reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Repatka moi panowie tez uwielbiali jazde autem. obaj albo spali, albo lezeli grzecznie. Ł siostrzeniec za to nienawidził. tylko go w fotelik wkladali i byl krzyk do samego wyjecia. wyobrazacie sobie jazde np do lekarza??


A co do ilosci mleka.. u mnie to tryskalo jak z gejzera.jednym cycem karmilam z drugiego sie lalo. jak szlam na spacer to musialam koszulke brac na przebranie bo zaciek do pasa.Ł sie zmial ze bedzie kubek podstawial i rozdawał albo koty poił hahahaha. Pieluchą tetrową musialam przytykac piers i po chwili byla cala przemoczona. Chwala panu ze dzieci mialam lakome i w ciągu jednego posilku oproznialy dwie piersi.
 
reklama
Paulina ale mi bardziej chodzi o te kwasy omega czy je tez dostawic razem z wit czy nadal je podawać hm. A nie odstawialas w ogóle wit.d?
 
RenataT Haha no jakbym siebie widziala, wkladki laktacyjne to kupowalam po kilka paczek na raz. Zawsze sie smialam jak maly chcial sobie wziac oddech podczas karmienia, a mleko nie przestawalo sie lac, i biedaczkowi po buzi :D Teraz juz wszystko sie ustabilizowalo, ale poczatki byly niekonczacym sie mlecznym strumieniem :D

Dziekowac niebiosom Jasiek tez ciagnie jak najety wiec nie mialam zadnych problemow, a jak mleka bylo za duzo to sciagalam pompka i odstawialam do zamrazalnika lub lodowki :)
 
Ostatnia edycja:
Zuza też lubi jazdę autem ale to chyba każde dziecko lubi ;p
Zu zjada 120ml co 3_4h a czasami zdążą się że nawet dłużej nie je bo nie chce ;) a na noc daje mleko i pozniej o 1kaszę

Też miałam strumienie mleka już w szpitalu miałam izolatke i tyle dobrze bo co chwilę się przebieralam. Raz weszła położne ją całą mokra ucieknie że mnie a ta czy coś się stało a ją na to że mam nadprodukcje mleka ;) a jeszcze miałam to że mała nie chciała z lewej piersi ssac mnie bolało leciało i myślałam że zwariuje ;D
 
Ostatnia edycja:
to dobrze ze tyle mialas moglas wykarmic inne dzieci ;)
w takim razie zadnych problemow nie mialas z piersiami ?

Ja??

Mialam odparzenia pod bisutem. Urodzilam w kwietniu ( obu ). szybko bylo cieplo, biust przed ciązą pierwszą mialam spory.. po ciązy ogromny. miseczki nie pamietam ale ok 110 cm-115 w obwodzie bylo.

bardziej problemy z kregoslupem bo wez i to utrzymaj.

No i rozstepy, a potem obwisly mi strasznie.Schudlam do 45 kg.. miseczka A sie zrobila. druga ciąza i znow biust ogromny i powtorka..odparzenia, bol itd. tylko rozstepow wiecej sie nie dorobilam.

teraz miseczka B-C. Ale jedrnosci to to juz dawno niema.
 
RenataT Haha no jakbym siebie widziala, wkladki laktacyjne to kupowalam po kilka paczek na raz. Zawsze sie smialam jak maly chcial sobie wziac oddech podczas karmienia, a mleko nie przestawalo sie lac, i biedaczkowi po buzi :D Teraz juz wszystko sie ustabilizowalo, ale poczatki byly niekonczacym sie mlecznym strumieniem :D

hahahaha..pamietam jak zalewalo mi dzieciaka. Co oderqwie sie od cyca to mu po oczach. potem mu pomagalam i kciukiem zatykalam.
 
reklama
Do góry