reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
Raju dziewuchy no co wy tyle poisać poszalałyście kiedy wy macie na to czas?
Kuba zasnął ja ide sie zaraz myć i spac bo padam normalnie.:-D

Witam nowe mamusie. Robi sie nas tu coraz wiecej.:tak:
 
mama Nikosia- witaj , jestem mamą 21 miesiecznego Denniska , mam 21 lat, mieszkam w uk,
Przykro mi z powodu twojego synka:(

no i posprzątałam cały dom:) jutro troche mniej roboty:)
 
REPETKA dzis cwiczylam trening z gwiazdami. Nawet ok, nie wytrzymalam calosci. Ale spodziewalam sie ze szalu nie bedzie.
MILENA juz rozumiem o co chodzi. Masz racje :tak:
PAPITKA ja w ciagu dnia podgladam w telefonie. Odpisuje tez w wiekszosci z niego, bo odkad mam dobry telefon fajnie z niego z bb korzysta. Bo przedtem szlak mnie trafial. Mam tez to szczescie ze w dzien N. spi ok 2 godzin i pada ok 20.
SANDRA wlasni mialam pytac o to co renata. Facet dorosly a nie potrafil sie dzieckiem zajac.. boziu coraz bardziej watpie w mezczyzn.

Wymyslilam cos bardzo madrego haha. Zapraszac bedziemy juz luty/marzec i kase z zaproszen przeznaczymy w marcu na obraczki. Dalsza czesc na kamerzyste i fotografa. Wiec z wyplaty A. zostanie nam oplacic sale, dekoratorke i wynajac auto. Do tej pory myslalam dac ta kase na sale ale stwierdzilam ze lepiej bedzie miec cos z glowy :) szczescie ze u nas tradycja taka ze za zaproszenie kasiorke daja, i to nie malo bo zazwyczaj 100-200zl.

Jutro ide po warzywka na patelnie, fileciki z kurczaka, ryz, ciemne pieczywo itp itd diete czas zaczac.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dostał wyrok w zawieszeniu za to ale to dzięki mojej mamie .
Po za tym moja mama chciała wrąbać mnie w małżeństwo z nim po czym dowiedziałam się ostatnia ale na całe szczęście ojciec się nie zgodził i chwała mu za to :-)

Widzisz Sandra, ale chociaż masz pewność że na takiego wariata już nie trafisz, masakra. I najgorsze jest o że często po niektórych osobach się tego wcale nie spodziewamy. A On był pełnoletnim tatusiem?
 
Paulina ja ostatnio też miałam trening z gwiazdami z Chodakowską i też do końca nie wytrzymałam hahaha. Odpadłam po drugiej gwieździe, szok trening zrobił swoje hahaha :-D
 
Uff...mlody zasnal dopiero po 21 gdzie normalnie przed 20 chodzi spac ale i tak zdarzylam ogarnac pol mieszkania. Normalnie wpadlam w jakis szal sprzatania :) przynajmniej jutro mniej do roboty.

Madzia pamietam jak pierwszy raz cwiczylam z Chodakowska. Odpadlam po 11 minutach skalpela. Kondycji to ja nie mam za grosz.
 
reklama
Kechu Pierwsza styczność z ćwiczeniami u mnie to również skalpel. Nigdy nie ćwiczyłam, w szkole z wf-u uciekałam, ale nie poddałam się i zrobiłam do końca. Może nie w takim tempie jak ona, może nie tyle powtórzeń, ale do końca i za każdym razem co raz lepiej mi idzie i co raz łatwiej wykonać ćwiczenia :)
 
Do góry