reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Olcia konczyc studia z malym dzieckiem mozna. Nie mowie ze nie ale po pierwsze trzeba miec z kim je zostawic albo za co bo nianie i zlobki za darmo mi dziecka nie popilnuja. Po drugie studia to nie szkola srednia ktora jest prawie za kazdym rogiem. Ja na moja uczelnie mam ponad 50km bo musielismy sie wyprowadzic z Wroclawia bo to byl za drogi biznes tam mieszkac gdy tylko jedna osoba pracuje a konczyc byle jaka szkole po ktorej ma sie nic nie warty papier mija sue z celem. Rownie dobrze mozna sobie oszczedzic zachodu. Po trzecie zaocznie tez pojsc nie moge bo mojego Z. nie ma weekendy bo ma taka prace a nie inna i z malym zostac nie moze. Wiec nie wszystko zalezy tylko od checi ale czesto takze od mozliwosci.

Uff...zasnal bandyta maly. Taki terror mi zrobil ze szok :)
 
reklama
OLCIU nie chodzilo mi o slub.
MAMUSIA NIKOSIA denerwuja mnie ludzie ktorzy mysla ze robia szkole to sa lepsi. Ostatnio sie z kuzynka o to spielam..
Paulina a ja skoro mam wyższe studia, byłam właścielką knajpy potem ją sprzedałam z mężem a międzyczasie byłam kierownikiem depotu to jestem lepsza czy gorsza ?
kochana przyjdzie czas zrobisz wszystkie szkoły masz czas :)
 
Młoda mama hm nie lubię tego święta bo nagle wszyscy się kochają i wyznają miłość aż takie przeslodzone to jest ;p jak się kogoś kocha to przez cały czas się okazuje to a nie tylko q święto ;p jak ją to mówię święty walenty w dupcie kopniety ;D

Sandra tak o szkole xd

Paulina on wybacz to się pomyliła ale o coś się czepilas mniejsza w to teraz ;D
 
sandra dobrze kumasz ale juz konczymy o tym gadac bo juz za daleko ten temat poszedl ;)
jak tam co na kolacje ?
u mnie dużo żarełka zostało z kolacji z dziadkami bo ja zawsze robię jak dla pułku wojska więc jak którąś chetna to zapraszam :)

Dziewczyny za jakiś czas walentynki myślicie coś już czy nie? Obchodzicie te święto?
nie obchodzimy z mężem tego święta dla nas jest najważniejsza rocznica slubu :)
 
dziewczyny a powiedzcie mi sprzedajecie ubranka po Waszych maluchach czy zostawiacie bo ja mam już tyle tego po Nikosiu że muszę zacząć wystawiać gdzieś, tu na forum to jakoś schodzi czy nie bardzo ? bo jeszcze chce na Tablicy wystawić i na Allegro :)
 
Ostatnia edycja:
MAMUSIA NIKOSIA dziekuje. Podnioslas mnie na duchu ;)
MLODA MAMA ciebie przepraszam ze naskoczylam i w pierwszy dzien na forum zrobila sie nieprzyjemna atmosfera;).kolacja dawno zjedzona :) nie wiem czy wiesz ale na diecie jeste. Do wakacji czas zrzucic kilogramy.
KECHU dokladnie!!! Ja mialam checi ale w pierwszy rok chodzilo o core, w drugi rok to wiecie.
 
Kechu dlatego napisałam studia wyższa liga ;) wiąże się to że wszystkim a przede wszystkim kasa.
Ją jestem po zsz i robię teraz LO żeby moc co cokolwiek dalej robić np studium ;) dlatego podziwiam mamy które kończą studia ;) bo to mega wyzwanie
 
reklama
Do góry