reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

hejka dziewczyny fajnie ze mnie pamietacie jeszcze :)
liza a znikłam bo tak jakos czasu zbraklo, mała przestała spać w dzień i nie miałam chwili dla siebie, ale podczytywałam was. teraz przechodzimy etap "bunt dwulatka" jest okropnie, Niki daje popalić :)
renata ooo zoo super tez bym chciała mala do zoo zabrać, moze kiedys.
paulina oj tak istna pannica ta moja cora, zanim sie obejrzysz to i Twoja niunia taka bd :)
jasmina witam :) tez uważam ze mała rożnica wieku miedzy dziecmi jest ok, ja mam siostre 5 lat młodsza to do tej pory nie mielismy nawet wsoplnych tematow i wgl. tez bym chciała zeby niki miala rodzenstwo z nie duzą różnicą wiekowa, ale na dien dzisiejszy jest to nie realne, wiadomo sporo kasy idzie wiec narazie jeszcze nie planujemy
 
reklama
Mirabelka całe wieki ;) Witaj :-)

Cześć Wam , piszę że żyje ... ogólnie nic nowego , pogoda juz dobija nic Mi się nie chce w taką pogodę .. tylko Kasia z Julką wyciągają codziennie na kawe :happy2: Czekam na siostrzeńca cierpliwie , bo chce takiego małego dzidziusia pobawić , nie pamiętam już takiej Natalii;-) Urosło to dziecko , nawet nie wiem kiedy , chodzi , biega , skacze , mówi mama , baba , am , aj mi- daj mi , lala , ala , ema- nie ma , papa , cici-dzidzi , ał-pies , koko , choć najczęsciej to słysze mamoooo i NIE ;-) ale tata to nie powtórzy nawet , czasem jej się wyrwie tylko raczej przypadkiem ..
 
Miałam nie pisać ale zobaczyłam Milena Twoj suwaczek i się smieje ;D własnie tak wyobrazam sobie mnie i ciebie w sukni slubnej hahaha

A co u Nas, wszystko po staremu praca, julka, dom i tak w kółko ;) Z dnia na dzien młoda coraz bardziej niegrzeczna, nie istnieje dla niej slowo NIE .
Co do małego odstepu wieku miedzy dziecmi to swiadomie bym sie nie zdecydowala nigdy, przy takim niegrzeczniuchu to nie ma opcji nawet
 
Kaśka cicho :-D:-D Niiie ma suwaczka , nie ma śmiechu ;-);-);-)

Dobranoc laski , trzeba odpoczywać po wizycie u Julki :tak::tak: Słodkich snów ; )
 
Witam

Na wizycie lekarka wypytała się dosłownie o wszystko, czego i ile je itp. Powiedziałam,że ostatnio miał zaparcia i kupa była z krwią a teraz nie męczył się by zrobić kupsztala a krew nadal to mi powiedziała, że kilka dni może jeszcze tak być póki pupcia w środku się nie zagoi. Więc ok:happy2: No i mówiła, że mamy przyjść na szczepienie...

Renata fajnie, że wypad do zoo udany:tak: ja planuje latem jechać z dzieciakami ale do Poznania bo najbliżej a i rodzinę tam mamy

Jasmina witaj i powodzenia w staraniach :)) u nas między dzieciaczkami jest 6 lat

Paulina fajnie macie z tą podróżą poślubną za granicą:tak: my byliśmy w Karpaczu i b. miło wspominam ten czas.

Liza wszystkiego najlepszego dal Daniela

Milena Natalka sporo już mówi:tak: ale przeważnie dziewczynki szybko zaczynają mówić. Oliwia na roczek też sporo gadała, jak miała 1,5 roczku to nawijała prostymi zdaniami. Damian ma 17 mc i mówi ok 15 wyrazów

23may mój też nie uznaje słowa NIE
 
Hej

asik dzieki :-)
Milena co to za tajemnice? :-D sporo juz mala mowi :-)

Co do roznicy wieku ja sama mam mala bardzo bo tylko rok i 3 tyg miedzy starszymi ale swiadomie bym sie na to nie zdecydowala, przez pierwsze 2 lata mialam w domu hardcore.... ciekzo bylo, teraz odpoczywam od tego ale mam jeszcze malego łobuza ktory daje popalic za dwoje :nerd:
 
