reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

mój Nikos zasypia więc i ja się na dziś zegnam, idę sobie zrobić jakąś kolacje i się położe w salonie przed tv obok męża, dzisiaj to padam po tej wizycie dziadków :) do juterka :)
 
reklama
Ja chodze za ocznie do sql w weekendy jak mam zjazd to A siedzi z młodym albo moja mama. Co do nauki to ciągne z tego czego sie dowiem na zajeciach bo o nauce samemu w domu nie ma mowy po pierwsze nikomu sie nie chce z młodym siedzieć oprócz A. A po drugie mały mi nie daje bo wszystkie zeszyty od razu zabiera.

Trzeci dzień z rzedu siedziałam z młodym w domu bo on nie chce wychodzić na dwór szczerze to sie nie dziwie jak -10 jest no ale chociaz na pare minu to nie ma mowy. Moja mama zawsze jak wraca z pracy o 15 to wychodzi potem po sklepach połazić cos kupić do jedzenia czy cos i myślałam że sie z nią zabiore bo zawsze siostra chodzi ale nic z tego bo ona z Kubuśkiem nie chce siedzieć. A mama mi dzisiaj powiedziała zebym korzystała z siedzenia w domu bo jak pójde do pracy to nie bede miala kiedy no ona chora jakaś jest. oszaleć mozna bez kontaktu ze światem zewnetrznym.
 
OLCIA no tak dla ciebie widac problemi nie ma. Napewno duzo zyskasz z zajec bedac na nich z dzieckiem ;) a ten kto nie da rady chodzic do szkoly jest dla ciebie gorszy to fajne podejscie masz, pozazdroscic.
MAGDA to juz????? Ale zlecialo boziulku. Dopiero mowilas ze jeszcze miesiac.
KECHU, MILENA ja tez drugi rok przerwy, ale od wrzesnia napewno..
 
Papitka- ta twoja mama naprawde jest jakas niepowazna... Co ona ciagle do ciebie ma;/// rozumiem jakbys caly dzien bezuchem do gory lezala itp. Tak samo jak kiedys chcialas wyjsc z kolezanka.. Masakra.. Wspolczuje tobie..

Co do szkoly. Mam skonczone technikum bez matury i zawodowego. Zmarnowalam sobie 4 lata tam..;/ i jak konczylam szkole to sie zapieralam nogami i rekami ze zadnej szkoly. Odpoczelam juz dawno psychicznie od szkoly i chcialabym pojsc.. Ale tutaj nie mam gdzie..

Ale po poworcie do Pl chce pojsc do szkoly weekendowej juz sobie postanowilam i tak zrobie;)
 
Papitka no oszalec można. Cieszyć się z czego? Że w domu nudno jest i bez ciut zwierzętom powietrza. Ale praca jest dobrym pomysłem ją mam zamiar od mają iść do pracy. I to że względu na mała bo się cycek robi tylko mama i mama. I ją wyjde do ludzi i ona będzie z dziećmi a bardzo je lubi. Trzeba łączyć korzystne z pozytecznym ;)
 
MLODAMAMA swiete slowa!!! ;) zrobilam przerwe w nauce nie bez powodu, bo poswiecilam sie dziecku, a ze sie to przedluzylo to trudno. Damy rade.
PAPITKA co za babsko wrrrr.
 
Paulina a czy ją napisałam że ktoś jest gorszy? Nie. Więc nie wmawiaj czegoś, czego nie ma. Tak zyskam bo moje dziecko przeważnie śpi na zajęciach albo się bawi. ;) nie bądź taka do wszystkiego złośliwy bo to aż dziecinne jest. I to ją tobie gratuluję a czego to się domysl ;]
 
reklama
Mi przed porodem kolezanka mowila " nawet wyjscie do sklepu na 10min bez dziecka bedzie dla ciebie frajda" myslalam se ze czasnieta :D a teraz dokladnie tak samo sadze.


Edit
Olcia walisz podtekstami poprostu. Dziekuje za gratulacje :)) calym sercem :))
 
Do góry