reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Madzialena a kto powiedzial ze jestesmy skloceni ? :) Zadnej klotni nie bylo. Poprostu moja babcia to alkoholiczka ktora budzac sie w nocy musi ze alkoholu napic. Ona na ulicy by mnie nawet nie poznala. Na chrzcinach mojego dziecka nawet sie z nia nie przywitala nie mowiac nawet zeby spojrzala, nie wie jak Nikola ma na imie... Moja chrzestna jesli mozna ja tak nazwac, potrafila przejsc kolo mojej mamy na ulicy bez slowa, tak jakby jej nie znala. O wujku juz nie wspominam nawet.. patologia jednym slowem i nie chce zeby tacy ludzie zniszczyli mi moj dzien.
Milena moja tez jest wszedzie. Nie nadazam.
 
reklama
Hej, u Nas leci, dzis nawet śnieg padał u Nas (az dziwne tej zimy)
Julka nie ma smoczka od tygodnia, niby pozno ale i tak sie ciesze ;)

Happy, fajnie ze Dennis juz na nocnik sika, Julka dopiero od grudnia zaczeła, ale Ona nie chciała wczesniej ;/
Paulina to ślub juz tuz tuz, a suknie jaka bedziesz miała? pozdrow od Nas Dominike

do nowych mam, jestem Kasia mam 20 lat i jestem mama 2,5 letniej Julki. Na codzien pracuje i zajmuje się tym diabełkiem .;)
 
23MAY suknia typu princessy, niestety na necie nie ma ani jednego zdjecia a ja nie zrobilam. 4 marca mam przymiarke to zrobie zdjecie ;)
 
Kilka zdjęć, następnym razem dodam cos więcej:)
 

Załączniki

  • 1389547458811.jpg
    1389547458811.jpg
    19,4 KB · Wyświetleń: 23
  • 1389547532492.jpg
    1389547532492.jpg
    20,8 KB · Wyświetleń: 22
paulina a to przepraszam myślałsm że z tą rodzinką jesteś skłócona czy coś :p nie dziwie Ci się że nie chcesz żeby zepsuli Ci najważniejszy dzień w życiu:)
23may my też już tydzień bez smoczka, a od 3 dni Piotruś już nawet nie pyta sie o niego przed spaniem:-)
cayoka​ słodki bobasek :)
 
A u mnie za to smoczka Mała nie uznaje, tu na zdjeciu to wyjatkowo wziela bo była głodna bo wrocilysmy od lekarza ale zaraz go wyciagla:) zawsze jak chce jej dac jak płacze to nie:) woli się przytulić do pieluszki albo przykryć nią:p
 
cayoka śliczna kruszynka! :)

U nas niedziela deszczowo... Gorączka oczywiście wróciła, bo dlaczego by nie? Ja za to czuję się już lepiej, rosołek ze swojskiej kaczuchy pomógł :-D
 
reklama
Sandra ta niedziela mija mi cos za nudnie :D nie dosc ze Nikola spala do 9:40 to popoludniu padla jeszcze na poltorej godziny i dodatkowo spi juz od 40 minut :) i jeszcze grzeczna byla w miare, no nie moje dziecko hehe.. A. dzis pojechal zobaczymy sie dopiero za poltorej miesiaca.
Cayoka jaki maluszek boziuu ja chce drugie haha :d
madzialena no niestety taka rodzinka mi sie trafila. A. ma wieeeelka rodzine bo jego babcia miala 7 rodzenstwa i tak sie rozrasta wszystko :D
 
Do góry