Paulina no łatw nie będzie, na to się nie nastawiam :) mirabelka właśnie niestety kasa jest problemem wielu mam ... :( asik dziękuje :) Może na wiosnę zmienię zdanie, bo stwierzę, że sobię nie daję rady, ale póki co mając Pole jestem w stanie pomagać siostrze przy dzieciach. Fakt, że są już trochę starsze i wiele rzeczy rozumieją, jednak Pola też jest złotym dzieckiem. Rzadko budzi się w nocy (średnio 2 razy a dzisiaj nawet raz) i jest taka kochana że aż się chce rodzić i rodzić :D

Wybaczcie że wszystko w jednym ciągu, ale coś mi się porypało i nie jestem w stanie nawet edytować posta ;/
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Jasmina moja tez byla grzeczna :-D:-D pozatym dwumiesieczniak to raczej wiecej je i spi niz jest aktywny :)
Milenko co to za tajemnica? ;>
Liza ja przy jednym ledwo zyje..:sorry2::sorry2::sorry2:

W sobote czeka mnie impreza urodzinowa syna szefa.. Napawam optymizmem.. A. dopiero bedzie kolo 18/18:30 wiec ja zaraz spadam do centrum, bo na 16 musze byc spowrotem bo tu wtedy juz ciemno a ja dygam sie sama chodzic po ciemku :sorry2:
A. dzwonil do informacji sadowej i... ONA NIC NIE WIE.. Ja pierdykam, czekamy piaty miesiac ilez mozna do cholery? Dowiemy sie listownie i wystawieniu daty rozprawy i koniec. Tyle informacji.. Jesli list nie przyjdzie po nowym roku to chyba anulujemy rozprawe.. Bo szybciej skoncze 18 lat niz oni zareaguja..
 
Czesc dziewczyny.
Melduje sie.

Widzialam ze Paulina wam powiedziala co I jak u nas, ale wrezzcie dotarlam do domu w niedziele. Tak sie balam leciec z mala ze rano az melise pilam na uspokojenie, ale niepotrzebnie bo Majka byla meeega grzeczna I nim samolot wystartowal, ona juz spala:)Obudzila sie 20 min przed ladowaniem:)
A w Poznaniu na lotnisku to nas tak przetrzepali ze masakraaaaa jakas...;/ nawet mala macali, ze sama bylam to koles trzymal ja na rekach, jak kazali zlozyc wozek to mowie do goscia: To pan mi trzyma dziecko hehe, no bo co mialam zrobic:)
Pozniej dali wozek na skan I mi go tak scisneli ze sie kolko odwrocilo z przodu I nie zauwazylam, I nie moglam go rozlozyc to mowie do nastepnego goscia: Niech pan ja trzyma bo mi sie cos z wozkiem stalo:D I tez ja wzial;) Kazali probowac jej mleko, sok I sok zamkniety w szklanej butli, reszta ok przeszla;)

Czekamy nadal na ząbki, bo jeszcze niema ani jednego..
Dzis w nocy mala sie obudzila z placzek ok 2 I nie moglam jej uspokoic...

W ogole to juz nie karmie cyckiem.. w ciagu trzech dni mi pokarm zaniknąl..;/ Butle srednio chce jesc, wiec daje jej jak zasnie I wtedy zjada I w nocy tez je. A rano kaszka z lyzeczki.
Mamuska moja mi ja rozpiescila, hehe masakraaaa. Taka ona juz cwana. T jej nie widzial tydz bo wrocil szybciej to mowi ze sie zmienila, urosla:)

Dzis niunka konczy 7 msc, matkooooo jak ten czas leci... wlasnie wstala z drzemki;)

Uciekam I milego dzionka.
Sprobuje wrzucic jej fotke;)

DSC_0947.jpg czekamy na samolot:)
DSC_0950.jpgusmiech cwaniary malej:D
 

Załączniki

  • DSC_0947.jpg
    DSC_0947.jpg
    18,2 KB · Wyświetleń: 79
  • DSC_0950.jpg
    DSC_0950.jpg
    22,5 KB · Wyświetleń: 51
reklama
Madziu super ze juz w domciu jestescie!!!! I lot nawet poszedl :) Ja sie obawiam pierwszego lotu z mloda, no ale do tego chyba dalej niz blizej.. Zdjecie niestety mi sie nie wyswietla
 
Do góry