reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Mama Nikosia moje tez pierwsze ząbki miała po skoń[FONT=&quot]czeniu 11 miesią[/FONT][FONT=&quot]ca ale to wszytskożerne dzie[/FONT][FONT=&quot]cko teraz jak mamy porównanie z brata męża [/FONT][FONT=&quot]córką to jakaś katastrofa jak ona je...[/FONT]
 
reklama
Mama Nikosia-Denniskowi pierwszy wyszedł jak miał 9 miesiący ale on nie chciał jejsc papek wypluwal jak było zmiksowane wiec tylko dusilam widelcem. Od półtora miesiąca ma juz wszystkie zęby:)

S. Właśnie pojechał do pracy:/ w domu będzie dopiero o 23:30 wiec vale popołudnie sami w domi jesteśmy
 
Mama Nikosia moje tez pierwsze ząbki miała po skoń[FONT=&amp]czeniu 11 miesią[/FONT][FONT=&amp]ca ale to wszytskożerne dzie[/FONT][FONT=&amp]cko teraz jak mamy porównanie z brata męża [/FONT][FONT=&amp]córką to jakaś katastrofa jak ona je...[/FONT]
Kasia to mój Nikoś też wszystko wsuwa co mu dam :)
rosnie jak na drożdżach, wczoraj poprzychodziły ubranka co mu zamówiłam i wszystko kupiłam na 104 cm bo rozmiar 92 już za mały a 98 ledwo ledwo się dopina :)

Mama Nikosia-Denniskowi pierwszy wyszedł jak miał 9 miesiący ale on nie chciał jejsc papek wypluwal jak było zmiksowane wiec tylko dusilam widelcem. Od półtora miesiąca ma juz wszystkie zęby:)

S. Właśnie pojechał do pracy:/ w domu będzie dopiero o 23:30 wiec vale popołudnie sami w domi jesteśmy
u nas na razie wyszły jedynki, dwójki i czwórki, i pomału teraz ida trójki bo jest marudny i widać napuchnięte dziąsełka :)
 
mama Nikosia śliczny synuś:) mojemu tez pózno wyszedł pierwszy ząbek bo po 10 miesiącu, a potem jak sie wysypały to jedena za drugim:-)

paulina, happymum oto przepis na makaron ze szpinakiem i kawałkami kurczaka:)

Skladniki:
1 filet z kurczaka, torebka makaronu rurki ale ja robię z makaronem świderki, paczka mrożonego szpinaku z biedronki, serek topiony kremowy Hochland:), 2-3 ząbki czosnku, oliwa lub masło

Fileta z kurczaka kroje na małe kawałki i smażę aż do zarumienienia, doprawiam vegetka i pieprzem albo przyprawą gyros:)
Na masełku duszę szpinak aż do rozmrożenia, dodaję przeciśnięty czosnek, troszke przyprawiam a na koniec dodaje serek topiony.

do tego sosiku dodaję podsmażonego kurczaka a na koniec wcześniej ugotowany makaron, mieszam chwile na ogniu niech wszystko sie połączy i gotowe:) Smacznego!:)

mam nadzieję że przepis zrozumiały:-) to przepis mojej siorki i wychodzi naprawdę pyszne, mój mały w końcu polubił szpinak:-)

 
reklama
Do góry