reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
U mnie dzisiaj jakas tragedia, Jasiek NIGDY jeszcze nie byl tak marudny jak dzis. Mam nadzieje ze to tylko niewyspanie :p Polozylam go teraz na troche i postaram sie dokonczyc kolacje przy odrobinie szczescia :D

A tak przy temacie porodow - rodzilyscie w terminie? Bo my trafilismy idealnie w wyznaczony dzien, choc ja mialam cala ciaze przeczucie ze urodze wczesniej- nie sprawdzilo sie :D
 
Ostatnia edycja:
moj tez jest marudny ale to chyba przez zabki ;(
teraz pije z butli to troche ciszy ale nie usnie do jakies 23 niestety ...

ja reowniutko tydzien przed na 17.10 termin a urodzilam 10.10
 
Ostatnia edycja:
paulina to tak jak ja od poczatku butelka nie wiem co to znaczy karmienie piersia ...
ale moim zdaniem to i dobrze nie jest sie tak uwiazanym wiem wiem ze piersia jest lepiej dla dziecka ale ja nawet nie moglam piersia bo po operacji jesytem
 
Mlodamama18 to sie tak mowi, uwiazanym, ale nieprawda ;) Mleko mozna spokojnie sciagnac i zostawic Lubemu czy dziadkom dziecko :) Nie jest tak zle jak niektorzy opisuja, jakbym musiala dziecko przy cycku trzymac 24 h :D
 
MLODA MAMA ja mialam mozliwosc karmienia piersia bo bylam caly czas z dzieckiem, ale poprostu nie chcialam karmic. Taka blokade w sobie mialam poprostu... po jakims miesiacu troche zalowalam, ale trudno. Moja jest rownie zdrowa na mm.
 
no tak tak to prawda ale tez jest inaczej kiedy wgl pokarmu nie ma ,,, tak jak bylo u mnie ;]
ale maly na butelce dobrze sie chowa na razie ; )

ja do tej pory nie zaluje ze jestesmy na mm ;)
wiadomo wydatek ale trudno ..
 
reklama
Paulina nieee Liza jest kilka dni starsza ja jestem z 25 czerwca:p A Liza nie pamiętam dokladnie:)

Ja dawałam NAN ale to tylko jak na uczelnie szłam w wyjątkowych okolicznosciach jak nie sciagnełam
 
Do góry