reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
ELWIRKA super!!! Dzielna dziewczyna!!!
OLCIA dzieci w pewnym momencie sie zatrzymuja i malo rosnac zaczynaja.

Moja 79 cm i jakies 11,5kg. Ubranka 80/86 chociaz 86 to troszke dluzsze sa na niej.
 
Paulina a to też chyba zależy czy rodzice dziecka są wysocy czy też nie a u mnie do niskich nikt nie należy chyba że moja mama i ś.p P mama ;) chociaż wolałabym żeby właśnie po nich wzrost miała ha ha ;D
 
No wlasnie. Ja mam 163cm A. 175. U A. wszyscy niziutcy, u mnie mama ma 170 ale tata za to 190 cm.. a N. to raczej w rodzicow sie wdala i kurdupelek :p

SANDRA zaraz idziemy spac haha :D dzien jak co dzien ;)

Zjadlam kolacje o 19 taka malusia i juz glodnam. Normalnie dopiero teraz robilam sobie kolacje.
 
Paulinka tak Twój A. 175-6 i nie uważam się za kurdupelka ;D

Sandra oglądam trudne sprawy i czekam na film xd a co do piątku to sprzeczalam się x mama że dzisiaj środa ;p tak mi uciekają te dni że szok

A co do E. Chodakowskiej też byłam napalona na nią te efekty dziewczyn ale brat wybił mi to z głowy ( sportowiec mma) siadają kolana i kręgosłup po tych ćwiczeniach itp więc czy warto się męczyć przy niej? Wątpię są inne np mel B czy jakoś tak są na brzuch i to jest bardzo fajne. ale jak ns razie mam brak motywacji
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Mama Nikosia ale moja prawie 3 lata starsza:p Trzymam jutro za ciebie kciuki bądz dzielna:*

co do cwiceń na brzuch samymi takimi cwiczeniami nie spalicie oponek bo one nie spalają tkanki tłuszczowej więc brzuszek nie bedzie widoczny mino twardości mięśni. Żeby spalic potrzebny jest trening całego ciała czyli trening cardio...

Olcia po raz kolejny upominam o edycji postów
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry