reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Happy ja dzisiaj spalam 1,5 h w nocy bo musialam wstac odwiezc siostre na lotnisko... Pozniej leglam z malym o 10 na nastepne 1,5 h, a teraz znow Jajek zasnal, i ja tez bym chciala ale zaczelam ogladac "16 and pregnant" i jakos nie moge... Piekna pogode dzis mielismy wiec pomimo zmeczenia wzielam Jajka na spacer, dzis pierwszy raz w spacerowce! Wciaz na mocno pol lezacej pozycji ale jednak nowosc dla malego bo wszystko widzial dookola :)
Kiedy zaczelyscie sadzac swoje dzieciaczki?
 
reklama
Repetka-mój mały miał 4 miesiące jak zaczęłam go wizuc w spacerówce ake na miałam kubelkiwa wuec tez byl w rsjuej pozycji jak w foteliku samochodowym:) tsj typowo go nue sadzlam tylko w huśtawce a on chwytsl za tacke i sam sue podnosił:) zupełnie sam zsczal siafac z leżenia jsk miak 8 miesięcy wuec trochę późno
 
Moja jezdzila w spacerowce od lutego (urodzila sie w pazdzierniku) i jezdzila w pozycji pol lezacej. Siedziala sama na pol roku, a siadala nie dlugo pozniej ale juz nawet nie pamietam. Do fotelika 9-18kg przeprowadzilysmy sie w lipcu na 9,5msc.


Edit
Polecacie jakies filmy komedie, romantyczne czy animowane? Ogladnelabym dzis cos na zalukaj.tv tylko ze pomyslu nie mam.
 
Happy a w hustawce kiedy zaczelas go sadzac? My ostatnio kupilismy chodzik i tak na sprobe wsadzilismy go w siodelko (jak od hustawki) i siedzial wyluzowany, nie wywracal sie na boki ani nic... Ale sie boje czy to nie za wczesnie. Z jednej strony czuje ze on jest dos pewny w swojej pozycji, z drugiej nic na sile nie bede robic. A tak poza tym, jaka hustawke mialas dla Denniska?

Paulina a wstawac, czy chodzic kiedy Ci mala zaczela? :)
 
Paulina-polecam komedie "jak urodzić i nie zwariować"
Repetka-tak w huśtawce miałam taką z graco od urodzenia miala 3 poziomy 2na pół lezaco i jeden na siedzaco wiec ustawialam na pollezaco i blokowalam żeby siw nie bujala a on chwytal za tacke i tak siedział sprubuje wrzucić zdjęcie to będziesz wiedziała o coi chodzi
 
Ostatnia edycja:
Hej dodaje zdjęcie Happy bo ona nie może dodać 1621706_462151633912724_2081443588_n.jpg
 

Załączniki

  • 1621706_462151633912724_2081443588_n.jpg
    1621706_462151633912724_2081443588_n.jpg
    22,9 KB · Wyświetleń: 30
Ja jestem na tel i widze zdj.

REPETKA chodzic zaczela 10/10/2013 czyli 5 dni przed roczkiem. Wstawac to juz nie pamietam. Ale w chodziku gonila nie dlugo po tym jak zaczela siedziec stabilnie czyli pare dni po 6 miesiacu. Nie ktore mamy nie akceptuja chodzika bo niby ma wplyw na biodra, ale ja uwazam ze my sie w chodzikach wszyscy wychowalismy i wszystko jest ok.

Edit
No i Nika pozno zaczela mi raczkowac bo bodajze na 10msc.
HAPPY ogladalam :p
 
reklama
Hej.

bylam dziś na wywiadówce. 2 godziny sluchania.Bo to ogolna byla na sali gimnastycznej. w klasie z wych. F nie cale 15 min.

co do porodów. Z F skurcze mialam od polowy ciązy.. 2 razy w szpitalu bylam. pod sam koniec ciązy to juz mordega byla.Boli krzyzowych dostalam 16-go z rana. skurcze mialam regularne, do szpitala pojechalam 18 bo sączyly mi sie wody, urodzilam 19-go o 23.15.

z O chcialam urodzić jak najszybciej bo mi ciezko bylo, ale mlody siedZial twardo. pozniej sie modlilam zeby na pogrzebie brata wody mi nie odeszly tylko. byl akurat 10 dni przed terminem.
No ale O mial glęboko wychodzenie naswiat.
mlody urodzil sie w terminie. wieczorem dostalam lekkich skurczy, do rana dobrze sie rozkrecily. pojechalam do szpitala, lekarz twierdzil ze ja jeszcze nie rodze. wody mi sie sączyly, czop wypadł... a ja poiwedzialm ze sie stamtąd nie ruszam bo w razie czego nie zdąze dojechac. No i polozyli mnie na porodówke. urodzilam przed 16. od razu bole krzyzowe, po oksytocynie w godzine rozwarcie z 0 do 7 cm. no i O wszedł na niepelnym rozwarciu. porozrywal swą rodzicielke jak starą scierke.. ale ladnie mnie zaszyli :) starannie :)

chlopaki "Kevina.." oglądają.

Repetka u mnie obaj siedzieli jak mieli 4 miesiące. siadali sami ok 6-7 m-ca.
 
Do góry