reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Mama Nikosia ooo to duży moja zaczeła szybciej rosnąc od 2 lat od bilansu do bilansu mi 20 cm urosła teraz od października już 2 cm
no duży chłopak, Twoja córcia też widzę pieknie rośnie :)
a butki jaki rozmiar nosi bo ja teraz kupiłam na wiosnę trampki z Umbro na 25 cm :)

wiecie co jutro jest pogrzeb Julianka, nie mam dosłownie siły i nie wiem jak ja to jutro zniosę, moja mama zostanie z Nikosiem w domu, normalnie jestem przerażona jutrzejszym dniem ....
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej;)

Ale piszecie duuuuuuuuuuuzo :D
Ja padam na twarz!!
Mala dzis nie spala wcale.. Zawsze ma drzemke ok 2 godz i dzis nie umialam sie zorganizowac;/ dobrze ze zupe szybko rano zrobilam..
Dzis tez pilnowalam sasiadka 1,5 roku i jakbym miala dwoje dzieci z taka mala roznica wieku to bym wyjechala w bialym kaftanie :D on sie jej boi. Co ona podchodzi on ucieka, piszczy i placze.. Mtkoooooooooooo

Teraz cisza dla uszu bo mlody juz w domu i mala zasnela.. Musialam ja przetrzymac no bo chciala isc spac o 4-30 a drzemke zaczyna o 13 wiec masakraa.

Pogoda dziwna. Raz pada, raz swieci skonce. Wyszlam rano do sklepu piekna pogoda wracam deszcz, zamykam drzwi od domu przestalo padac :baffled: rewelka :p

Mialam robic zapiekanki na kolacje ale nie chce mi se i jak T nie bedzie chcial zrobic to trudno glodowka dzis :p
 
MAMA NIKOSIA trzymaj sie.
HAPPY wielka stopa z Dennisa :d moja nie wiele mlodsza, kozaczki ma 20/21 ale sa przyduze, po domu ma nike i rozmiar 19. Wiec malusia. Ale ja mam 35/36, A. 40 wiec nie ma po kim miec wielkiej stopy.
MADZIA hahahahha mnie tez by w kaftanie wyprowadzali :d wielki szacunek dla mamusiek ktore maja taka mala roznice miedzy dziecmi!!
MADZIALENA bardzo dziekuje za przepis, jutro zapisuje do zeszytu. Powoli zbieram przepisy bo przez dwa miesiace w SE bede musiala gotowac sama bez niczyjej pomocy.


Dzis zamiast trening z Chodakowska, zaliczylam trening z mama w gonitwie po sklepach budowlanych i wybieraniu halogenow do domu.. szczuplejsze o 1100zl a gdzie jeszcze zarowki do tego :szok:
 
Hej ją dzisiaj jakąś taka dziwna :D zakrecona

Z Eliza się w końcu spotkałam pozniej całe mieszkanie wysprzatalam i dobrze bo jutro księdza mamy o 18 :p

Mama Nikosia witaj mam 22 lata i jestem mama 9msc Zuzi ;) dasz radę jutro musisz twój zaduszek patrzy z góry na Ciebie i na pewno niechcialby widzieć smutnej mamy chociaż wiem że ból cię rozrywa od środka. Jesteś silną kobitka przyszłam Cię bardzo mocno

Dziewczyny a klawiatury wam się nie pala? :D

Mojej małej jak ostatnio kupowałem butki to 18 idealne: )
 
Uh...jak ja nie lubie robic wiekszych zakupow spozywczych. Zaliczylam dzisiaj chyba wszystkie wieksze.markety w miescie i jestem padnieta a jeszcze musze ogarnac chalupe bo ksiedzu po koledzie przychodzi i trzeba by w koncu ogarnac temat chrztu, do tego musze upiec sernik z brzoskwiniami bo obiecalam Z. Uff...nocy mi zabraknie :)

Mama Nikosia i twoj Nikos ma 1,5 roku? maly olbrzymek ci rosnie, moj ma 17 miesiecy i wazy 11 kg a but ma 22 tylko :) a na pogrzebie musisz byc silna...dla swojego aniolka.

Wysyłane z mojego GT-I9001 za pomocą Tapatalk 2
 
Hej dziewczyny u mnie też gonitwa na zakupach z mamą ale całe szczęście mam posprzątane :-) I teraz odpoczywam drukujecie i drukujecie nadążyć nie mogę
Ja powoli przymierzam się do wyprawki ale z moim P to ciężko gorzej niż baba się zachowuje :-D
Zapomniałam już jak to jest a tyle do kuoienia i oraganizowania masakra jakaś
Ale tzeba w końcu za to się wziąść .
 
Hej wam , ja dziś zmęczona . @ przyszła i nic mi sie nie chce :baffled: Natalia zasnęła idę zaraz po prysznic i na łóżko .. Sz w drodze z Gdyni , bo we Wtorek wizyte w szpitalu ma , i po wizycie jedzie z powrotem , zapracowany taki że 4 dni pracy nie odpuści , bo w sobote za tydzień zjazd maja wszyscy :-) Natalia sie ucieszy jak go zobaczy bo 3 tygodnie już go nie ma ;-)

Co do mojej waży jakies 10-11 kg ( strzelam ) za niedługo na szczepienie ma nam przyjść więc się zważymy ;-) Ubranka nosi 74-80 , a buty takie po domu ma 18-19 a zimowe ma 20 i sa duze :szok:

mama Nikosia Jesteś silną kobietą , trzymaj sie !!!
 
Goście poszli, a ja mam masę sprzątania! Dzieciaki robiły laurki na dzień babci i dziadka czyt. mazały rękami ubrudzonymi w farbkach po kartkach więc mam dodatkowo podłogę do mycia. W dodatku J. się właśnie obudziła, kiedy ja to zrobię? Do jutra bd sprzątać...
 
reklama
Do góry