reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Paulina to dobrze mogłaś sobie trochę odpocząć mi za to niedziela wykończyła pewnie przez ciężką noc. . A muszę uszykować wszystko na jutrzejszą wizytę do gina:-) bo znowu będę latać na ostatnią chwilę , na szczęście moja karta ciążowa się znalazła :-)
 
reklama
Paulina12 mój R. wyjechał niedawno na ok. miesiąc/półtora po czym wraca na kilka dni i wyjeżdża znowu na kilka tygodni ;( Tak się porobiło.. A ja tylko dni odliczam :)
Jeśli o dzieci chodzi to nasze maleństwo nie skończyło jeszcze 7 miesięcy, a R. już o następnym napoymka... :szok:
 
Mi niedziela straaaasznie się dłuży:baffled: dzisiaj z synkiem przerabialiśmy już wszystko wyklejanie, wyciskanie ciastoliny, budowanie wieży z klocków:p Cały czas mnie męczł normalnie padam:) W dodatku jeszcze nie śpi ale za chwilę go kładę podejrzewam że szybko zaśnie:)
 
madzia u mnie to samo. miesiac/poltorej i zjezdza na tydzien. Teraz byl prawie miesiac.Ale juz nie dlugo... W kwietniu jeddziemy do niego na dwa miesiace a moze nawet wczesniej jak paszport N. przyjdzie.. A gdzie twoj wyjezdza?
Madzialena Ja zaraz ide spac:D
Sandra ja tez raz mialam stracha ze zgubilam karte.. No ale nawet gdybys zgubila to gin ma wszystko w papierach i chyba moze druga wypelnic ;) jakis kontakt na fb? Wszystkie mamy siebie w znajomych. Madzialena ciebie nie mam na fb!
 
Madzia01-u mnie odwrotnie od pół roku próbuje przekonać S. Di drugiej dzidzi ale jest nieugiety:/ S. Nie wyjezda ale kiedyś latał do angli di rodziców jak jeszcze w polsce mieszkalismy.

U mnie niedziela okey:) mały dostał 3 prezety id S. Drewniane tory i kolejkę, rowerek biegowy i zjeżdżalnie no i jakby szaleju się najadl taki rozbrykany:D mały juz spi a ja muszę wózek di wysłania spakować....
 
Paulina12 R. wyjeżdża do Szwecji. Teraz wyjazdy będą częstsze lub dłuższe. Budujemy nasz dom i architekt chce żebyśmy zbankrutowali! :baffled:

Zastanawiam się nad kupnem spacerówki parasolki na wyjazdy. Jest ich tyle, że głowa boli, nie mogę podjąć decyzji :) Potrzebuję jakiegoś niedrogiego, ale żeby zaraz się nie rozleciał. Jego zadaniem będzie służyć nam w sezonie ciepłym na wyjazdy. Mam ROANa, ale kłopot, bo nie mieści się bagażniku dlatego namierzam jakąś parasolkę :-) Czy któraś z Was kobietki może mi coś polecić?

happymum20 R. chce mieć drugie i ja też oczywiście, ale nie tak szybko. Obawiam się jednak, że R. wystarczy dwójka dzieci, a ja chcę mieć duużą rodzinę:)
 
Ostatnia edycja:
Madzia01-ja właśnie sprzedałam Silver cross pop ( bubles blue ) jest super lekka i mało awaryjna i moim zdaniem ładna

Ja chcę tylko dwoje dzieci ale nie chcę wiwcej ni trzy lata różnicy a mały ma juz prawie dwa a S. Chyba w ogóle nue chce więcej, niby mówi że kiedyś ale widzę po nim że nie chcę.
 
reklama
Hej.

Ja nadal sfalaczala. boooziu boli mnie wszystko. nawet koncówki wlosów. A jeszcze wczoraj musialam wyhsc w ten wiatr. nakarmic zwierzyne naszą. No myslalm ze sie z tym garnkiem wywroce tak wialo. dziś nie lepiej. tak wyje w oknach ze spac nie bylo mozna. I my dom mamy w zaciszu.

CO do spacerowek. Dla F mialam biedronkową. taka najzwyklejszą.Bo kasy wtedy mielismy malo, a i tylko na dalekie spacery byla potrzebna, bo F byl przeciwnikiem wozka. i nawet ok byla. tylko te nasze bruki i stare chodniki. nooooz... bywalo roznie.
Dla O kupilam Coneco Traffic ( chyba dobrze napisalam ). No i ten sobie chwale. wygodny, nawet bywalo ze dwoch ich cholowalam bo pozasypiali na spacerze :D Leciutki, sama z dwojką dzieci pekaesem i tym wozkiem smigalam do wiekszego miasta i jedną reką sie skladal i rozladal. :)

Sandra wyslalm ci zaproszenie na fb.
Inne tez poprosze o kontakt.

a co do wyjazdow chlopa na dlugo i powrot na krotko. przechodzilam to i radzilam sobie super. sama z dwojką dzieci w tym jedno problemowe, wizyty u lekarzy srednio raz w tygodniu, ja bez prawka, karmiąca cycem. Ale mailam wszystko tak zorganizowane ze nie bylo mowy ze coś mi sie nie uda.

O znowu bolą kosci.Co jakis czas narzeka na bol nóg. F tego nie mial.;/ i co poradzić mu na to?? zeby nie rosł?
 
Do góry