reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

przy maluchu to ciężko się uczyć, naprawdę podziwiam mamy które studiują i mają maluszki
mi się udało skończyć studia wyzsze i mam to z głowy, specjalność zarządzanie finansami w WSZ
 
Ostatnia edycja:
reklama
ciezko jest sie uczyc przy maluszku to prawda ale tez zalezy od dzieciatka bo jeden jest grzeczny a drugi calymi dniami placze .. u mnie na szczescie ma kto zostac z malym przyszla tesciowa nie pracuje wiec zle nie jest
anula a to czemu ciagle w szpitalu bo ja mialam to samo od lipca do pazdziernika to wiecej bylam w szpitalu niz w domu
 
Z ta szkoła to dla lecącego nic trudnego ją drugi rok LO zaoczne chodzę z mała na zajęcia nikt nie ma nic przeciwko i działam semestr moim zdaniem dla nie których to jest tylko wymowka . Fakt faktem jak mama czasami jest w mieście to zostanie z mała ale to rzadko się zdaza. Nie zlinczujcie mnie za to ;D i wiele dziewczyn chodzi do tej klasy które mają dzieci i dają radę. Już nie mówiąc o dziewczynach które studiują
 
Hej,hej;)
Ja jestem podczytuje ale jakos wbic sie nie moge;)

Witam nowe mamy. Jestem Magda, mam 22,5 wiosen i 9 miesieczna corke Majke.;) i tez mieszkam w Anglii.

Mamy zeba od wczoraj :D ale dziwnie jak daje jej cos lyzeczka to tak szura ze mi ciary przechodza;)

Bylam z nia na wazeniu. Wazy 9.115g ;) kloc i mierzylam ja to mierzy cos ok 77cm ;)

Jeszcze dzis nocka pelna a jutro trzeba wstac o 3..
Jakos nie czuje ze lecimy..
Samolot o 8 mamy. Ciekawe jak mala teraz zniesie. Moze bedzie spala jak ja wyrwiemy ze snu? Obyyy ;)))
A tak to bez zmian takowych wiekszych;)
 
Młoda mama, mialam poblemy ze skracajaca sie szyjka i przedwczesnymi skurczami od 25 tyg
Olcia, ja nie wiem jak ze srednia szkola bo nie mialam kolezanek ktore konczylyby z dzieckiem ale na studiach byly i radzily sobie calkiem niezle:tak:
 
mysle ze kazdy wie na co go stac i czy da rade czy nie .. jak ktos ma pomoc ze strony rodziny to skonczenie szkoly jest proste ;)
anula to tez nie ciekawie ja lezalam bo ciagle mialam zapalenie trzustki a to zagrazalo ciazy ..
 
Ostatnia edycja:
Z ta szkola wcale nie jest tak latwo. Sama mam juz drugi rok przerwy bo zaszlam w ciaze na drugim roku studiow i narazie nie mam jak wrocic bo do zlobka za nic Nikosia nie oddam. I dopiero teraz w czerwcu mama Z. idzie na emeryture to moze przez rok sie nim zajmie a jak nie to jeszcze rok przerwy i Nikos pojdzie do przedszkola a ja pojde do pracy i zaocznie skoncze bo innej mozliwosci nie mamy wiec nie oceniala bym zbyt pochopnie dziewczyn ktore przerwaly nauke. Czasem poprostu nie ma wyjscia.

Dobra...ide sprobowac okielznac ten moj wulkan energii. Moze pojdzie w koncu spac :)
 
ale nikt nikogo nie ocenia , kazdy ma na ten temat po prostu inne zdanie ;)

dobrze ja uciekam drogie mamy zroic mlesio dla synusia i kolacje dla narzyczonego bo zaraz beda w domku ;)
dobranoc i spokojnej nocy
 
Ostatnia edycja:
Anula tak jak pisałam wyżej trzeba chcieć ;)
Ola ale nie zawsze jest ta pomoc bo każdy ma swoje życie pracę itp więc trzeba sobie samemu radzić
Kechu studia studiami bo tam jest o wiele więcej nauki ale na forum była dziewczyna która ma synka i kończy studia. Można? Można ale tak jak pisze studia to większy problem trzeba się dużo uczyć itp itd

Magda super ;) nam 1 grudnia wyszedł pierwsZy zabek teraz wybijają się górne jedynki
 
reklama
Do góry