reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Wlasnie herbatki... Czy ktoras z Was karmiac mleczkiem podawala rowniez herbatki do picia maluchom? A jesli tak, to od kiedy?
ja dawałam herbatkę z rumianku albo koperkową ale tą z Herbapolu, rozrzedzałam z wodą, po 4 miesiącu zaczął dostawać soczek jabłkowy, teraz Nikoś pije różne herbatki, soczki domowej roboty, kompoty i wodę :)

dobry piątkowo, my już z Nikoskiem na nogach, ja spijam kawkę a Nikos swoje pićku i zaraz sie biorę za robotkę bo mam dziś sporo zaplanowane :)
 
reklama
Hejka:-)
mama Nikosia szybko twój synek wstaje:) Mój jeszcze spiocha a potrafi nawet do 11 :)
sandra super wyglądała Twoja córa:):) Moja chrześnica wczoraj miała zabawe to była przebrana za biedronkę hehe:)
repetka ja synkowi z herbatek na początek podawałam tylko koper włoski i rumianek jak mial kłopoty z brzuszkiema tak to niczym go nie dopajałam bo tak radziła pediatra:) Dopiero jak jadł już stałe posiłki:)
paulina na pewno będziesz miała piękny makijaż ślubny:-)
23may z mojego synka też rośnie mały łobuz, skarży jak tylko ktos ruszy jego zabawkę:p i wszystko wie najlepiej:p
Jeśli chodzi o mleczko to ja karmiłam piersią 8 miesięcy:) Zawsze miałam w zapasie odciągnięte mleko i bez problemu mogłam gdzies wyjść, pożniej podawałam mu jeszcze bebiko rano i wieczorem a jak skończył roczek odrzucił całkowicie mleko;/ ale wtedy zajadał już kaszki, jogurty, twarożki więc pediatra mówiła żebym się nie martwiła:)

Wczoraj wieczorem synek był strasznie niedobry, myślałam że wyjdę z siebie:wściekła/y: Wszystko na nie:wściekła/y: dopiero jak tatusiek wrócił z pracy to się uspokoił i oczywiście pożalił:-D co za łobuziak:-)
 
Witam.
Zawczesnie pochwalilam. Bartek gorączki dostal ale widze od razu nowy rzut wysypki.

KOPKA Witaj.

MAMUSIANIKUSIA No to dobrze ze wyniki nic nie aykazaly. Oby tak dalej.

MLODAMAMA18 Wspolczuje chorego faceta w domu. To gorsze niz chore dziecko.


Co do katmienia piersia. Moj jeszcze ciaga cyca, to nieodlaczny elemen zasypiania, czasami mam szczescie kiedy zasnie bez.
 
Hej porannie.

-19 st. o 8 mielismy. Czy ja juz wspominalam ze nie lubie takich mrozów?? O pojechal do p-la, F nawet nie zadzwonil do mnie ;/ na SI jedziemy dziś. Ł nas wiezie, bo autobusy powrotne to mają ok godzine opoznienia. A stac na dworcu i marznąc to mi sie nie usmiecha. NA szczescie szef wykazal sie zrozumieniem, ze Ł sie spozni i jakos nie lamentował.

Ewi zdrowia dla dzieciaków. My ospe przechodzilsmy. F mial 11 m-cy a O 3 latka. akurat do p-la pierwszy raz poszedł a tam panowala ospa. No ale juz mamy z glowy.przechodzil dosyc lagodnie.

@ nadal nie dostalam...
 
witam ;)
my wlasnie wsatlismy , nocka praktycznie nie przespana Manius ciagle plakal i krzyczal nic mu nie pomagalo potem wkoncu usnal mi na rekach .. teraz jest troszke lepiej ale troche marudzi ;(
juz sama nie wiem od czego to ..
u nas -9 ale piekne sloneczko ;)
 
reklama
My w domu bo dziecie po zapaleniu oskrzeli. A ja wieczorem z koleżanką się spotykam bo wczoraj przyjechaliśmy do moich rodziców na ferie:)
 
Do góry