reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Paulina z naciskiem na 'je' :-D:-D No mam nadzieję, że jak mała podrośnie to nie strace zapału i chęci :)) narazie jestem pełna optymizmu.

I nareszcie mi forum normalnie działa :D

magda sama słodycz :)) i jaka uśmiechnięta :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
magda podziwiam Cię dziewczyno :) sama z dzieckiem samolotem... mega :) ja nigdy w zyciu nie polecialabym sama nawet a co mowiac z dzieckim. Te drugie zdjecie jest super słodkie a usmiech powala :))

Niki cos mi gorączkuje albo przez zeba albo ta pie*****a infekcja moczowa znowu powraca :baffled:
 
Hejka:):)
magda slodka ta Twoja dzidzia:) to dobrze że lot z córeczką minął spokojnie:):)
paulina podróż poślubna do Maroko ale super:):)
asik to dobrze że ta krew to nic niepokojącego:)
jasmina podziwiam że chcesz tak szybko drugiego maluszka więc powodzenia w staraniach:) mój synek ma już prawie 3 lata, w sumie dobra pora zeby starać się o maluszka ale nie wyobrażam sobie tego i narazie nie chcę ;P
mirabelka oby to tylko ząbki a nie infekcja;/ moj mały tez gorączkowal no niestety większośc dzieci tak reaguje:)
Mam nadzieję żę o nikim nie zapomniałam:):)

My wczoraj wieczorem wrócilismy od teściow, synek się wyszalał a śmiechów z niego było że ho ho , gaduła mała:) z powrotem w aucie nam zasnął a była taka mgła że aż brzuch mnie bolał ze strachu, nic nie było widać:/ Lecę na śniadanko i potem trochę latanie mam po mieście
Miłego dnia:)
 
Ostatnia edycja:
liza też lubię czasem coś poczytać tylko przy moim łobuzie to troszkę ciężko:) Na szczęście już tak nie przeszkadza jak kiedyś:)
My niedawno wróciliśmy ze spacerku, zrobiłam synkowi kisielek i mam chwile spokoju bo je :p Mój D. w piątek ma urodziny i obmyślam co tu przygotować bo pewnie jego rodzice przyjadą więc trzeba będzie coś przygotować:)
 
Liza odpoczywam haha :D

A tak serio to czekam na wiadomosci co z moim tata.. W sezonie grzybobrania chodzil sobie na grzybki, zlapal pare kleszczy ale wszystko wyciagnelismy.. W niedziele wyszly mu plamy na ciele, w poniedzialek zaczela puchnac reka.. Dzis rano mial tak napuchnieta ze skora wygladala jakby miala zaraz peknac.. Szefowa wziela go do lekarza pobrali krew i norma 0.5 on mial 11... Prawdopodobnie to kleszczowe zapalenie krwi czy cos takiego, w kazdym razie wyslali go do szpitala na doglebsze badania..
 
Liza Grey ;)) 3 części w tydzień chyba obróciłam na laptopie :tak:
Magda Słodziutka ta twoja córa ;))
żadna tajemnica :-) Gadaliśmy ostatnio o ślubach z Kasia , no i sie czepia :-D:-D
Co do różnicy wieku , U mnie jeśli w ogóle to będzie spora :-p
Mój szogun śpi już , chwila dla siebie ...
 
Czesc :)


Magda cudny Majka ma usmiech. Boooooziu kiedy moi chlopcy tacy rozkoszni byli ??

roznica wieku u mnie 4 lata jest. gdyby nie przypadek to sadze ze F bylby jedynakiem, albo bylaby wieksza niz jest. Swiadomie przy tamtych problemach z F i strachem ze kolejne dziecko tez moze być z problemami skutecznie odwodzila mnie od mysli o rodzenstwie dla pierworodnego.

My juz w domu. wrcilismy we wtorek wieczorem. droga ok, pogoda super na jazde autem, tylko ruch jakby tylko raz w tygodniu drogi otwarte byly i kazdy nadrabiał. Boooooooziu te tiry. miekły mi nogi jak najezdzal na tyl zeby palantowi przyspieszyc. a jak wyprzedzaly na 3-go to juz wogole ciemno w oczach mialam.


Mamy juz termin kolejnej wizyty. O zapoiwiedzial ze i tym razem jedziemy przez Warszawe, bo on musi stadion zobaczyc i metrem sie przejechac.To jest jego obecne marzenie :)
W toruniu z tramwaju by nie wysiadal. Dla niego to mega atrakcja.


a u mnie zdrowotnie kiepsko. od tygodnia meczą mnie biegunki. podroz przetrwalam dzieki tabletkom. inaczej godziny bym nie wytrzymala, a my jechalismy 5,5 h.
 
reklama
renata strasznie długo masz już biegunkę, uważaj żeby się nie odwodnić;/
paulina z tymi kleszczami to masakra, moja mama 3 lata temu przez kleszcza wylądowała w szpitalu, były nawet podejrzenia że ma borelioze ale testy wyszły ujemne,
My już po króciutkim spacerku, byliśmy po córkę mojej siostry w zerówce:) Za chwilę idziemy znowu na spacerek, u nas dzisiaj fajnie nie ma wiatru:)
 
Do góry