reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Ja tam nie panikuje. J smoczka też używa, a niekapka używamy przejściowo dopóki nie nauczy się pić normalnie. Na wyjazdy też są fajne, bo nie leci nigdzie woda :) Butli nie lubi. Nie chciała z niej pić nawet mojego mleka.
Też znam czterolatki, które do spania idą z butlą...:shocked2:
 
reklama
Ja polecam kubki 360 stopni.
Rewelacja. Nie kapią, no chyba ze brzdac mozno potrzasnie lub udezy kubkiem, z niekapka tez by polecialo.

RENATA CZekamy na wiesci. Oby bylo po twojej mysli.

Bartek dostal antybiotyk w masci na te zaplne zmiany. Mam nadzieje ze zadziala, ale blizny na bank zostana.
 
ewi oby synkowi przeszło po antybiotyku
madzia​ ja tam tez nie panikuje, mój synek ma 3 latka a dopiero przestał ciągnąć mośka :p Widocznie nie był wczesniej gotowy:)
 
Bartek dostal antybiotyk w masci na te zaplne zmiany. Mam nadzieje ze zadziala, ale blizny na bank zostana.
o kurcze, zdrówka dla synka :)

u nas zimnica taka że maskara, chciałam myc okno w sypialni ale se darowałam ...
Nikos dziś ładnie pospał ponad 2,5 h, zjadł całe kiwi jak wstał, wypił pićku i teraz się bawi :)
ja się biorę dalej za robótkę w domku, bo ja nie prasowanie to pranie a jak nie pranie to porządki w szafach uskuteczniam :) jeszcze chce dziś lodówkę umyć :)
 
Ostatnia edycja:
Hej/..


Ewi z tymi bliznami to niekoniecznie dostaną. Ja jak mialam ospe przechodzilam ją ciezko. rozdrapywalam wszystko,rodzice mi bandazowali rece bo do krwi rozdzieralam. blizn poospowych nie mam.

Alez zmarzlam. Ja chce wioooooosny!!!!!!!!!!!

bedzie nas 5 :)
 
Renata najszczersze gratulacje :D !!
Wiesz cokolwiek innego, termin? :) Nowe dziecko do pryskania mlekiem z cycka po buzi <3 Jeszcze raz gratuluje!

Ewi niekoniecznie, moja mlodsza siostra tez miala byc obsypana bliznami niby, a wszystko zeszlo, wiec tylko czas pokaze :)
 
Renata najszczersze gratulacje :D !!
Wiesz cokolwiek innego, termin? :) Nowe dziecko do pryskania mlekiem z cycka po buzi <3 Jeszcze raz gratuluje!

Ewi niekoniecznie, moja mlodsza siostra tez miala byc obsypana bliznami niby, a wszystko zeszlo, wiec tylko czas pokaze :)



O boziu.. znowu mnie fontanny mleczne czekają. No i teraz nie bede zalana mlekiem latem.. tylko zimą :D mniej osob to zobaczy :)

termin z wlasnych obliczen to ok 6 wrzesnia. A na zdieciu USG mam 26.09.2014. Czemu?? wiem kiedy moglam w ciąze zajsc.. no i skoro 6 tydzien zycia fasoli to 6 a nie czwarty. Jutro bede w innej przychodni. jak znajde czas to zajde do innego gina.
 
reklama
Do góry