnie jeszcze glośniej, a ile razy dostałam od niego bo gdzies w emocjach pacnął mnie ręką, oczywiście jest za to kara, zero bajek przez cały dzień, zanosze go do pokoju i mówię że może wyjść jak się uspokoi i będzie chciał mnie przeprosić:) Czasem nakrzycze się i nic a jak mój D. ryknie to synek chodzi jak w zegareczku:-)

My wstaliśmy przed 9, D. ma dzisiaj wolne i mam nadzieję że jutro też będzie miał bo muszę jechać do lekarza do kontroli a samej tłuc się to nie za bardzo mi się widzi;/ Pogoda jeszcze taka wstrętna, dzisiaj chyba posiedzimy w domku

Zmykam zrobić synkowi inhalacje

Miłego dnia:)
 
Do góry