reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

OLCIA no tak dla ciebie widac problemi nie ma. Napewno duzo zyskasz z zajec bedac na nich z dzieckiem ;) a ten kto nie da rady chodzic do szkoly jest dla ciebie gorszy to fajne podejscie masz, pozazdroscic.
MAGDA to juz????? Ale zlecialo boziulku. Dopiero mowilas ze jeszcze miesiac.
KECHU, MILENA ja tez drugi rok przerwy, ale od wrzesnia napewno..
Paulina a Ciebie to dzisiaj i wczoraj coś ugryzło czy co ? obserwuje Twoje posty i się czepiasz słówek, dziewczyny napisały wyraźnie to każdej z nas indywidualna sprawa kiedy skończy szkoły, ja skończyłam od razu, potem poszłam do pracy, potem zostałam żoną i mamą
a jak ktoś robi inaczej nie zamierzam go krytykować, ważne żeby rodzina była szczęśliwa a czy ktoś skończy szkołę teraz jak ma dzieciaczka czy wcześniej czy później to już najmniej ważne .....
 
reklama
Raju ja to do pracy już bym poszła nie ważne gdzie moze być i magazyn ale w śród ludzi a nie tylko chata i piski Małego bo sie robi z niego buntownik.Tyle ze ja moge dopiero za ok półtora roku jak kuba pójdzie do przedszkola bo nie mam z kim go zostawić akurat w czerwcu zrobie administracje czyli wszystkie egzaminy i bedę miała ukonczoną szkołe a Kuba pojdzie do przedszkola we wrześniu oczywiśnie nastepnego roku. To może sie uda lepszą prace znaleźć. Najgorsze jest to ze musze dwa miesiące praktyk odbyć w jakimś biurze a u nas nie chcą przyjmowac praktykantów nawet mimo tego ze są tam za darmo. A jakoś mi sie nie widzi dwumiesieczna darmowa praca z dojazdami czyli jeszcze bym musiała ja niby za nia płacic.:-D

Moja mama ma dziwne podejście do wszystkiego alby mi szpile doładować jest dziwna i tyle.
 
MAMUSIA NIKOSIA zawsze mnie cos ugryzie jak ktos wali podtekstami na temat tego ze nie chodze do szkoly. A caly dzien mialam wrecz idealny humor.
 
Dobrze jest czasem wyjsc z domu i sie zrelaksowac nawet zwykle zakupy to juz cos ;)

paulina dokladnie jesli jest dziecko to czasem trzeba z czegos zrezygnowac ,
a damy rade na pewno
oj tak jak ostatnio wyszłam do centrum handlowego sama to mnie nie był 3 godziny ale obkupiłam siebie w buty, kurtkę i portki, 2 bluzki :)
Nikośkowi pokupowałam też ubranka na spokojnie, każdej mamie się należy wyjście samej raz na jakiś czas :)

MAMUSIA NIKOSIA zawsze mnie cos ugryzie jak ktos wali podtekstami na temat tego ze nie chodze do szkoly. A caly dzien mialam wrecz idealny humor.
Paulina to albo nie zwracaj uwagi na tego typu posty jak Cię to boli albo idź do szkoły, masz dwa wyjścia, czy Ty jesteś gorszą mamą bo nie chodzisz teraz do szkoły, odchowasz malucha swojego i potem się weźmiesz za naukę, dla mnie to normalne i się nie ma co dąsać :)
 
Ostatnia edycja:
i jeszcze jedno Paulina dla mnie jesteś taką samą mamą jak my wszystkie bo ja tu nikogo nie licytuje, ani nie mierzę miarką stanu cywilnego, wykształcenia, pozycji zawodowej ani materialnej :)
będzie którąs ochotę wyjść za mąż wszystkiego najlepszego jej życzę :)
pójdzie któraś chciała do szkoły pójść to będę trzymać kciuki za każdy egzamin :)
będzie któraś chciała powiększyć rodzinę będę się cieszyć z II kresek na teście ciązowym :)
o to tu chyba chodzi prawda ?
więc buziak na zgodę i jest ok :)
 
Ostatnia edycja:
Paulina przestan bo na początku do młodej mamy głupi tekst walnelas bo wyraziła swoje zdanie na temat ślubu ha ha ha ;D

Koniec tematu bo nie chce sobie psuć humoru przez błachostkę ;p

Dziewczyny za jakiś czas walentynki myślicie coś już czy nie? Obchodzicie te święto?
 
OLCIU nie chodzilo mi o slub.
MAMUSIA NIKOSIA denerwuja mnie ludzie ktorzy mysla ze robia szkole to sa lepsi. Ostatnio sie z kuzynka o to spielam..
 
reklama
Do góry