reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Paulina nie pomoge bo nie lubie tego typu filmow moze poszukaj na filmwebie sa oceniane wybierz kategorie i wyskocza, na kinomanie tez mozesz wybrac kategorie:tak:
Repetka, Bartek urodzil sie w lipcu a do spacerowki przesiadl sie na poczatku marca bo zime wolalam przejezdzic w gondoli, mialam taka w ktorej dalo sie podniesc o jeden poziom i cos tam widzial z gondoli,sam siadal majac pol roku, chodzil majac 11 mies, raczkowal majac chyba 7 mies. Chodzika nie uzywalam
 
reklama
A wlasnie dziewczyny jak to jest bo zauwazylam ze te bole krzyzowe maja dziewczyny ktore rodzily chlopcow a te co cory to nie mualy to dlatego ze chlopcy ukladaja sie przy kregoslupie czy jak to jest?

Moja tez siadala jak miala 4 a jakos 6_7 jak juz sama siadala a pozniej juz z brzuszka potrafila a do chodzika jej nie wkladam i nie bede wkladac bo nie widze takiej potrzeby uwazam ze lepszy jest pchacz bo w chodziku dziecko chodzi na palcach a nie calej atopie ale to tez zalezy.

My juz w domu Zu w drodze uanela wiec teraz nie wiem o ktorej usnie ;D
 
OLCIA nie prawda. Moja mama rodzac corke miala krzyzowe. Wiec to akurat nie regula. A co do chodzenia na palcach moja chodzila tak dopoki sama nie ruszyla. I to nie tylko w chodziku bo jak szla za raczki to tez na paluszkach.

Edit
My chyba eliminujemy popoludniowe drzemki. Od tygodnia Nikola nie chce spac wieczorem jak spi w dzien. Juz godzine sie mecze z nia.
 
Dennisek spi :) co do siedzenia (nie siadania) nie pamietam dokładnie ile miał ale jak byliśmy we wrześniu na sesji zdjeciowej to jak go posadzilam to juz siedzieć potrafił. Stanął pierwszy raz sam jak mial ok.7 miesięcy później zaczal raczkowwac i mial ok 11miesięcy jak zaczął chodzic orzy meblach ale sam poszedł dopiero w lipcu czyli mial 15msc. Wczesniej robił kilka kroków i przerażony siadal
 
Paulina dlatego zapytalam jak to jest z tymi krzyzowymi ;) no moja stawia nozke na pelnej stopie nie na palcach ale od chodzika tez duzo zalezy ale kto jak uwaza kazdy ma swoje zdanie na twn temat ;)

Happy a masz jakies zdjecia z sesji na laptopie? ;)
 
Ja tez mialam krzyzowe.. Ja znowu slyszalam ze jak ktos np ma krzyzowe bole przy okresie to przy porodzie tez sa. I u mnie sie sprawdzilo. Mimo ze mialam je od 3 w nocy i musialam z nimi chodzic po schodach zeby "jaskinia" zaczela sie otwierac :D to te parte mnie tak wymeczyly ze tragediaaaaa. Prawie 3 godz;// balam sie ze bedzie kleszczowe jak tak dlugo. Ale wystarczyla pielegniarka z nacinaczem krocza i duuza igla i 2 parcia i wyskoczyla:p hehe sama sobie peklam :p

Renata- moja o 22-45 tego czasu i tego dnia co twoj przystojniak ;)

Ja moja dawalam do chodzika. Ale jak zaczela raczkowac to nie chciala w nim juz byc. Bo wyczaila ze w chodaku nie wlezie na lozku, nie wejdzie pod stol itp ;)

Ja wlasnie siedze w lazience i zaraz bede sie kapac :p
U nas dzis ladnie i cieplo bylo. Spacer zaliczony a od jutra znowuuu deszcz;/////
 
O cholera to nacierpialyscie sie z tymi partymi dziewczyny! U mnie nie wiem ile bylo dokladnie, ale zaczelam czuc jak mi znieczulenie odlaczyli, no i cale parcie mialam na zywca. Godzina, wiec naprawde nie ma co narzekac. Po pierwszych 30 minutach mojego parcia polozna mi powiedziala ze jak bede tak przec beznadziejnie to sobie moge darowac ten bezuzyteczny wysilek :D Chwile sie pomeczylam jeszcze, nogi pod sama szyje mi przyparla i mlody wypadl :D

Codo chodzika popieram zdanie Pauliny. Tez jestem chodzikowym pokoleniem, moja siostra rowniez, moi znajomi... Wszyscy zyjemy i mamy sie dobrze :D No i chodzik jest o tyle fajny ze daje dziecku radosc z mozliwosci poruszania sie i podazania za Toba, juz w tak wczesnym wieku ;)

Magda Ty jestes z Londynu, prawda? To mamy taka sama pogode zakladam ;) I dzisiaj bylo pieknie, przyznaje, ale od jutra znowu bieda :D Tragedia, dobrze ze nas nie zalewa!

I jeszcze do tych krzyzowych- tez mialam podczas okresu zawsze, i tez slyszalam ze przez to moge miec przy porodzie. Moja mama dwie cory rodzila i przy kazdej z nas miala wiec to chyba nie wina chlopcow ;) Mysle ze to taki mit, jak ksztalt brzucha- moj byl iscie "dziewczynski" a tam chlopak w srodku ;D
 
reklama
Repetka-caly mój poród był koszmarny i trwał 13h(licząc od skurczy co 3min) i bez znieczulenia:/ ake przeżyłam i szczerze mówiąc przeżyłabym drugi raz :) u nas też dziś ladnie było:) a jeszcE co do krzyżowych to przy @ też zawsze mam:/
Co do Chodzika; ) ja jeździłam i czworo mijego rodzeństwa tez i wszyscy mamay priste nogi i problemów biodrami nie mamy . Dennisek tez jeździł co prawda krótko bo jak zaczął raczkowac tinjuz nie chciał; ) aoe pomicnu byl chodzik jak chciałam obiad zrobić cY kawę wypić:) co do mitów to janw ciąży brzydlam a chłopca urodziłam:)
 
Do góry