reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

wampi ja nawet nie wiedziałam że każda kobieta w ciąży ma prawo do bezpłatenj opieki medycznej:)
Ja zarejestrowałam się w UP zaraz jak skończyłam liceum i akurat tak sie stało że niedługo zaszłam w ciążę:) Także masz rację że z widoczną ciążą mogą być problemy:)
pampuszek witaj:):)
Ja małego już wykąpałam i za chwilę idzie lulu:)
 
reklama
hej hej dawno mnie nie było tu ale daje znak ze zyje i pamiętam o was :-) "starsze" mamusie z pewnoscia mnie pamiętaja :)
u nas jakos leci, jesień idzie i chandra łapie. mała zaczyna zdania budować czasem walnie taki tekst ze posikać się można, tak jak to dzieci.
witam i pozdrawiam nowe mamusie :-)
 
Pampuszek witaj :)

Mirabelka fajnie, że zajrzałaś i wszystko u Was ok:-)

Młody się nadal smara. Dziś do lekarza jedziemy ale z innego powodu- w kupsztalu miał trochę krwi. Niby może się to zdarzyć przy zatwardzeniu a miał takowe ale lepiej skonsultować
 
Hejka.

witam nowe mamy.
My obecnie w Toruniu. od wczoraj do jutra. Pogoda byle jaka, nie nastraja optymistycznie ;/

wczoraj zaliczylismy warszawskie zoo. W planach byla wizyta na starówce albe pogoda byla okropna, wiec darowalismy sobie. Oskar wizytą w Zoo zachwycony. prawdziwe malpy widzial, pingwiny z madagaskaru ( zyje w przekonaniu ze te bajkowe to w zoo mieszkają ) i kangury. No szał

zaraz zmykamy z F na cwiczenia, musi sie dziec pokazac, co umie, czego eszcze nie :)
 
Renata no super ze wam sie w zoo podobalo :-) my w maju zwiedzalismy je, i dzieciaki tez zafascynowane byly zwierzetami :-) teraz plany byz wroclawskie zoo moze latem zwiedzic ;-)
mirabelka o witaj ponownie, co zniklas? ;-)
 
mirabelka witam:):)
asik oby u lekarza wszystko wyszło dobrze:) to dobrze że wolisz sprawdzić ja tez bym tak zrobiła:)
renata to super że wypadzik do zoo się udał:) My też mamy zamiar zabrać małego do zoo bo jeszcze nie był:)
Ja już posprzątałam, zupka się gotuje i niedługo na spacerek:) Pózniej może pojedziemy do teściów na nockę, synek mówi że stęsknił się za dziadkiem:) tam to dziecka nie ma lata wszędzie za dziadkiem a ja mam trochę spokoju:)
Miłego dnia:-)
 
Jasmina hej :) szybkie starania nad drugim.. Podziwiam.. Ja np nie wyobrazam sobie miec teraz noworodka przy moim rocznym ADHD :tak::tak:
Mirabelka wkoncu sie odezwalas!! Twoja Nikolka to juz pannica :)
Renata hahahahhaa pingwiny z Madagaskaru zyja w zoo dobre :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D My w lecie dopiero do zoo sie wybieramy bo zimnica..
Wampi o widzisz nawet nie wiedzialam ze kobieta w ciazy ma prawo do ginekologa na NFZ.. Ale dobrze wiedziec na przyszlosc :)
Asik byle to nic powaznego!

A ja dzis z nudow przegladalam oferty wycieczek 2014, i marzy mi sie Maroko na podroz poslubna:) mam nadzieje ze namowie A. bo on chce Grecje albo Hiszpanie.. Zaraz lece robic sznycelki i czekam na A.

LIZA WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA SYNUSIA!!!!!!!!!! STO LAT!!!!!!!



 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Paulina z doświadczenia wiem, że mała różnica wieku między rodzeństwem jest dobra :) Starania planujemy zacząć dopiero gdzieś w kwietniu, więc jeszcze troszke :)
 
reklama
Jasmina fajna jest mala roznica wieku, ale tobie bedzie ciezko :) wyobraz sobie wielki brzuch a przed toba biegajacy roczniak.. No ja swiadomie bym sie na cos takiego nie zdecydowala :) dlatego podziwiam
 
Do góry