reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

My też bez ślubu :) Jesteśmy zaręczeni już ponad dwa lata, a daty ślubu jak nie było tak nie ma... Julia marudzi od dwóch dni, a dzisiaj obudziła się z gorączką ;( Może to zęby? Wyszły jej już dolne jedynki i do tej pory wszystko było ok. To możliwe żeby dopiero teraz zaczęła gorączkować? Może to kolejne jej idą? Właśnie zasnęła uff.. Ja z kolei mam osłabienie, źle się czuję i jeszcze ten okropny ból pleców, koszmar! ;(
 
reklama
Ja zawsze się śmieję że prędzej posiwieję zanim wezmiemy slub:-) ale jesteśmy razem to najważniejsze:)

natalinaa moja siorka brała ślub jak była w 6 miesiącu i super go wspomina :)

paulina to duże będzie wasze weselicho 180 osób o matko :) szkoda że Dominisia rozstała się z K:baffled:

madzia możliwe że gorączka to oznaka że idą nowe ząbki, jeszcze jest marudna to całkiem możliwe:)

U nas strasznie wieję byliśmy chwilkę na dworze i miałam dosyć, zmyliśmy się do domu :) W dodatku po drodze nie spotkaliśmy żadnych wolontariuszy z WOŚP a synek tak chciał wrzucić pieniążek żeby mieć serduszko:)
 
Oby to tylko ząbki. Maleństwo obudziło się uśmiechnięte, temperatura normalna. My wrzuciłyśmy już wczoraj do puszeczki orkiestry w lidlu więc sereuszko mamy :)
 
MADZIaleNA z mojej strony bedzie ok 40 osob tylko :zawstydzony: byloby wiecej ale prawdopodobnie nie zapraszam mojej najblizszej rodziny od strony taty czyli chrzestnej, wujka i babci..
MADZIU to kolejne zabki , spokojnie.

Moja N. szaleje. Nie nadazam za nia. Male adhd
 
Witam Was:) może któraś mnie jeszcze pamięta:) podczytuje Was od ostatniej mojej wypowiedzi, wybaczcie ale szkola, nawal obowiazkow, małe komplikacje i problemy nie pozwolily mi na częste udzielanie się na forum. Ale myślę to zmienic:)
21 grudnia 2013 urodziłam córkę. 3000g, 56cm, 10 pkt.:) było ciezko, męczyła się(dosłownie) 11 godzin.. z małymi problemami. Ale najwazniejsze że Malutka zdrowia, docieramy się i poznajemy każdego dnia:)
Pozdrawiam!:)
 
Cayoka Gratulacje ... Widzę że imienniczka mojej córy ;-) Natalie to straszne zadziorki ;-);-)


Witam wszystkie nowe mamusie :-)

Ja to nie nadążam za tym moim urwisem . Oczy dookoła głowy trzeba mieć przy niej , Mówić jej NIE to zamyka oczy , odwraca się i odchodzi :-D:-D:-D

Już przywędrowała na kolanko :-D
 
Hej:) ale tu tłok:) super:)

Witam nowe mamy:)

Cayoka-gra:)

Dla nowych mam:) 22lat mama prawie 2 letniego Denniska i narzeczona S. Od ponad roku:) od niedawna mama na pełen etat:)

U nas po staremu dalej nocnikowanie no i dzisiaj byliśmy u kolegi Dennisa 2 letniego Krystiana i było super; )
 
cayoka witam i gratulacje:-)
paulina to od Ciebie rzeczywiście będzie mało osób ale i tak wyszło dużo:) Jak jesteś skłócona z resztą rodziny to rozumiem, na szczęście to Ty decydujesz kogo zapraszasz:) a może to byłaby okazja żeby poprawić relacje?:)
happymum to fajnie że Dennisek ma kolegę:)
milennia przy dzieciach rzeczywiście trzeba mieć oczy dookoła głowy a Twoja córunia w takim wieku że dopiero pewnie zaczyna pokazywać co potrafi :p:p
 
reklama
Do góry