reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Happy Wracaj do nas :) )

Paulina U nas też wypadki to codzienność . Ale wczoraj porządniej się uderzyła , ale już nie ma śladu :-)

Natala Katar złapał :shocked2: oby na tym się skończyło bo gluty po pępek ;)) ;-);-)
 
reklama
Paulina12-tak od państwa, dostaliśmy miasteczko obok i jest super mieszkamy tu już od lipca:)

U nas też wypadki są częste. Mały raz rozbił głowę nic poważnego ale blizna została:/

Milenaaa-Dennisek też ma katar ale pewnie po kilku dniach przejdzie:)
 
happymum witam:) Ja jestem tu od niedawna :)
milena oby katarek szybko przeszedł a stłuczki u dzieciaczków to normalne :p My na szczęście większej nie mięliśmy ale spuchnięta warga też już była:/
Synek dzisiaj zrobił mi szybko pobudkę:-) normalnie to wstaje 10.30:-) Mój D. wstawał do pracy i mały się obudził, teraz siedzi koło mnie i zajada misia lubisia:-) Za to po południu pójdzie spać:-)
 
Hejka
Milena o to obie sie małpujemy heh :p
happy pisz czesto, super ze dostaliscie domek zawsze to cos :-)

Ale mnie czasem podbrzusze pobolewa wrrrrrrrr... ale dzis powinno juz przechodzic bo zazwyczaj pierwszy dzien najgorszy, drugi lzejszy a trzeci sie konczy :p :)
 
A ja jeszcze w wyrku leżę:happy: K się wszystkim zajmuje a ja mam dziś luz

Paulina dużo zdrówka dla taty:tak: i baw się dobrze na urodzinach

Magda maja jest przesłodka z tym uśmiechem:-)

Alice fajnie, że chrzest już załatwiony

Mirabelka oby to tylko zęby a nie jakaś infekcja

Renata długo męczy cię ta biegunka- zdrówka

Liza współczuję @

Madzialena fajnie, że pobyt u teściów się udał

Milena u nas nie ma dznia bez jakiejś stłuczki większej lub mniejszej

Happy witaj ponownie :) Fajno, że dostaliście mieszkanko:tak: Zaglądaj częściej
 
Happy ile placicie miesiecznie ? Duzo metrow macie?
Milena my mialysmy ostatnio warge rozwalona, bo mloda nie trafila sobie w stolik :eek: az krew poszla
Asik takiej to dobrze :D ja jutro koncze urlop :)


Dzis robilismy generalne sprzatanie calego mieszkania, lacznie z balkonami... Tyle smieci ze masakra.
 
Paulina12-metrów nie wiem ile ale mamy 2 duże sypialnie i jedną małą no i łazienke (do góry) bardzo duzy salon kuchnie połączoną z jadalnią i korytarz (na dole) no i mamy dwa msle ogrudki:) 400 funtów na miesiąc

Madzialena-to ja napiszę coś o sobie dla mam które mnie nue znają.


Jestem mamą cudownego chłopca Denniska:) (19msc)
Mieszkam w Uk,pracuję na pełnym etacie. No i mam super narzeczonego z ktorym jestem juz ponad 5 lat
 
happy super ze dostaliscie ten dom w kącu macie swój kąt.
milena oj biedna natalka dobrze ze nic poważnego sie nie stało. moja niki przez swoje "mądre" zabawy to miala głowe rozcięta z tyłu i ząbka przedniego ma troszke taki kawałeczek wybity, no ale widac.

do mnie dzis tez @@@ przylazła i brzuch boli :-( mała ma zapalenie układu moczowego (znowu) ma brac leki przez co najmniej 6 dni, 2 dni odstępu i na badania moczu
 
Liza no małpujemy się . na szczęście przy Tabletkach skąpa ;-);-) Dziś to ja już bym mogła na wkładkach być :-D:-D
Paulina no mojej też krew poszła . Co zrobić :-p już żadnego znaku nie ma :) Teraz się zaczyna mi wspinanie po meblach , krzesłach , parapetach i takie skutki :))
Happy Fajnie ze macie swój kąt . :happy: Domek chyba spory ; )
Ja czekam na Sz. odpocznę od Natalii bo na niego się rzuci :-D:-D
Miłego wieczoru .
 
reklama
No domek spory jest
U mnie @ zawsze 2-3dni i tylko delikatnie ale ja mam implant
Mały wlasnie się kompie i zaraz spac a ja muszę ogarnąć i rano znów do pracy...ahh ta praca...
 
Do góry