reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
Paulina książka jest jeszcze lepsza i jest o jeszcze jednej modelece która to przeżyła
Ją się tam wyspalam bo Zu spala całą noc jak nie daje jej skmoczka to hm lepiej śpi ;D
 
Dzień dobry dziewczynki:)

Ja urodziłąm jak miałam 21 nigdy nic nie usłyszałam wręcz przeciwnie kiedyś wyszłam z domu i miałam torebkę na tym ramieniu ze niby mogło wyglądać jakbym chowała coś i sąsiadka szła i dzień dobry z uśmiechem potem przyszła i o*******iła mnie przy rodzicach że mam nic nie ukrywać i sie cieszyć:) A tak ogólnie mieszkałąm w Lublinie a tam się nikt nikim nie interesował:p

Renata no to trzymam kciuki żeby było jak najbardziej pomyślnie dla Ciebie;)
 
Hejka

Renata trzymam kciuki i czekam na wiesci z wizyty :tak: :-)
Witam znow nowe mamy ;-)
nie nadrobilam wszystkiego, z aduzo tego! no masakra...... :eek;
 
My idziemy na szybkie zakupy:) chociaż u nas zimno i deszczowo
no i mamay kolejny postep w odpieluchowaniu Dennisek zrobił dziś kupe i siusiu na Toalete:)
 
Hello laski:)
renata czekamy na winiki:):)
olcia też miałm oglądać ten film i zapomniałam;/
happymum to super że są postępy w odpieluchowaniu:-) ja mogę się pochwalic że mój synek śpi już 3 tygodnie bez smoczka:-)

Jeśli chodzi o pobudki synka to zawsze wstawał 10-11 a teraz poprzestawiało mu sie i wstaje 9:-) kładę go spać po 21 i w sumie jestem zadowolona że szybciej wstaje a co za tym idzie szybciej chodzi spać:) Skończyły się czasy że szedł spac 0 23, na szczęście:-)

My juz po śniadanku, wypiliśmy kawke zbożową i zastanawiamy sie z mama co na obiad:p Pózniej pewnie spacerek, jest tak ziiimno ale wyjść trzeba chociaz na chwilkę

Miłego dnia:*:*
 
Madzialenka na zalukaj. Tv sobie obejrzyj jako zapomnialas ;) a jak na poczatku bez smoczka? My drugi dzień bez ale boję się że któregoś dnia będzie płacz przy usypianiu bez dyda. Miałas jakieś problemy z rozstaniem sie że smoczkiem czy nie?
 
My na razie żadnych planów nie mamy, ale u nas to z dnia na dzień wszystko się zmienia żeby nie powiedzieć z godziny na godzinę. R. teraz drzemie nie wykluczne, że potem pojedziemy nad morze. Jak nie dziś to w tym tygodniu na pewno :) No chyba, że znowu takie mrozy będą bo jak na razie trochę odpuściło.
Oczywiście R. przywiózł tyle słodkości, że nie wiem jak dam radę... ;/
 
Ostatnia edycja:
reklama
Mama Nikosia my kupilismy wczoraj na ebay'u chodzik i dwie lampy, luby mogl po nie sam pojechac. Na licytacji, praktycznie za bezcen! :D Uwielbiam zakupy w internecie, a teraz zabieram sie za wlasne aukcje bo mi sie wala kupa rzeczy po mieszkaniu ktore na pewno sie juz nie przydadza :D
ja jeszcze mam upatrzony na allegro zestaw stołowy - maty, serwety i pierścienie na serwetki ale w tym miesiącu już poszalałam z zakupami więc muszę poczekać do nastepnego hehehe :) bo obkupiłam Nikośka i teraz te zakupy do domu i 400 zł nie ma :)

no i trzymam kciukam za wizytę u lekarza Renata :)
 
Do góry