reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Renata dobra miałam czute ;D Gratulacje xd skoro nie masz objawów takich jak przy chłopcach to może dziewuszka będzie ;D albo dwie: d wczoraj już przeczytałam że w ciąży jesteś i mi się śniło że ją jestem

A to tak jest że jak ktoś w ciąży to się chce dzidziusia ;p

A tak poza tym czesc ;D siostra wczoraj przyjechała z 6letnia córka i się bawiły do 21 a ją byłam tak padnieta że nie słyszałam jak mała w nocy płakała na mleko moja siostra wstała do niej zaraz ją patrzę a ta smoczka jej dała wrr
 
reklama
dobry my z Nikośkiem wstaliśmy o 7.30 :)
co do kg w ciąży ja przytyłam z Nikosiem 16 kg, 10 kg zleciało mi od razu po urodzeniu, a 6 kg zrzuciłam przez pierwsze 2 miesiące jak karmiłam Nikosia piersią :)
 
No i moje nigdy nie chorujace dziecko jest chore i ja też doszło nas przeziębienie pierwsze of ok.1,5 mały kaszel i ma katar ale gorączki nie wiec na razie daje lipomsk i c herbate z miodem
 
hej. Ja sie męcze zeby Kuba coś zjadł na sniadanie dzisiaj chyba strajkuje. Wstaliśmy o 7 jak nigdy aż było mi sie ciężko podnieść ;D

Widze renata ze jesteś jedynym tematem teraz;D
Ja od 6 tyg jak tylko potwierdzoną miałam u gin to nie miałam mdłości tylko całodobowe wymioty, A nie daj Boze żebym wędline wyczuła jakie kolwiek mięso to od razu kibelek. Lodówki przy mnie nie otwierały jak mi robiły jedzenie to na balkon wychodziłam mimo zim wiec jadłam same sery serki i sałatki i owoce;D Czułam dziwny zapach u a na klatce i od razu mnie muliło wiec zawsze miałam tak wypsiukany rękaw perfumami i jak szlam to nos miałam w rękawie.równo z początkiem II trymestru wszystko przeszło oprócz zgagi ona meczyła mnie do konca. Skórcze meczące od 20 tygodnia ale donosiłam do 39;D Czego sie nie przetrwa dla kochanej dzidzi ;*
 
Ja bez objawów do 15 tyg . później tylko zgaga na a e trzecim trymestrze bole pleców. Skirczy ntak az do dnia porodu w dIen który jechalam do szpitala twierdIlam ze Jeszcze mam sczas:D przytyłam 18 kg. Wychodząc zs szpilala mialam juz 14 mniej
 
Renata jeju gratulacje :) oby to byla dziewczynka.

Ale naprodukowalyscie dziewczyny, jeden dzien mnie nie bylo i jak to nadrobic. Ale widze temat ciazy...ja przytylam 20 kg w ciazy, po porodzie spadlo mi 10 kg i od tego czasu nic mi nie spadlo a karmilam piersia przez 8 miesiecy. Eh...a co obiawow to zanim sie dowiedzialam ze jestem w ciazy to mialam lekkie mdlosci i mega cycki mnie bolaly bo rosly. Ogolnie to moglabym przespac caly I trymestr tak mi sie okrutnie spac chcialo, potrafilam wstac po przespanej nocy, isc na wyklad i na nim zasnac. Drugi trymestr to byl raj. Nic nie dokuczalo, mnostwo energii mialam a brzucha prawie widac nie bylo. W trzecim jak brzuch zaczal sie pojawiac to pojawily sie problemy z kregoslupem, zgaga i puchnace stopy. I to tyle...wiec zle nie bylo :)

Bylam wczoraj u ksiedza i moze uda sie siostre Z. wpisac jako swiadka chrztu. Dla mlodego to zadna roznica jak bedzie wpisana i bedzie mogl ja traktowac jak normalna chrzestna. Zobaczymy...
 
Hejka

Renata GRATULACJE!!! :-) i trzymam kciuki za córke ;-)
Zdrówka dla chorowitkow~.

Co do ciąż to ja tylam 10-11kg w kazdej :p wiec nie tak zle, tyle ze w pierwszych startowalam z wiekszej wagi. i po nich ciezko mialam zreszta jedna po drugiej.... potem po dnaielu schudlam do 65kg i zaszlam w ciaze :p hyh... ale potem szybko mi zlecialo :tak:
 
Witam.
Ja w pierwszej ciazy bardzo duzo przytylam, a i tak do najchudszych nie nalezalam, duzo kg mi po niej zostalo ale nawet nie pamietam, druga ciaza to mniej kg na plusie, alr na diecue bylam, tzn takij dozwolonej dla ciezarnych, zaleconej przez gina i po urodzeniu Marka mialam mniej niz przed ciazą. Teraz zeby wrocic do wagi sprzed trzecuej ciazy poyrzebuhe zrzuucic jeszcze 5 kg, a do tego jolejne 5 zeby czuc sie lepiej.
 
Kubuś jeszcze śpi ja sie troszke ogarnęłam. Zupka ugotowana dzisiaj krupniczek. Nie chce mi się dzisiaj sprzątać no lenia mam takiego Że szok. Jak Kuba śpi to mi sie nie chce jak lata to to bym zrobiło moze tamto jestem pełna werwy do pracy.:-D

Ja przed ciażą ważyłam 46 kg przytyłam 16 i chyba teraz waże ok 52 wazyłam sie miesiac po porodzie i tyle było nie schudłam więcej bardzo nie przytyłam wiec moze w gracicy tych 52-3 ważę. Wszyscy sie smieją że skoro nie daje rady teraz schudnąć to moze se drugie bachnąć i wtedy sie juz brać bo sie nie opłaca teraz. No normalnie podziwiam ich poczucie humoru.
 
reklama
Witam:-)
renata ogromne gratulacje!!:-) dużo zdrówka dla Was:*
młoda mama ale malutko przytyłas w ciąży:)
happymum duzo zdrówka dla synka, oby szybko przeszło i Tobie i jemu:) u nas w rodzinie wszystkie dzieciaki chore;/ mój na szczęście zdrowy oby nic nie załapal bo mial kontakt z kuzynka a ma teraz anginę;/
papitka no rzeczywiście mają poczucie humoru:p

Co do wagi w ciąży to przytyłam 19 kg:) zaraz po porodzie spadło mi 6kg, rozstępy sa na udach, brzuchu, piersiach i tyłku, niestety:) Ale ju z nauczyłam się z nimi żyć:p Chciałabym schudnąć z tego okropnego brzucha mam nadzieje że do wakacji się uda:)

My wstaliśmy dzisiaj po 10, wyspałam się:-):-) teraz zabieram się za sprzątanie:)
Miłego Dnia:):)
 
Do góry