reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
Hej dziewczyny. Wstalam dzisiaj taka polamana i poskrecana ze ledwo sie ruszam a mlody wyjatkowa moc ma od samego rana. Lata po calym domu jak maly wariat a radoche ma jak nigdy :) A ja biedna kustykam za nim i nie nadarzam.

A co do karmienia to ja karmilam do 8 miesiaca ale juz od 4 byl dokarmiany butla (najpierw byl bebilon a teraz jest bebiko) bo pokarmu mialam srednio a potem to juz niewiele bo tylko jedna piers dzialala. I mlody do teraz dostaje rano i wieczorem po butli ale coraz mniejsze bo chyba zaczyna miec go dosc i nie dojada calej :)

Sandra ale panna juz z tej twojej corki...i fantastyczny stroj miala.

Mloda mama my dzis raczej w domu bo straszna zawierucha na dworze. Chyba ze sie troche uspokoi pozniej to wyjdziemy na troche przed dom do ogrodu :)
 
Hej! U nas 7 na plusie dzis, wiec nie ma wymowek, tylko na spacer ;) Do tego bezvhmurnie wiec sie nie boje ze zaskoczy nas deszcz :) Niestety bede musiala poczekac poniewaz Jasiek lekko sypia do 10:30 :D Z jednej strony dobrze bo wyspana chodze ze ho ho. I kolejny dzien obudzil sie tylko raz w ciagu nocy na jedzenie, wiec jestem przeszczesliwa :D Dzien zaczal sie wrecz niesamowicie, z moich obliczen mam jeszcze 1,5 h dla siebie wiec ide nadrabiac serial (ktory jest strasznie glupi ale odkad jestem na macierzynskim, chcac nie chcac ogladalam w tv a pozniej mnie ten tasiemiec wciagnal...)
 
hej:) ale miałam okropną noc i wstac nie mogłam wszystko mnie drazni:/ u nas szaro i chłodno:( co do9 spacerków musze dziś jechać do miasta:/ bo na mojej wiosce nie ma mojego banku:D:D:D no wiec wycieczke mamy na pól dnia:) ale mam dziś okropny ranek nie dobrze mi i nawet kawa nioe smakuje:? miłego dnia dziewczyny:)
 
Happymum20 taki urok mieszkania na wiosce, tez musze jezdzic dookola, bo nie wszystkie sklepy czy instytucje mam u siebie :) Najgorzej jak do Londynu trzeba jechac... W poniedzialek musielismy sie tam tluc z dzieckiem do konsulatu, paszport wyrobic- tragedia. Kiedys tam mieszkalam i bylo spoko, bylam sama, jezdzilam tu i tam, po imprezach i znajomych. Ale odkad mieszkam na mojej wiosce, totalnie mnie odrzucilo od takich duzych miast i meka dla mnie jest do nich wracac :D

Kechu tez jakas polamana dzis jestem i nie wiem od czego, a krzyz mi chyba peknie :/ czuje sie jakbym miala 60 lat a nie 24 :p
 
Repetka a co ogladasz bo ja przez to ze siedze w domu a dostep do internetu mam glownie w telefonie tez wkrecilam sie w ogladanie seriali na ktore kiedys bym nawet nie spojrzala. Czasem az sie boje czy moje szare komorki nie ulegna destrukcji od ogladania tych glupot :)

happy udanej wyprawy i milego dnia ;)
 
Happymum20 Mysle ze dla kazdego inaczej w zaleznosci od tego jaki tryb zycia prowadzisz. Jesli pracujesz i bawisz sie- super, bo zawsze jakas praca ciekawa sie znajdzie czy miejsce na impreze. Ale jesli wpadasz tam lub mieszkasz z dzieckiem to tragedia :p Szczegolnie ze wszydzie najlatwiej dojechac metrem- ale prawie zadna stacja w centrum nie ma windy. A zeby zjechac na dol po ruchomych schodach, i tych nie ruchomych tez, musialabys byc jak Pudzian :D No i setki ludzi na ulicach, za duzo ludzi, nikt nie zwraca uwagi czy jedziesz z wozkiem z dzieckiem czy nie :/ Wiec kiedys Londyn- wielkie TAK, ale teraz sto razy nie :D

Kechu wstyd sie przyznac :| Ogladam EastEnders, ogladam Hollyoaks, a teraz z rana- najgorsze- GLEE :| Naprawde z nudow zaczyna sie wariowac :p Ale jak juz sie pukam w glowe i wracam do mysli by jednak obejrzec cos ciekawego- wlaczam sobie na YouTub kanal z filmami dokumentalnymi "Seryjni Mordercy"- polskiej telewizji nie mam, wiec tylko na YT puszczam sobie takie rzeczy. "Smieciowe" seriale ogladam na angielskich stacjach :D Te dwa pierwsze to takie odpowiedniki Klanu, czy innej Na Wspolnej, tylko w cholere knucia intyryg i morderstw wiecej :D
 
reklama
reprtka- ja bym chciała pojechać zwiedzić londyn mieszkać to bym napewno nie chciała, wystarczy ze w polsce mieszkałam w samym centrum dużego miasta, ja kocham noją wioske ale lubie wycieczki, :)
 
Do góry