reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Renata ja to samo prawie, z koszulki 38 przeskok na 44-46... Drugiej takiej ciazy nie funduje sobie do czasu az nie schudne ponownie do 38 :D Bo jakb zaczela teraz, to nie wiem do jkiego rozmiaru bym dopakowala :D

Ja na szczescie po filipie schudlam do swojej wagi, momentami bywalo sporo mniej, i po Oskarze tez.

chociaz Ł powiedzial ze w razie czego koncówka ciązy latem.. jak sie roztyje to bede nocowac na werandzie, bo drzwi szerszych nie wstawimy :) np takich jak w supermarkecie :D
 
reklama
Renata a robilas cos czy samo spadlo? I jakdlugo Ci to zajelo?

Madzia no tak te mu ludzie mowili ze na 6 miesiac wygladam, a ja tu nawet nie 3 :| :D
 
z F w ciązy dobilam do 83 kg. starowalam z 56 kg. Jak ur. Filipa wazylam 70 kg. 13 wyszlo ze mnie przy porodzie. powolutku spadalo .. i jak mlody mial pol roku wazylam 60 kg. ta waga zostala do jego pierwszych urodzin. potem poszlam do pracy, najpierw same soboty przez 2 m-ce a potem codziennie.przez te same soboty schudlam 5 kg. I jak zaczelam codziennie to w ciągu 2 tygodni schudlam do 45 kg. jak z obozu wyglądalam.po wakacjach praca sie skonczyla i przytylam do 50 kg :)
z tą wyscigową wagą dotrwalam do ciązy z O. potem w dzien porodu 90 kg waga pokazala. po pol roku wazylam 65 kg. samo spadlo. tzn samo?? spacery i jezdzenie co 2 dzien z F do B-stoku, karmienie piersią. te 65 kg utrzymywalo sie do stycznia 2012. Zaczelam Dukana, aby przyjaciolce nudno nie bylo. :D a tak na serio zobaczylamefekt tej diety na przyjaciolce i ze zwyklej zazdrosci ze skoro ona moze schudnąc to ja tez musze :) No i dieta i cwiczenia i w 3 miesiące schudlam 12 kg. i ta waga wahala sie tak 53-55 kg do w sumie tej ciązy :) czasami wyskakiwalo jakies 59 kg, ale nie bralam tego serio :)
 
Renata nie ma co brac serio, bo masz swietna wage tak czy inaczej :D Ja nigdy nie bylam patykiem, bo i cycka mialam kawalek i tylka ( koszulka 38 ale spodnie 40-42 :D) a po tej ciazy to juz w ogole taka sylweta ze pozal sie. Schudlam kilka kilo bo widze po ubraniach ale nie mam co marzyc jak na razie o spodniczkach czy koszulach sprzed ciazy :D Dlatego naginam teraz na rowerku, poce sie jak szczur, i modle sie o mnijszy tylek na wakacje :D
 
Renata-Gratuluję i zazdroszczę :D i to bardzo
Ja ciążę przechodzilam super jedynie zgage mialam i bole pleców ale ja po 8 h w ptacu stalam do 37tc
 
Repetka ja przed ciązami to bylam taki lachon ze sama na siebie mialam ochote. :D 56 kg cyc miseczka C, pupsko tez niczego sobie. male ale ksztaltne :) a po ciązach?? zamiast spadac mi z brzucha i boków to cycki zanikły.

Ale ja siebie zaakceptowalam.,nawet z tą wagą ponad 60 kg. tylko szkoda mi ubran bylo, bo co?? oddac?? wolalam schudnąć :)
 
Happymum tez pracowalam do 36 tyg :) Plecy, zgaga i omdlenia nie dawaly mi zyc. Do tego bezsennosc bo nie wiedzialam jak sie polozyc spac :D i odeszlam miesiac przed, choc mialam zamiar pracowac do konca :p No ale nie dalam rady :p

Renata powiem Ci tak, ja akceptuje swoje rozstepy, i wielki cyc bo dla ciazy trzeba cos poswiecic. Ale ta opona co mi zostala dookola to cos czego zaakceptowac w sobie nie umiem :D
 
Ostatnia edycja:
JAAAAAAAAA.... RENATA GRATULACJE!!!!!!! KCIUKI ZA CORE

REPETKA moja dupa i cyce okk, ale bebzol :rolleyes: szkoda gadac. Brzuch musze zrzucic do poczatku wrzesnia.


Bylam z Nikola u ciotki, i kuzyn Nikoli rok starszy na jej widok zaczal wyc, i uciekl na gore po czym usnal... ja nie wiem co to za dziecko, nigdzie nie mozna podobno z nim wyjsc, bo wystarczy ze obcy popatrzy a ten ryyk. No ale taki plus, ze ta ciotka ma syna 16 letniego i.... mam druzbe !!!! Znaczy sie on sie nie zgodzil ale ja go urobie :)) taaaaakie ciacho ze czasami zaluje ze to rodzina hahaha
 
reklama
O wlasnie..opona.
U mnie moze być problem.. bo lata juz nie te.. boze zabrzmialo jakbym miala z 50 lat :D hahaha

Ale jak sie roztyje to mam plan z wozkiem biegac do mamy i spowrotem.. 7 km w jedną strone :D az schudne :)

boziu jak mnie podbrzusze pobolewa ;/ USG dopochwowe mialam. a ze mam tylozgiecie macicy to do najprzyjemniejszych nie nalezalo.


Kurde.. mialam juz kiecki na wesela dwa. i doopa. na jednym bede w 37 tyg. ciązy.. a na drugim, albo z bobasem, albo na porodowce :) i O!!! a juz widzialam zachwyt w oczach innych ze takie ladne kreacje mam :)

Paulina tez mam kuzyna strasznie przystojnego :) jak do nas przyjezdzal to kolezanki wisialy na plocie jak jakies niewyzyte samice. A ten mlot, przedstawial sie im jako moj chlopak :D hahahahahahaha to dopiero byla sensacja. a taki towar ze ja cie sciskam..
 
Ostatnia edycja:
Do góry