reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

OLCIA wybralam wczoraj razem z zawieszkami na alkohol. Jutro wam pokaze bo teraz z telefonu pisze :)

Zapisalam sie dzis na makijaz slubny, bo potem bym miejsca mogla nie miec do tej kosmetyczki co chce.
 
reklama
Wlasnie herbatki... Czy ktoras z Was karmiac mleczkiem podawala rowniez herbatki do picia maluchom? A jesli tak, to od kiedy?
 
Wlasnie herbatki... Czy ktoras z Was karmiac mleczkiem podawala rowniez herbatki do picia maluchom? A jesli tak, to od kiedy?

Repetka ja Filipowi i Oskarowi samą wode dawalam do picia. I jak mial kolki to koper wloski. No i sama go pilam. Ale tą wode to latem jak bylo bardzo gorąco, no i potem jak starsi byli i zaczynali jesc stale pokarmy.
 
RenataT Pytam poniewaz slyszalam o herbatkach ulatwiajacych zasypianie, niektore znajome tez mowily ze podawaly "dla smaku" jesli nadaje to jakis sens :)
 
Repetka ja nie mialam problemu z zasypianiem chlopaków, wiec nie szukalam dodatkowych wspomagaczy :) Jedynie jak zabki sie wybijały to wtedy bywalo ciezko, ale Viburcol aplikowalam i nie meczylam ani siebie ani syna.

A na lepsze zasypianie to herbatki z melisą są. :) znajoma korzystala z takich bo jej synek byl z tych co wieczorami urządzal koncert jezzowy na calą wies.Ale nie powiem coi w jakim wieku zaczela mu je dawac.
 
produkcja pełną parą, wiec odpisze ogolnie ;)

Co do rodzeństwa mam brata, starszy o 16 msc, wiec kontakt mamy dobry . no i mam kuzynkę, którą traktuje jak siostrę, zresztą do 10 lat wychowywałyśmy się w jednym domu, wiec zawsze było na niby 3 :-)

Szkoła. Ja urodziłam w 2 klasie technikum, w maju, do szkoły chodziłam do końca kwietnia, po porodzie po tygodniu poszlam już na zaliczenie , a po wakacjach chodziłam już normalnie. Teraz od września poszłam do policealnej bhp, ale od lutego zaczyna mi się inny kierunek wiec zrezygnuje z bhp.

Co do karmienia to nie karmiłam małej ze względu na szkołe głownie. Mleko podawałam Gerber, po roku przeszłyśmy na Bebiko i je do teraz, na noc butelka musi być ;)


Moje dziecko się zrobiło skarzypyta, tylko wejde do domu z pracy a młoda mi raport zdaje, co się działo przez cały dzień . Zjesc nie mogę nic bo 'mamo słuchaj mnie' :-D
Jutro musze isc na badania do medycyny pracy ..
 
Ja rodziłam już tutaj. W Uk mieszkam od 5 lat. Suwaczka chętnie bym ustawiła, ale nie nam pojęcia jak:) kładę sie spać, bo jestem tez mama pracująca i jutro zaczyna sie moja zmiana, wiec dobranoc :)
 
Tez mam problem z tymi suwaczkami, bo operuje internetem glownie z telefonu, komputera nie uzywam wcale :D a na aplikacji BB ani nie widze Waszych suwaczkow, ani swojego nie umiem ustawic ;)

RenataT dzieki :D co prawda nie potrzebuje pomocy z zasypianiem dla niego, ale ktos mi po prostu mowil ze podawali herbatki dziecku, tak o :D chyba dla urozmaicenia, choc watpie by takowe bylo potrzebne niemowlakowi :D
 
Ostatnia edycja:
reklama
A my karmimy się piersią i bardzo to sobie chwalimy :)
W tych herbatkach dla dzieci jest pełno cukru... Często nawet w podwójnej ilości cukier i syrop glukozowy lub dekstroza itp. Brrr.. W sklepie ze zdrową żywnością można kupić herbatkę ziołową dla dzieci bez cukru 'spokojny sen' i w aptece chyba też ją widziałam :) mio-bio-herbatka-spokojny-sen-15-g-x-20-torebek.1567025.2.jpg
 

Załączniki

  • mio-bio-herbatka-spokojny-sen-15-g-x-20-torebek.1567025.2.jpg
    mio-bio-herbatka-spokojny-sen-15-g-x-20-torebek.1567025.2.jpg
    40,6 KB · Wyświetleń: 19
Do góry