reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Kasiek, to w ogóle jest temat rzeka :/
Moncia, może to naiwne ale warto zawsze myśleć że wszystko będzie w porządku i nie myśleć o tragedii :)
ja też się obawiałam bo pierwsza ciąża była pozamaciczna, ale co miesiąc jak mi lekarz mówił że wszystko jest w porządku to i ja byłam spokojna...
a prezent zależy co lubi... ja swojemu ostatnio kupiłam kufel do piwa z kobietką która zrzuca z siebie ubrania gdy sie zimne piwo naleje :)
Renata, współczuje szwagra.

Moja mam mi dziecko porwała, hehe, zaraz się za sosik biorę.. :)
wczoraj pokonałam 40 km rowerem... dałam radę :) 20 km przejechałam w godzinę i 7 minut :)
w środę wyjeżdżamy do rodzinki na wieś a wracamy w niedzielę :) więc się biorę też za pranie Oliwierka ciuszków :)
 
reklama
DSC01220.jpg to mój synek ;)

a to ja ;)
Dsc01224.jpg
 

Załączniki

  • DSC01220.jpg
    DSC01220.jpg
    42,5 KB · Wyświetleń: 24
  • Dsc01224.jpg
    Dsc01224.jpg
    24,8 KB · Wyświetleń: 21
dziewczyny wiem że mam już dziecko i powinnam wiedzieć takie rzeczy ale to już tak dawno było..
wiem że coś się stało w dzień bardzo, bardzo, bardzo płodny... dokładnie to był 14 dzień cyklu (licząc od 1 dnia @)
od tej nocy minęło już 3 dni czy test może już mi pokazać wiarygodny wynik ?
kurczę przecież nawet jak pójdę do gina to on tam nic nie zobaczy :/
 
Moncia ten sam problem mam po jutrze rocznica ślubu a poczatek września urodziny... W tamtym roku dostał portfel a dwa lata temu łańcuszek z krzyzykiem wiem wiem mówi że nie powinno dawać krzyżyka bo się na kims krzyżyk stawia::p

Mariolcia
no cóż powiedzieć... Chyba musisz czekac do dnia spodziewanej miesiączki regularne masz?? A stosunek był do końca?? Musisz poczekać bo to 3 dzień dopiero tak na prawdę dopiero komórka mogła się połączyć bo plemniki przezywają jakiś czas więc czy test czy beta nie wyjdzie muszisz poczekać
 
Kasiek, bardzo regularne, co 28 dni... stosunek do końca...
a jeszcze nie dawno na tym wątku pamiętam Dominisia się testowała i sama pisałam o uważaniu :-D:zawstydzona/y:
wiesz co ja się sama z siebie śmieje :/
nie pozostaje mi nic jak czekać, a będzie to bardzo trudne :)
 
Blondi uroczego masz synka:)

Mariolcia no cóż najwyżej będziesz miała kwietniowe/majowe dzieciątko teraz nie ma co gdybać tylko czekać. Ale wiesz chyba Ty masz trochę inną sytuacje niż Dominisia więc u Ciebie to inna sprawa:)no cóż zobaczymy za 2 tygodnie:) Dobrze że mam tabletki bo co miesiąc bym była;P Jeszcze przy moim mega nieregularnym to już w ogóle;P
 
w sumie nie mam co panikować, ludzie starają się miesiącami o dzieciątko, a u nas był jeden strzał tylko, może nietrafiony ?:)
wolałabym żeby był nietrafiony, bo to nie czas i miejsce na drugie dziecko... musimy trochę życie poukładać, mieszkanie większe, ja niedługo wychowawczy kończę...
 
reklama
Do góry