reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Hej, ale się nam trafiło... ciocia będzie u nas w mieście bo ma wizytę u lekarza, później nas weźmie ze sobą samochodem...
zawsze to lepiej, klimatyzację można włączyć a w busie tylko na dachu jest okno otwarte :)
Blondi, dobrze że nic się nie dzieje w podróży... ja miałam chorobę lokomocyjną... ile moja mama się ze mną umordowała
jak moi rodzice jechali na wieś (tam gdzie my teraz) do tego PKSem co jedzie godzinę 40 minut to masakra... i wtedy nie było chusteczek nawilżanych tylko pieluchy tetrowe...
Paulinka, szkoda że basen niewypalił...
ty to jesteś światowa dziewczyna, tam jedzie, tam leci :)
nie no zazdroszczę :)
Moncia, udanej wizyty życzę... 15tc pewnie Ci fasolkę na USG pokaże :)
nikuss, może zrobić kolejny test :)
ale przecież kochaliście się z gumką, tak? :-)
Liza, rozkładaj basen i się opalaj :)

wiecie co, okres letni to faktycznie zwalnia hamulce wielu parom :-D
już kolejna osoba która czeka na @ :)
ja postanowiłam nie myśleć o tym na razie... @ powinna być ok.18-19 sierpnia :)
 
reklama
no pozniej z gumka;p bo poczatkowo bez było:p ale ja sie strasznie stresuje;/ generalnie wydaje mi sie, ze po takim czasie test powinien byc prawidłowy, ale ja sie nie uspokoje, az @ nie przyjdzie:)
 
@ na pewno będzie :)
jak się tak stresujesz zrób badanie krwi i tyle...
test może wyjść może nie, a hormony cię nie oszukają.
ale skoro gumka była, to nie wiem :)
 
Mariolcia hehe mi mimo brania tabsów @ tez sie spoxnila 1 dzien :p to chyba te upaly, i ogolnie stras, bo mam troszke go przed zblizajacym sie wrzesniem... :p
Paulina fajnie, zawsze to jakas odskocznia jak pojedziesz :-)

U nas w nocy burze przechodzily, pierwsza byla zarabista atak wialo ze sie zerwalam z lozka i okien zamknac nie moglam :/ dobrze z eu dzieciakow bylo na szczeline tylko bylo slychac jak szumi i Daniel sie obudzil :p
A teraz chlodniej choc sie zanosi znow na upal chyba... :dry:
 
Liza, Po burzy takie przyjemne powietrze jest :)
u Ciebie cały wrzesień będzie ciekawy, dzieci do szkoły :)
Mikołaj idzie do przedszkola?
na suwaczku widzę też że coś kwitnie już prawie rok :-)
 
Mariolcia no starszaki jedno do 1 klasy a drugie do zerowki, Miki w domku siedziec bedzie ze mna :) sama jakos bede musiala ogarnac ten caly harmider z odprowadzaniem... -_-
A no cos kwitnie ;-) jak t sie mowi stara milosc nie rdzewieje hehe a jak sie okaze to bedziemy wiedziec za pare lat :-) oby jak najdluzej bylo tak jak jest teraz :tak:
 
Mariolcia to super Wam się trafiło bo u nas dzisiaj 33 więc odczuwalne 35 a może i więcej!!!

Paulina
no to super że uda Ci się wyrwać na kilka dni gdzie masz zdjęcia z wakacji??

Nikussss jak to mój lekarz kiedys do mnie powiedział @ zaczyna się w głowie a nie w pochwie.... Tak więc albo zrób jeszcze raz test może krew... Ja zawsze jak robiłam to momentalnie czekając na wynik dostawałam albo jak odbierałam wyniki to poczułam że jest...:p

Liza brakuje Ci teraz podwórka co?? No niestety sierpień wrzesień największe wydatki ja tez w tym roku książki już będę musiała kupić

My mamy dzisiaj 3 rocznicę ślubu:) A mój luby jedzie zaraz w trasę ale dwa dni temu dał mi przezornie perfumy w prezencie:):)
 
hej:) upał ciąg dalszy. Siedzę w tej i nie jestem tu w stanie wszystkim odpisać:( wczoraj byłam u lekarza z wysypka natalii myślałam że od mleka Ale raczej nie więc czekam aż zejdzie :) waży 9400 :)

kasiek wszystkiego dobrego

dziewczyny zmieniam tabletki i szczerze nie dowiedziałam się jak to uczynić:) która mi pomoże? Wczoraj wzięłam ostatnia czynną tabletke ze starego op. I co mam brać te placebo (robić tyg przerwę) czy dziś już zażyć nowe opakowanie bez tyg przerwy? A moze mam zacząć brać w pierwszym dniu @?
 
nikus moim zdaniem przyjdzie @ poczekaj 2-3 dni

mariolcia życzę Ci, aby była tak jak Ty chcesz.

kasiek88kasiek gratulacje trzeciej rocznicy! :-)


No u nas odkąd urodziłam córę w październiku to za każdym razem z gumką. No, ale ja w poniedziałek byłam u lekarza i zabroniono mi ciąży. Mam nadczynność tarczycy, biorę prochy i czekam na usg :-( mam nadzieję, że będzie ok bo nie życzę sobie usunięcia tarczycy:-(


U nas upały, upały...
 
Ostatnia edycja:
reklama
kasiek no moze i brakuje podworka, ale w takie upaly to nawet podworko wiele nie pomaga :/
milena a te tabletki nowe jak dzialaja ? tez maja placebo? ja bym brala dalej tabletki placebo (w ktorym dniu @ przychodzila zazwyczaj?) i wtedy w zaleznosci chyba bym wybrala wszystkie placebo i potem zaczela brac te nowe :-) tak na moj rozum tak by bylo najlepiej :tak:


Kurde ale upaly... Ksiagarnie zaliczone ale niewiem gdzie wkoncu kupic... musze syzkowac kolo 330 zl na same ksiazki, reszta juz w sumie prawie zakupiona... o tyle dobrze... a na Daniela we wrzesniu bedzie wydawana kasa o tyle dobrze z enie wszystko musi byc przed poczatkiem roku -_-
 
Do góry