reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
paulina a ten nowy dom to będzie tylko Wasz czy zamieszkacie tam z rodzicami?:) Sorki że tak wypytuje ale się pogubiłam hehe:)
happymum jak wyjmiesz implant to co planujesz? troche gorzej to znaczy że coś cie pobolewa?;/

Ja mam chwile spokoju,mały bawi się ciastoliną:)
 
hej.

Bylam z F u psychologa. 2,5 godziny. ale to co on odstawial to ja myslalam ze wejde do gabinetu i chyba go rozszarpie. z jednej str. dobrze ze pokazal sie z tej swojej "normalnej " str, bo badanie pod kontem ADHD. Ale jak slyszalam jego wycie, pohukiwania na korytarzu to mną szarpało.

SI nie mielismy. odwolalam. taka kostucha ze mi bylo dosc. wracalabym po 16. nie na moje nerwy to dziś.

Moja kuzynka przytyla w ciązy 6 kg. Sam synek jej wazyl prawie 4 kg.


mam dosc ;/ nadal mnie gania na wc ;/ juz tylek boli na samą mysl. i prawie nie jem zeby zolądka nie draznić ;/
 
Madzialena-planujemy rodzeństwo dla Dennisa :) może mu sie fajny Braciszek trafi:) staranka zaczynamy czerwiec/lipiec a że gorzej to od kilku dni bolinie skóra dookoła implantu slw musze Tydzień czekać na wizytę.

Jutro jadę odebrać buty i zasłonki dla malego :) no i wymienić wózek:)
 
Co do chrztu, to my chrzcilismy Nadie w Polsce u Mojego P w parafi. Proboszcz zgodzil sie bez niczego, tyle, ze tydzien wczesniej zrobil kazanie o chrztach nieslubnych dzieci. To mala wioska, takze kazdy wiedzial kogo ma na mysli... Potem byl problem z sukienka dziecka. Ksiadz stwierdzil, ze ma byc czysto biala, a ja kupilam Nadii w kolorze ecrui z czerwonymi wstawkami. Siostra P chciala jej kupic biala, Bo co ksiadz powie, ale ja powiedzialam, ze dziecko pojdzie do chrztu w tym co ja jej kupilam I zaden ksiadz nie bedzie mi rzadzil. Gdyby nie to, ze za chrzestna byla druga siostra P, ktora byla przed bierzmowaniem, a ze chrzest byl w jej parafi I ten caly proboszcz sie zgodzil, zeby ona jako chrzestna mogla byc to bym olala tego proboszcza I chrzcila dziecko gdzie indziej
 
MADZIALENA opowiem od poczatku. Do tej pory mieszkalismy na 60m2 z moimi dziadkami i rodzicami. Jakies 5 lat temu mama dostala dzialke a na niej jest stary dom. Rodzice zdecydowali sie budowac nowy dom niestety zostal w stanie surowym. W lutym razem z rodzicami zdecydowalismy sie na kredyt tzn oni wzieli ale placimy na pol. I tak dom sie konczy..

My juz na wsi. W tesco jeszcze bylysmy.
 
Ja chrzciłam Wiktorię jak miała równe rok i miesiąc ksiądz przyszedł do nas po kolędzie i się wtedy zapytałam , zgodził się bez żadnego ale , nie wypytywał o nic. Kazał przyjść na wyznaczone spotkanie i tam uzgodnił z nami termin nie wziął nic powiedział że mam mieć na pieluchy a mu nie są potrzebne i kościół się obędzie bez tego . Nie mogłam iść tylko do komuni i nic po za tym .
 
reklama
Moja Nika miala na chrzcie cztery miesiace i dzien. Ksiadz chcial co laska, a ze odrazu mi sie spodobal to 100zl dalismy. Koscielny nie chcial nic, jeszcze nas opieprzyl ze to jego praca i on za to pieniadze dostaje. Az dziwne ze takie cos w PL nas spotkalo ze ktos pieniedzy nie chcial.
 
Do góry