reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Mariolcia nawet jak bedzie dzidzia to dacie rade ;)

u nas tez było planowane ale jeszcze nie w tym czasie drugie ale wyszło jak wyszło i jestesmy szczescliwi ;)
 
reklama
Heja.

Alez ulewa byla u nas. ciemno jakby noc zapadała. lalo ok 2 godzin, a potem jak wyszlo slonce to i znowu parzyc zaczelo.
Byla u mnie siostra.5 letnia. Ł ją przywiozł bo do mojej mamy na kilka dni przyjechala. Oskar towarzystwo mial. najpierw paplali sie w kaluzach, wyglądali jakby domu nie mieli. bloto nawet w uszach. a potem w basenie. skąd te dzieci sily biorą?? ja na maly spacer sie przeszlam w ten upal i ledwie zylam ;/
'

Mariolcia 5 lat temu mialam taki sam "problem". Tylko ze u nas bylo tak ze Ł przyjechal na urlop do domu.. nie bylo fajnie miedzy nami.. na pozegnanie bylo pozegnanie :D i ..... jak nie dostalam okresu to wiedzialam ze w ciązy jestem. Oczywisie byl moj lament ze o nie pora, nie czas na 2 dziecko. F "dopiero" 4 lata mial itd.. a teraz wiem ze zeby nie tama wpadka F chyba nadal bylby jedynakiem.
 
Dziękuję Wam za takie miłe słowa :)
postaram się tak ciągle nie myśleć o tym i cierpliwie czekać :)

dzisiaj mam taki obiadek na szybko, jesteśmy spakowani i jutro o 11 mamy autobus
jedziemy do mojej rodziny na wieś, R. pracuje ale dojedzie do nas w piątek
nie wiem jak Oliwier wytrzyma w taki upał godzinę 20 minut w busie ?:wściekła/y: będzie pewnie szalał :)
 
Mariolcia a macie rózne godziny odjazdu autobusu czy jedna? Bo jak rozne to wybierz taka w której Oliwier spi, ja tak czesto robie jak jade autobusem ;)

U Nas upałów ciąg dalszy ;/ a moje dziecko ciagle twierdzi ze mu ZIU ZIU ehh zimoląg;/
 
Hej, My juz po urlopie.

Ja z Nikola jeszcze ani raz nie jechalam autobusem, i sie na to narazie nie zapowiada. Strasznie zle sie dzis czuje, zoladek boli i spac mi sie caly czas chce. Na dodatek upaly. Mielismy jechac na basen, ale A. byl na rybach wrocil o 13 oczywiscie po dwoch piwach. Normalka.
 
Hej dziewczyny:) moge sie przyłaczyc??:)
Opisze swoja sytuacje, moze któras mi pomoze:)

Zaczynajac od poczatku:
Ostatnia miesiaczke miałam 7 lipca, 24 lipca kochałam sie z partnerem poczatkowo bez gumki, później juz z gumka i final takze byl z gumka. Kolejna miesiaczke powinnam miec chyba 4 sierpnia, ale nie mam jej do dzisiaj Wiem, ze tpo tylko dwa dni, ale ja strasznie sie stresuje, czuje sie dziwnie, bola mnie piersi, brzuch pobolewa od kilku dni itd;/ Zrobilam dzisiaj test ciazowy i wyszedl negatywnie.
Czy myslicie, ze byl pewny, czy jednak moge byc w ciazy? Wydaje mi sie, ze okolo 2 tyg po (domniemanym)zapłodnieniu, powienien byc poprawny? Jesli @ sie nie pojawi do przyszlego tygodnia wykonam test ponownie. Dodam, ze mialam zawsze nie regularne miesiaczki, dopiero po porodzie "w miare" mi sie uregulowaly.

Pozdrawiam Was serdecznie i prosze powiedzcie co sadzicie o moim przypadku;p
 
Hejka

Witam nowe mamusie, ja jakos nie mialam czasu na B ;)
nikkus mysle ze @ przyjdzie, trzeba poczekac moze mialas jakies stresy w tym miesiacy albo samym tym faktem sie sttresujesz? :) jak za tydzien @ nie przyjdzie zrob test badz bete i do gina pojdz, zawsze cos ci wiecej doradzi niz my na forum :)

U mnie oki, dzieciaki rozrabiaja, upaly znow wrocily i plyne normalnie :/ ilez to mozna... :D ja chce juz troszke chloooodu.... :dry:
 
reklama
nikkus my ci tu nie powiemy czy jestes w ciazy czy nie :D poczekaj do nastepnego tygodnia.
Liza u nas tez takieee upalyy.. Masakra..

Za dwa/trzy tygodnie moze polece do Szwecji na tydzien. Mama jest na L4 wiec zostanie z NIkola. Z nia to chyba na dygdy pojade, bo papiery nadal nie zlozone...
 
Do góry