reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
U mnie dzisiaj jakas tragedia, Jasiek NIGDY jeszcze nie byl tak marudny jak dzis. Mam nadzieje ze to tylko niewyspanie :p Polozylam go teraz na troche i postaram sie dokonczyc kolacje przy odrobinie szczescia :D

A tak przy temacie porodow - rodzilyscie w terminie? Bo my trafilismy idealnie w wyznaczony dzien, choc ja mialam cala ciaze przeczucie ze urodze wczesniej- nie sprawdzilo sie :D

F urodził sie 8 dni przed terminem, a O w wyznaczonym terminie. Chociaz chcialam dla F na urodziny :)


Filipa karmilam cycem do 14 m-ca.Potem bylo krowie. MM nie tolerował. nawet nie powąchał. Oskara do 7 m-ca. Sam zrezygnował i przeszlismy na Bebiko i Nan.

I nie bylam z zadnym uwiązana mimo karmienia piersią. Jak musialam jechac np do gina to sciągalam mleko i czy Ł , czy moi rodzce mogli nakarmic. Na dluzsze wojaze zabieralam glodomora ze sobą. I musze przyznac ze nauczona Oskarem musze przyznac ze MI wygodniej bylo karmic go piersią. Jak byl glodny to jakies ustronne miejsce, czy w aucie, bufet mleczny pod nos i mlodziesz jadla. A potem jak przeszlism na butelke do dodatkow termos, mieszanka itd. no i zanim przygotowalam to mlody juz darł sie na calą okolice bo on glodny. A zeby sie najesc to potrafil duuuuzo zjesc.
 
Paulina heheh niee ja jestem z 13ego ;-) hehe

Witam znow nowe mamy ;-)

Co do porodów to pierwszy 11 dni po terminie -sn - trwal 5h55min. Drugi dwa dni przed terminem - sn- 2h40min. Trzeci w terminie z usg (8 dni po terminie z OM) - sn- trwal 5h20min.

Jakos mi zimno, chyba cos mnie bierze,,,,,, :baffled::baffled::baffled:
 
1533804_665678840145431_6503158_n.jpg Moja czarownica :-):-)
 

Załączniki

  • 1533804_665678840145431_6503158_n.jpg
    1533804_665678840145431_6503158_n.jpg
    27,6 KB · Wyświetleń: 29
A ją terminów miałam kilka na 11 kwietnia, 27 i 30 q karcie miałam ten na 11 a maala ur. Się 18 kwietnia. Pamiętam jak lekarz dzień przed mnie badał w szpitalu i nie wzięłam że sobą zdjęć usg i mnie opieprzyl że dlaczego że skąd on może wiedzieć czy czasem wcześniaka nie urodze poryczalam się hm hormony i stres ;D a pozniej położne mi powiedziała że oni z moim gin się nie lubią i mnie tym pocieszyla żebym się nie przejmowala. A ją wszystkich na równe nogi postawiłam że juz natychmiast mają mi przynieść te zdjęcia bo lekarz krzyczy ;D

Czy któras z Was podaje/podawała omegamed +witd? Bo się zastanawiam. Lekarka powiedziała że w kwietniu odstawimy wita.d i od września znowu będziemy ją podawać. No i myślę nad tym czy samo omegamed jej cały czas dawać czy też na ten okres odstawic? ;p
 
Jak dostalam w cholere mleka na samym poczatku, tak ze moglabym przedszkole wykarmic, to posciagalam i zamrozilam- mozna mrozic nawet na kilka miesiecy, wiec na pewno sie kiedys przyda ;) Spokojnie moglabym wybyc na weekend. Ale karmienie to oczywiscie wybor kazdej mamy- czasem nawet wyboru nie ma. Ja jednak znalazlam sie w tym i jest bardzo wygodnie, nie czuje sie uwiazana ani troche :D
RenataT zgadzam sie co do samochodu- robimy tam nieraz bufecik dla malego ;) No i pieknie spi w aucie, dzisiaj moglabym go wozic caly dzien, taki z niego maly gbur, ale ja nie mam prawka, a Luby od pobiedzialku o kulach i zakaz prowadzenia auta od doktora :/
 
OLCIA ja naprawde mialam wczoraj dobry humor. Tylko temat szkoly jest baaaardzo drazniacy dla mnie. My podajemy vita d.
SANDRA ale super wygladala!!

Co do porodow moj 6 dni przed terminem bo mialam cc zaplanowane.
 
co do karmienia to ja Nikosia karmiłam piersią ponad 4,5 miesiąca potem wróciłam do pracy i przeszlismy na mleko mm, u nas się świetnie sprawdziło mleko Hipp zarówno zwykłe Combiotik jak i Comfort jak były problemy z zaparciami, po roku Nikoś przeszedł na mleko Nestle i jest na nim do teraz, mleka mi wypija teraz 500 ml minimum na dobe :)
a co do porodu to ja urodziłam Nikosia 12 dni po terminie, tp był 8 czerwca a Nikoś się urodził 20 czerwca, nie spieszyło mu się lepiej było w brzuchu u mamusi :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry