reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Paulina-wiem ale musze najpierw forme wypisac o przyjęcie ma z 10 stron i jest po angielsku wiec ciezko idzie:/

Magda01-hej:) napisz cos o sobie:)
Milena-gratki dla siostry
 
reklama
Kasiek88kasiek zdążyłam się przyzwyczajać że tam gdzie się nie pojawię jestem najmłodszą mama :) Hehe . Co do imienia trwają negocjację z P. Między Nikola a Noemi :)
No tak mam 23 lata ogólnie przebywam na zwolnieniu od samego początku ze względu na bezpieczeństwo dzidzi mam starszą córkę Wiktorię która chodzi do 1 klasy a na chwilę obecną zajmuję się domem :)
 
Mam 22lata i tyle miałam kiedy urodziłam córeczkę - Julię. Choć termin miałam w swoje urodziny malutka urodziła się 5dni później 25 czerwca 2013 w Kamieniu Pomorskim :) Z usg dzień przed porodem wyszło, że maleństwo waży 2,700 jednak dzień później po urodzeniu waga dumnie prezentowała 3,090 :-D Miło wspominam pobyt w szpitalu, a w domu z dnia na dzień już od prawie 7 miesięcy Julia zaskakuje mnie nowymi osiągnięciami! Jestem z niej taka dumna! Jeśli chodzi o mnie.. Nie pracuję, zajmuje się domem, mój R. pracuje za granicą więc nie zawsze jest w domu. W wolnym czasie (hahaha) katuję się ćwiczeniami :)
 
Sandra była tu dziewczyna co urodziła mając 15 lat ale dziewczyny nie pamiętają bo to dawno:) Pracujesz gdzieś?? Z P po ślubie czy nie planujecie??

Madzia jaka piękna data urodzinowa!!!! Taka sama jak moja:):) Zrób suwaczek:)

Moze jakieś swoje zdjęca wrzucicie na odpowiedni wątek są też nasze więc sie wizualnie poznamy:)
 
Hejka :)
madzia witam :-) Ja też mam 22 lata i jestem mama 3 letniego Piotrusia:) również nie pracuję ale powolutku szukam jakiejś pracy :)
happymum to wypełniaj papiery i do lekarza ;P

Ja juz coś nie mam spania, D. pojechał do pracy a ja od poniedziałku miałam zacząć ćwiczyć ale zacznę już dzisiaj :p Myślę że 3 razy w tygodniu na początek uda mi się zmobilizować:-)
Miłego dnia:-)
 
Czesc.

witam nowe mamy.


mnie choroba rozklada coraz bardziej. Zeby nie bylo ze same gardlo. wczorajszy wiatr tak mnie wymordowal ze dziś jak wypluta. wszystko mnie boli ;/ czemu to Ł nie moze pochorowac?? tylko zawsze ja??



ja kolejny dzien na diecie. tzn ze jem po kolacji :) bo zawsze to byl u mnie problem. Nigdy nic tak nie smakuje jak przekąska ok 22 :D i tak lekko jakos mi sie wstaje, nie taka obzarta jestem.
 
Madzialena ja mialam samozaparcie na Chodakowska.. tydzien :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: kazdy miesien bolal
Renata zdrowka zdrowka zdrowka!!!!
Wampi Wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy!!!!!!! Razem az do smierci :))

My okupujemy dzialke, na budowie sie dzieje.. Mloda spi, A. pojechal na trening, internet nie placony od lipca a dalej dziala haha
 
paulina no zobaczymy jak będzie u mnie z tą mobilizacją:-D ale słodyczy chociaz nie jem :p
renata dużo zdrówka niech wstrętne choróbsko odpuści :)
wampi z okazji rocznicy duuużo miłości :)

Udało mi się polożyć synka lulu:) śpi już od 30 min :) siorka przyjechała na nockę ale pojechała na zakupy więć cisza w domu to mały pośpi :) Jak wstanie to mięliśmy robić ciasto - zebrę, ale chyba sama za chwilę zrobię
 
kasiek88 Obecnie od ponad roku pracuje w Biedronce .Czekam za pierścionkiem od P. może w końcu się doczekam ale może sama uklęknę i się oświadczę He he . Ale nie tak poważnie to zamierzamy możę rodzice się od czepia
Renata Szybkiego powrotu do zdrowia
Paulina12 mi po 3 rachunkach nie zapłaconych by odcieli :-)
Mi dzisiaj mała sadziła kopniaki do 1 w nocy i tak może lepiej niż ostatnio do 3 :-)ale byle do przodu .
 
reklama
SANDRA ale my mamy internet od takiego chlopaczka ktory sobie dorabia na tym. Nie mamy zadnej umowy ani nic ;) ja tez czekalam na pierscien, a tu juz poltorej roku po zareczynach, 7 miesiecy do slubu... leci ten czas
MADZIALEna Kciuki ;d
 
Do góry