reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

renata masz moja wagę sprzed ciaży :p
maralai ja będąc w 18 tyg nie znałam jeszcze płci dziecka i dlatego wybraliśmy się na usg 3d bo mówili że będzie lepiej widać:) jak jestes ciekawa płci to czemu nie sprubuj, może dzidzia się odwróci:) na tym usg było niby widac że dziewczynka a urodził się chłopczyk:)

swoja tez. tylko ten flak na brzuchu.. jak go sie pozbede to bede szczesliwa :) Jak sie nie pozbede to kupie sobie majtki uciskowe i tez bede szczesliwa :)
 
reklama
cześć wam . Nianią zostałam , najmłodszy syn siostry u mnie juz 3 dzień dziś , Siostra na oddziale leżała i w końcu dziś nad ranem urodziła ( Jan Nataniel 3900g 10pkt ) ...

A ja biegam po sądach ( bo nie dochodza mi listy z wyrokiem sadu a potrzebuje ) po urzedach , komornikach ... wiecej tych formalności powinni wymyślić ;///
Uciekam ubrać dzieciaki i do szpitala pojedziemy, póki sama na sali leży bo z taką dwójką to wszystkie noworodki pobudzą :-D:-D
 
Hejka
milena gratulacje dla siostry:) dzidziuś dosyc duży się urodził:) ja tez czasem pilnuję dzieciaków siostry albo brata no czasami trzeba pomóc:-)
renata majtki uciskowe to nie taka głupia rzecz:-) szczególnie pod sukienkę czy cuś i już można sobie odjąć kilogramy :p

My niedługo na spacerek, D. ma dzisiaj wolne także może będzie trochę luzu i pobawi się z małym :)
Miłego dnia :)
 
Hej
Robimy pożegnanie z pampersami, młody od rana lata w majteczkach i jak na razie tylko raz nie zdążyliśmy na nocnik:biggrin2: oczywiście sam nie zawoła, muszę się go co chwilę pytać czy chce siusiu

No i ja się wzięłam za odchudzanie...

Paulina fajnie, że suknia już się szyje

Maralai w pierwszej ciązy płeć poznałam ok 25 tc, w drugiej w 20 tc

Milena gratulacje dla sis
 
Hejka
milena gratulacje dla siostry:) dzidziuś dosyc duży się urodził:) ja tez czasem pilnuję dzieciaków siostry albo brata no czasami trzeba pomóc:-)
renata majtki uciskowe to nie taka głupia rzecz:-) szczególnie pod sukienkę czy cuś i już można sobie odjąć kilogramy :p

My niedługo na spacerek, D. ma dzisiaj wolne także może będzie trochę luzu i pobawi się z małym :)
Miłego dnia :)

Wiem bo korzystalam z ich cudownego dzialania :)


Asik kciuki za nocnikowanie.

Milena gratulacje dla siostry.

ale mi sie dziś nie chce. zupelnie nic. wstalam godzine pozniej niz zwykle, bo F nie mial dodatkowych zajec rano. Ale mimo rto mam wrazenie ze nie wyspana jestem ;/
 
asik-powodzenia:) u nas ciag dalszy nocnikowania i jestem dumna mały bez problemu siada na nocnik i robi kupei susiu... nie woła ale jak chce siku to siada na nocnik, zdaza się ze nie zdąży ale i tak jestem dumna!

U nas nudno ale teraz we wtorki , srody i czwartki będę chodzić z dennisem na zajecia dla dziecim nauke m8wienia itp.
 
Czesc porannie.

Moje gardło. Wczoraj rano juz bolalo, a dziś ledwie sline lykam. No ale to z wlasnej glupoty. w chlewku mialam troszke zajec rozladowywujących napiecie ( czyt. rąbanie drzewa ) i tak sie zgrzalam ze kurtke zdielam. No i niewiele trzeba bylo zeby mi gardlo siadlo.

I tak przy okazji bo na tym forum niewiem gdzie mozna..wiec tu prosze :) znowu jest czas rozliczen podatkowych.Ja tradycyjnie zbieram 1 % dla swojego pierworodnego.

Filip ma obecnie 9 lat, autyzm, rozwojem dogonił rowiesników, chociaz nadal jest na dolnej granicy. Chodzi do 2 klasy SP. Radzi sobie dobrze. Ale to dzieki rehabilitacji.
Zeby nadal tak bylo, albo i lepiej to jest potrzebne dalsze leczenie, kolejne wyjazdy do poradni. Dlatego prosze.. jesli nie wiecie komu przekazenie swój 1 % To bylibysmy wdzieczni
smile.png


A tym co juz wiedzą ze nam serdecznie dziekujemy
smile.png



Truszkowski Filip - Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą" – OPP » Baza podopiecznych tu wiecej info
 
asik powodzenia w nocnikowaniu:-)
happymum fajne takie zajęcia i będzie kontakt z innymi dziećmi :) chociaż z mówieniem to różnie bywa u dzieci także nie martw się na zapas:)
renata to ładnie sie załatwiłaś:eek:

My już po spacerku i byłam jeszcze u siorki na herbatce :p Załapałam się na farbowanie włosów bo mnie poprosiła :p ja tam swoich jeszcze nie farbowałam a siostry ciągle mi marudzą żebym sprubowała ale mi jakoś się nie spieszy:-) próbowałam położyć małego spać ale gdzie tam uciekł, coraz mniej juz śpi w dzień ale jest jakiś plus wieczorem szybciej chodzi lulu :)
 
Madzialena-te zajęcia to nie logopeda to bardziej zapobiegawcze żeby problem nie powstał, pozatym sa też zsjecua rytmiczne, fizyczne i rozwojowe:) pozatym chidzi tsm ok.5polek z dziećmi wiec będzie okazja pogadać :)


Renata-zdrówka :)

Dennisek spi od 14-stej a ja czekam az S. Wróci z pracy:)
 
reklama
Do góry