reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

RenataT tez mialam ten czas, kiedy pilam milion kaw dziennie. Do dzis pamietam jak nieraz trzesly mi sie rece od nadmiaru kofeiny. Ale mielismy maszyne do kawy w pracy i robila takie cuda ze moglabym tylko pic i pic :p Ostatnia kawe wypilam na kilka tygodni przed porodem, i od tamtego czasu nie tknelam juz zadnej :D Mam w domu Nescafe decaf rozpuszczalna, ale tak sobie stoi, i czeka... :D Zakochalam sie w czerwonej herbacie, wiec niestety ale nie wrocimy do siebie z kawa :D (tak jak i z papierosami, mam nadzieje!)

Janol udowodnil znowu ze nie wolno mi przestawiac jego godzin snu. Chodzi spac o 22:30-23 odkad przynioslam go do domu ze szpitala, i twardo sie tego trzyma a jesli probuje to zmienic daje mi nocke z horroru, jak ta przedwczorajsza :/ Zas wczoraj polozylam go o jego NORMALNEJ godzinie i prosze- obudzony raz na jedzenie, wstal o 7, teraz jeszcze drzemie... Chyba poczekam z tym przestawianiem godzin az bedzie troche starszy ;)

Mama Nikosia my kupilismy wczoraj na ebay'u chodzik i dwie lampy, luby mogl po nie sam pojechac. Na licytacji, praktycznie za bezcen! :D Uwielbiam zakupy w internecie, a teraz zabieram sie za wlasne aukcje bo mi sie wala kupa rzeczy po mieszkaniu ktore na pewno sie juz nie przydadza :D
 
reklama
Lawidaloka- Witaj. Ja urodziłam mając 18 lat i pół roku u mnie jakoś nic takiego nie było wrecz przeciwnie sochaczew to nie jest duze miasto a jakoś nikt na to uwagi nie zwraca u nas jest sporo młodych mam.

Z Kubusiem wstaliśmy przed 8 właśnie skończyliśmy śniadanko a teraz sie ze mną przepycha bo on musi siedzieć na krześle kreconym i mnie ciagnie za bluzke ;D

Co do herbat ja uwielbiam zieloną z cytryną. mniam ;D
 
Ostatnia edycja:
Mały znowu wstał o 6:30 mimo ze położyłam go gidzine później! Chybs skończyły sie fibre czady kiedy spał do 9:(?
Pozatym obudziłam sie z bólem gardła a mały z katatem
Musze iść dzisiaj na zakupy a tak mi się nie chce. ..
Wszystkim miłego dnia
Renata-daj znać jaki wynik:)
 
Repetka mojej przyjaciolki cora 2 miesieczna nocną drzemke zaczyna o polnocy, i o 5 juz pobudka bo glodna. pospi godzinke i koniec spania :) w dzien tylko czuwa. a byl czas ze zasypiala w nocy ok 2 na 3 godzinki.


spaaaaaaaaaaaaaaaaaaac!!!!
 
RenataT Ja nie mam tragedii, w ciagu dnia wciaz mamy ok 3-4 drzemek, ponad godzinnych, z jedna dluga na ok 2 godziny.
Od narodzin do drugiego miesiaca budzil sie w nocy codziennie tak samo, jak w zegarku- 3, 6 i 9 rano. Od paru dni jednak tylko o 5, i pozniej 8:00-30. By ostatecznie wyrechlac sie kolo 9:30, max 10:00. Tez jak wstaje na jedzenie nie ma z nim problemu, bo budzi mnie stekaniem, i sapaniem :D smieje sie jak juz sie nad nim pochyle, biore go do cycka, 10 minut i usypia dalej, moglabym go polozyc na ziemi i pewnie dalej by spal. Tylko przy przestawianiu jego wlasnej rutyny mu sie juz nie podoba, zaczyna wtedy cyrki :D

PS No wlasnie, co z tymi wynikami? :)
 
reklama
Hej ;)

Ludzie zawsze gadali i będą gadac. Ją zaszlam w ciążę w wieku 20lat a urodziłam jak miałam 21 to i tak w dzisiejsZych czasach za późno jak 13latki w ciąży są heh (żart)
Ją tez dużo kawy pije dziennie i śpię normalnie
Renata a mi sue coś wydaje że będzie was 5 heh powodzenia

Wczoraj oglądałam super film kwiat pustyni a poryczalam się jak bobr
 
Do góry