reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Hej dziewczyny u mnie ciąża pierwsza bez objawowo i dlatego tak późno się z orientowałam , przy obecnej parę razy mnie zemdliło i już od 10 tyg pojawiła się zgaga i trzyma się do teraz no i bóle pleców wieczorami ale to pewnie przez aktywny tryb teraz . W pierwszej przytyłam 9 kg a na dzień dzisiejszy mam 12 kg do przodu :-) A tu zostało jeszcze 13 tyg :-D:-D
 
reklama
Nie ma zasady, co ciaza to inne objawy i skutki ;) Tylko to tycie najgorsze, jeszcze jakbym zarla za 4 to rozumiem, ale najlepsze jest to ze staralam sie jesc zdrowo i w rozsadnych ilosiach :D A tu TAKA niespodzianka :D

Jasiek dzis pospal do 10:30, powiem Wam ze sie budze sama o wiele wczesniej i az sie nudze do czasu az on nie wstanie :D Juz jestem po owsiance, luby obudzony tez, i chyba pojedziemy do miasta na maly obchod po sklepach :p Sie nachodze w najblizszym czasie- moja 17letnia siostra przylatuje w piatek, i pewnie bedzie mnie ciagac dzien w dzien do miasta, wiec musze sie wprawic bo juz zapomnialam jak to jest :D

Jak humory dzis kobietki? ;)
 
repetka mój synek tez dzisiaj pospał do prawie 11 a zawsze spi do 9 Jak D. pojechał do pracy to jeszcze sie polożyłam i też mi sie przysnęło:)

Ja w ciąży też miałam zgage ale dopiero pod koniec :) a tak to od niczego mnie nie odrzucało, miło wspominam ten okres:)
A humorek jako tako, @ mi się zbliża i jak zwykle robie się nerwowa;/ i tak co miesiąc, eh te hormony:-)
 
Madzialena a ja wlasnie przechodze przez @... :/ Odzwyczailam sie :D I tak chyba szybko dostalam, bo 6 tygodni po porodzie pierwszy, teraz juz drugi... A wzielam zastrzyk antykoncepcyjny, pielegniarka mowila ze jest prawdopodobienstwo ze w ogole nie bede miec po nim @, ale jednak nie naleze do tych szczesciar ;) A ludzilam sie ze karmiac z cyca przedluze ten blogoslawiony stan bez @ :D
 
Ja jestem tydzien po @ a wkurwiona chodze od dwoch dni jak bym miala dostac @ skumulowana conajmniej z roku. Normalnie byle pie rdola a ja wybucham jak jakas wariatka i warcze na wszystkich jak rozjuszony pitbull. Musze chyba wyjsc do ludzi bo wariuje :)
 
ja dzisiaj chumor mam w mare dobry. Właśnie jestem podczas przedwy miedzy tabletkami drugi dzień wiec oczekuje w najbliższych dniach @ :-D

Własnie wróciliśmy z dworku mieliśmy iść na 15 min a wyszła prawie godzina. Przewiało nas troche.

repetka ja właśnie myślałam o tym zastrzyku ale nie wiem dlaczego nie spytałam o to gina. Na razie na tabletkach jest dobrze wiec puki co nie bede zmianiała;D
 
Hej. Ja na chwile przyjechalam do Krakowa. Po reszte ciuchow, ale bedziemy musialy jeszcze raz przyjechac po rzeczy. Wole mieszkac na wsi w starym domu i grzac kaloryferami elektrycznymi niz mieszkac z dziadkiem. Taki jest okropny ze szok. Najmadrzejszy wiecznie a ja najglupsza. Nie bylo nas raptem dwa dni a babcia juz sobie pokoje po swojemu urzadzila a to chyba znak ze mamy poprostu nie wracac? Spoko, nie wrocimy..
No i przyjechalam, wchodze do lazienki, zagladam do klatki chomika a on...sztywny :eek::eek::eek: umarl dzis w nocy prawdopodobnie.
 
repetka ja @ dostałam 2 miesiące po porodzie a karmiłam piersią przez 8 miesięcy:)
paulina to nie za ciekawie u Ciebie;/ będziecie na wsi mamą tak?

Jeśli chodzi o antykoncepcję to j przez rok miałam założoną spiralę a pozniej zaczęłam brać tabletki ponieważ spirala mi się obsunęła i nie chciałam drugi raz ryzykować:)

My juz po spacerzem zmarzłam jak nie wiem;/ a synek rączki cieplutkie miał:)
 
reklama
MADZIALENA tak. Najgorzej bedzi do marca, potem zaraz cieplucho, no a w kwietniu na dwa miesiace jedzieny. A w czerwcu mysle ze juz nowy dom bedzie gotowy i tam mieszkac bedziemy ;)
 
Do góry