reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Hej laskii.

SANDRA witam, Paulina lat 17, mama 15 miesiecznej Nikoli. W jakim wieku urodzilas coreczke? I skad jestes? Rozgosc sie :)
HAPPY dobrze ze chodzicie na te zajecia przynajmniej ty sie rozerwiesz. A bylas wkoncu u lekarza?


Ja usypiam mloda. Moj A. chyba dzis @@@ ma bo chodzi i kosy szuka.


Aaaa no i jestesmy po rozprawie!!!! A. oficjalnie opiekunem prawnym!!!!
 
reklama
sandra witam :) Mam 22 lata i jestem mamą 3letniego Piotrusia:) Fajnie będzie jak zostaniesz na dłużej :)
paulina to super że jesteście w końcu po rozprawie :)

Ja już wykąpałam urwisa:) Na kolacje chciał naleśniki to smażyliśmy:) Niedługo pójdzie lulu
 
A u nas ospa :( Ja ostatnio przefarbowałam się na blond... i nie chcieli mi w sklepie piwa sprzedać :p Nie powiem, nawet mi to pochlebiło, bo odkąd jest młody to się stara czuje (chociaż w towarzystwie innych mam zawsze jestem najmłodsza).
sandra910107 świetnie, ze sobie poradziłaś, i witaj wśród nas :) To ja przy Tobie faktycznie stara jestem, 21 miałam jak się synek urodził :p
 
Od jakiegoś czasu czytam forum i w końcu postanowiłam się zarejestrować :) Jestem mamą prawie 7miesięcznej Julii i chciałyśmy się z Wami tu przywitać :)
 
reklama
Milena gratulacje dla siostry widziałam na FB śliczności:)

Sandra
witaj chyba jesteś najmłodszą młodą mamą od długiego czasu:) Gratulacje drugiej dzidzi masz już imię??

Paulina
super:)

MAdzia i Ty witaj:)

Napiszcie coś więcej o sobie;)
 
Do góry