reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

witam z ranka:-D

mój Kacper zasłuzył na oklaski:-D:-D:-D:-D:-D:-D wstał tylko o 3!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! normalnie dal mamusi pospac:tak::tak::tak:

femme ty sie zastanawiasz od czego??? musisz sprawdzic jedzac jedna rzecz dziennie.... wtedy bedziesz wiedziala od czego...ja juz wiem ze mojego maluszka boli brzuszek jak za duzo slodkiego zjem:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:niestety to co uwielbiam najbardziej :szok:

oliwka no to super jak ząbki juz są.:-D

baska a
co Lenka takiego robi????

chwilami
to normalne... ja mam tyle wolnego czasu a jak co do czego to nic zrobione nie jest bo.... nie ma czasu o dziwo:-D

aniu
przepraszam...ccalkowicie zapomniaalam.... no tak to rozdwajaj sie..... ja zaczelam rozpakowywac listopadowe mamy juz w pazdzierniku hehe
 
Ostatnia edycja:
reklama
hej wszystkim. mam małe pytanie. miała któraś z Was cesarkę?? (ja mam mieć jak sie nagle okazało, chociaż byłam nastawiona na poród naturalny) i boję się tragicznie) tzn boję sie tego że długo nie bede mogła wrócić do pełnej sprawnośći że bede leżała długo w szpiatalu itp. ogólnie strach mnie ogarnia na samą myśl że to będzie operacja. no ale mam nadzieje że jakoś przeżyje;-)
 
Witam z ranka.U nas nocka jako taka.Były 3 pobudki jak nigdy 2 na picie i 3 na mleko.Ale to wszystko spowodowane jest tym że małej rosną ząbki.No i od tej pierwszej pobudki już spała ze mną.A ja w końcu doczekałam się tego dnia kiedy mojej córce będę mogła zrobić kitkę i tak od wczoraj Martynka chodzi z kitką i kolczykami.Teraz z niej to prawdziwa dama.
Chwilami współczuje planu.A dużo ci zostało jeszcze do skończenia tych studiów?
 
hej wszystkim. mam małe pytanie. miała któraś z Was cesarkę?? (ja mam mieć jak sie nagle okazało, chociaż byłam nastawiona na poród naturalny) i boję się tragicznie) tzn boję sie tego że długo nie bede mogła wrócić do pełnej sprawnośći że bede leżała długo w szpiatalu itp. ogólnie strach mnie ogarnia na samą myśl że to będzie operacja. no ale mam nadzieje że jakoś przeżyje;-)
Ze mną na połogu leżała dziewczyna która rodziła przez cc 1 dziecko i wstała po 11 h a do domu wyszla w 3 dobie
 
hej
pola997, ja miałam cesarkę i wcale nie żałuję, przynajmniej się nie namęczyłam:-)
podczas operacji nic nie czułam, widziałam synka jak go wyjęli z brzuszka, po 24 godzinach wyjęli mi cewnik i mogłam chodzić, przynieśli mi synka na salę, po 5 dobach od operacji wyszłam ze szpitala [ u nas taka jest norma, 5 dób, i choćby nie wiem co, wcześniej nie puszczają].
do sprawności wrócisz od razu, czym się martwisz:tak:już po dobie chodziłam i zajmowałam się normalnie dzieckiem, bo miałam już je na sali, inne mamy po cc tak samo . i pupa nie boli przy siadaniu ani przy sikaniu, i krocze nie jest pozszywane :-)
 
witam się i ja ...Oliwka od wczoraj u babci a ja po południu jade do mamy poprać dzieciaków ubranka bo już kurwicy dostaje od tego prania we frani...ech ta moja teściowa to ma narąbane.....u nas zimno jak cholera w nocy było -6 a teraz jest+3 masakra

FEMMKA nom fakt jak jest kilka razy to niech się nacieszy....ciekawe jaka babcia z niej będzie!A ząbkowanie rzeczywiście bez bolesne,nawet nie wiedziałabym że młody dostał ząbki jakbym mu do buziaka nie zajrzała.....jedyny objaw to chyba to że miał lużne kupki....może bolał ja brzuszek od buraczków....a może ma zapalenie uszu .jak pisałaś małej się często ulewa a moj Bartek to od ulewania wył w niebogłosy ja myślałam że ma kolke a ty nie, jak mała wstanie to dotknij jej uszy z tyły i z przodu po sroku przy uchu ,a i wyłaby ci jak zakładasz jej czapeczke!!!a na kolki dobry jest infacol...niby pisze że dozwolony powyżej miesiąca a ja małemu dawałam jak miał ok 3 tyg,a możesz jej dawać herbatke koperkowa!!!!


Madzik gratuluję najcudowniejszego cudu na świecie-maleństwa....mój Bartek też tak wisiał na cycu ,poprostu lubił sobie mykać ale potem już było z górki bo ssał góra 20 min i spał 2-3 godz,,potrzeba czasu to wasze początki i maleństwo musi się nauczyć,a dajesz smoka????

BAŚKA ja na twoim miejscu bym się nie zastanawiała tylko pakowała torby i jechała na kilka dni,wiem że cieżko zostawić na kilka dni dziecko ale dobrze by ci to zrobiło i mała by zdążyła się za wami stęsknić,moja pannica na szczescie jakoś się uspokoiła,to chyba na skutek jej choroby a zobaczymy co będzie jak wyzdrowieje...

GALARECIA o widze że kolejny telemaniak nam się szykuje(chodzi mi o Ale Polnej) ale to dobrze że chce się Adaś czymś zająć ,współczuje nocki ,znam ten ból...a może brzunio go bolał!!!ech dziecko jest jak zagadka trzeba odgadnąc co mu dolega.

CHWILAMI ty to masz zawrotne tempo życia,,,ech gdyby teraz ci sie dzidzia przytrafiła to byś miała urlop hi hi
 
oliwka_11 rzeczywiście telemaniak:-)
wątpię że to brzuszek.. Mały cały czas po dziąsełkach jeździł paluszkiem.. No i mu nasmarowałam żelem dziąsełka i niby na chwilkę pomogło.. Ale tylko na chwilkę.. Także raczej myślę że to ząbek mu nie daje spokoju..
A u nas nie wiem ile stopni ale świeci słoneczko i jak za godz zjemy to pewnie pójdziemy na spacerek z Adasiem..
 
Sheeppy tak właśnie zajrzałam do twojego albumu wiesz na zdjęciu taki miły i przytula a w rzeczywistości masakra.ehhh Jeśli to o tego samego chodzi to nie rozumiem za bardzo co mu odbiło.Ale trzymam za was kciuki żeby wszystko było ok.Pisząc za Was miałam na myśli Ciebie.Nikusia i fasolinkę.
 
reklama
właśnie, zdjęcia mam jeszcze w albumie..w sumie we wrześniu je wrzucałam i zapomniałam o nich.. ja też nie mogę pojąć jak człowiek może się tak zmienić:no:
Ja też mam nadzieję, że będzie ok i że fasolce nie zaszkodzą te nerwy
 
Do góry