reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

O matko od wczoraj mnie nie było a tu ruch ze hoho jak za dwnych czasów:p

Olcia to miałas rzeczyscie traumatycnzy poród współczuję:)


Jestem Kaśka w tym roku w czerwcu kończę 26 lat:) moja córka Dominika w październiku 5 lat. Od 4 lat mężatka:) Dominika urodziła się na początku 3 roku studiów te pierwsze dokończyłam dziennie bo zostało mi 1,5 roku. Magisterkę robiłam już zaocznie i w pażdzierniku się obroniłam hehe cały czas przewija sie ten październik:p

Mam dwie siostry jedna 23 lata druga 19 lat tydzień temu studniókę miałała:)

Co do mojego porodu to chyba lajtowy nic źle nie wspominam i ból też nie był jakiś specjalny wpisane mam 30 minut w sumie tego co parłam a wsumie jak położyłam sie na łóżko i przestałam się śmiac to 1 h 45 minut:p


Właśnie z córką dojechałam do rodziców na ferie byłam z mała u lekarza i już ok tylko na dwór mamy dopiero po weekendzie wyjsc
 
reklama
Hej dziewczyny, mogę dołączyć? Jestem mama 2 letniej Nadii. Mieszkam w Uk i głownie udzielam sie w wątku rodzinki za granicy, ale pomyślałam, ze i tu mogę poznać miłych ludzi:)
 
Kropka witaj napisz coś więcjej:)

Mama Nikusia wiec genetycznie było ok tak??

A miałam pisac nowe mamy macie sliczne dzieciaczki:) Zróbcie sobie suwaczki:)
 
KASIEK LIZA jeszcze mi powiedzcie ze jestescie z tego samego dnia?.:D
KOPKA witaj :) dlugo juz za granica jestes? Rodzilas w PL czy juz tam?
MAMUSIA NIKOSIA no to Nikos bedzie mial rodzenstwo? Super ze wyniki ok.
 
Dziewczyny a wam się klawiatury w rękach palą czy jak ?
Mowa o porodach , mój przyszedł w 32 tyg przedtem półtora w szpitalu ogólnie poród trwał 2 godziny i 32 minuty nie było aż tak źle strach mnie obleciał jak po urodzeniu nie wydawała z siebie żadnego dziwięku nawet mi jej nie po kazali dopiero po chwili się odezwała i zabrali ją do inkubatora , 2 godziny po ubrałam się i sama poszłam bez łaski kogoś i tam się dowiedziałam że za wesoło nie jest bo ma obustronne zapalenie płuc wtedy nad inkubatorem siedziałam godzinę i wyłam jak mops ale na całe szczęście wyszła po miesiącu do domku i dziś ma 8 latek.
Co do rodzeństwa mam dwóch braci jeden R. ma 35 a drugi S ma 34 , miałam też siostrę teraz by miała 19 lat ale zmarła 6 tyg po porodzie podejżewali że na chorobę czarnobylska .
Ja ogólnie padam po baliku i całym dniu a wy jak tam ?
 
Kropka witaj napisz coś więcjej:)

Mama Nikusia wiec genetycznie było ok tak??

A miałam pisac nowe mamy macie sliczne dzieciaczki:) Zróbcie sobie suwaczki:)
genetycznie jest ok jeśli chodzi o trisomię 13 - czyli zespół Pataua, trisomię 18 - zespół Edwardsa, trisomię 21 - zespół Downa tu nie ma żadnych obciążeń genetycznych z mojej czy męża strony (te wady genetyczne bada jedynie amniopunkcja) - jeden mały kamień z serca
teraz czekamy na wyniki dalszych badań genetycznych bo po urodzeniu Julianka zostały pobrane tkanki do badania ...

MAMUSIA NIKOSIA no to Nikos bedzie mial rodzenstwo? Super ze wyniki ok.
na razie to poczatek wyników Paulina więc zobaczymy co dalej póki co jest wszystko ok ...

co do porodu to u mnie wszystko trwało 5,5 h więc w miarę szybko
 
Ostatnia edycja:
reklama
repetka- ja tez z Uk i bardzo sobie chwale poieke porodowa bo własciwie zycie malemu uratowali a lekarzy przy porodzie mialam 2 i polozne 2.
mama nikosia- dobrze ze to nie obciazenia genetyczkne
kropka-witaj chyba cie kojaze:):):)

my bylismy na spacerku i Dennisek wpadl w kaluze od kolan po buzie w blocie byl:D
 
Do góry